• Sor
  • Bence

Cinsel ilişkiye girmeden kaç gün dayanabilirsiniz?

Cinsel ilişkiye girmeden en fazla kaç gün dayanabilirsiniz? Hemen pes eder misiniz yoksa bayağı bir dayanabilir misiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bence imkanı olan her fırsatı değerlendirir ve bunun orucunu tutmaz. Ama imkan olmayınca bunun ucu açık. Şu kadar zaman dayanırım diye bir şey yok. Yalnızca süre uzayınca psikolojin bozuluyor. Etraftaki kadınlara cinsel obje gibi bakmaya başlıyorsun :))

Erkekler Ne Diyor 21

• Durduğu yerde dayamadan, dayanandan şüphe ederim... ;)

• 20 senedir dayanıyorum Allah'a şükür :)

• askerden geldikten sonra benimde olmadı.. bakalım son 1 yılın patlaması kime denk gelcek

• parayla sexe karşı oldugumdan artık nerde denk gelırse :)

• 6 aydır dayanıyorum ben

• 7 ay oldu, ama bulamadığımdan değil, başkasını sevdiğim için yapmadım..

• pes etsek ne olacak ki sırada beklemiyo talipler sonuçta. ele ! mahkumuz pes ettiğimiz zaman =)

• Düşünmem bile..:))İlk saniyede pes...

• sanırım bi ara 17 gün dayanabilmiştim

• 19 yıldır :)

• 41 yaşındaki bi adamla diyoloğumdur B: Abi ben fenayımA: Ne oldu lan B: Abi 1 sene olduA: lan benim 6 sene olduB: çüşşş...Abi git hallet işiniA: Düşmüyo oğlumB: Mektepe git abiA: Lan bi de para mı vercem keser atarım daha iyi o parayla kaç bira alınıyo sen biliyon mu:):)

• 28 senedi bir kere yaptım, aramıyorum şimdi

• adamlar marsa gidiyor bilmem kac gun uzaydalar kadınsız bence yanlarında bi kadın olması lazımdı yoksa donduklerinde ayol falan diyen bir kac kişi olur

• Sanırım baya oldu :)) Dayanabilmek senin elinde olan birşey eğer ucuz istersen para ile sadece o işi halledebilirsin tabi cinsel ilişki dersen buna ama kendini şartlandırırsan ömür boyu bile durabilirsin :) Tabi sinir küpü olan var bu durumdaa

• 25 yildir dayaniyorum sabir tasiyim mubarek

• 1 haftayı çıkarıyorum zorla ama bide bana sor :P Hele kadınların o meşhur regl günlerine rastladınmı dur durabilirsen :)

• elizabet varken uzunca bir zaman:))

• atla deve değil ki bu istediğim kadar dayanırım masturbasyon gibi bi alternatif var sonuçta ha birleyşmeye benzemez ama en azından nefsi köreltebiliyo abartılıcak bişi yok :)

• bir kaç dk anca bende hiç dayanamamönüme gelenle işi halleder çıkarım..zaten kızların alayı sıradarusların hespsi o..pu

• 15 gün en fazla sonra zaten ilişkiye girmesemde kendiliginden boşalıyorum

• 19 senedir dayanıyom :D valla :D

• hocam siz örnek bir kişiliksiniz

• haha :D dalga geçme olarak sayıyorum :D öyle yani :D geneldede hep böyleki :D nerde bulup bu haltları yediğinizide merak etmiyor değilim. :D bir günah iki zaten yapamam :D ondan yani :D

Kızlar Ne Diyor 5

• En çok üç gün

• ben istediğim kadar dururum bu bana bağlıama sevgılım yanımdayken durdurabilene aşk olsun

• ben dayanamıyorum arkadas. aşığım sevgilime hep onunla olmak istiom:) falan diyomuşum... bir hafta dururum herhalde

• sen neymişsin be böle :) bizim 2 yıl oldu

• Öncekileri Göster
    • evet ilişkiye girmyeyeli iki yıl..zor oluyo ama :D

• neyın sonu kötü olabilirki?

• hiç yaşamadımm :D

• her fırsatı degerlendırırım =))

• bence akıllıca bıcevap vermıssın fırsatları ve krızlerı degerlendırmek lazım:))

• fırsatlar heyecan yaratiyor ve temel ihtiyacları karsılıyorsa ve o sırada daha onemli bir isim yoksa ben de degerlendirebiliyorum.

Yükleniyor...