Sevgilisinden ters ilişki isteyen erkek doyumsuz bir bilgin mi yoksa senle değil kendi zevkiyle mi sevgili?

elanocetin1
meraktır insanı hata yapmayada yeni şeyler kesfetmeyede sevk eden şey. bir kutunun üstüne sakın açmayın bir zarfa sakın okumayın yazsalar. hemen açar anında okuruz. birde sekste merak edilen ama son zamanlarda kırılsada tabu olan şeyler vardır hep kafamızı kurcalar. mesela ters ilişk. mükemmel bir sex hayatımız olsada.popomozun üstüne oturamaz sürekli içinde popo olan sexi merak ederiz..sanki o olmayınca bir yanımız eksik kalır.bize anlatması doğru veya yanlış tartışılan arkadaşımız duramaz anlatır sanki madalya alıcak ya.bizde la ben ne yapsam ne etsem ikna etsem diye düşünürüz . ama düşünmeyiz kırılırmı istermi.seven bayanda vardır tabi, ama azınlıkta olduğu bence kesin.ve düşünmeyiz.niye hep biz birşeyler isteriz..ve ilişkinin başında böyle bir şeyi kesinlikle isteyemeyiz. peki zaman geçince değişen ne birbirimize alıştık sex hayatımızda yapılması gereken bütün şeyler bitti herşeyi uyguladıkta.bir tek ters ilişk mi kaldı. kız arkadaşımızla anal sex yapınca geceyken gündüzü yaşıyacak boşalırken yere kapaklanıcak gözümüzde yıldızlarmı çakacak.ama olsun bir kereden ne çıkacak, der yaparız..ama sevgilimiz elini bizim popomuza değdirse istemeyiz sanki kıyamet kopacak. peki çok zevkli giden bir sexin ortasında bunu sorup hadi diyelim yaptı.leopar gibi hızlıyken kaplumbağayı bile benden daha yavaşı varmış dedirtmeye. sevgilimizi delirtmeye.tekrar normal devam ediceksek banyoya gidip temizlemeye.gelince o bundan mutlumu bilmeden dünyanın en mutlu erkeği olduğunu anlatmaya.sağlık açısından hem sen onun için sakıncalı olduğu sürekli söylensede bu detayları atlamaya.ertesi gün eczacıya idrar yolu iltihabı hapı ismi hatırlatmaya.hele birde kötü geçmişse ilişkinizi bunaltmaya ne gerek var. sağlık açısından riskli ilişkiniz açısından tehlikeli ama yinede istiyor ne etmeli.sizce bunları bildiği halde yinede isteyen erkek arkadaşın seksin doyumsuz bilginimi.yoksa kendi zevkiylemi sevgili? not bu benimde yaptığım hatalarımdan çıkardığım bir özeleştiri.saygılar.
Sevgilisinden ters ilişki isteyen erkek doyumsuz bir bilgin mi yoksa senle değil kendi zevkiyle mi sevgili?