• Sor
  • Bence

Farklı mastürbasyon yöntemleri denediğiniz oldu mu?

Bir siteye denk geldim. Bayanlar için malum vazifeyi yapmak üzere üretilmiş makinelerin uygulamalı videolarını sergiliyorlar. Aklıma da bu soru geldi. Şimdi burada yazarsam yaptığım düşünülür gibi yaklaşımları gidermek adına kendimi yakıyorum ve bazı örnekleri ilk ben yazıyorum. Tabii ki benimkiler erkeklere has yöntemler olacak: sabun delmek, kavun delmek, damacanaya tecavüz (bu haberlerde de çıktı), balon kullanmak, bi arkadaşım cocukken beyaz gıcırdayan köpükleri bantladı ve içini kremledi, yastık katlama :D (Uyarı: biliyor olduğunuz yaptığı(m)nız anlamına gelmez rahat olun ! :D:D )

Güncellemeler:
Bayanlar uzaylı gibi davranıyor nedense, onların da bu konuda erkeklerden aşağı kalır yani olmadığını düşünüyorum. Soru sadece erkeklere has değil.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• buzdolabından yeni çıkmış domatesi ikiye böldüğümüzde harika oral seks yapan dudaklara dönüşüyor benden söylemesi buz gibi olması da insanın içini ayrı ürpertiyor :)

• of of of çok yaratıcı

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• Bunları yapmak bir bayan arkadaş bulmaktan daha zor valla yaw:)

• En güzel yerim sağ elim.

• Elizabeth derler ya işte o:)

• Tabi canım bilgisayarın "dell" tuşuyla falan... daha istekli oluyor :/ yaa sapıtmayın arkadaşlar kim neyi deliyorsa deliyor... Derdi bizi mi deldi?

• Cevap yazmak için neden cevap yazıyorsun ilgini çekmediyse hiçbir şey yazmayabilirsin.

• Alakası yok görüşümü belirttim. diyelim ki ilginç bir fikir ortaya çıktı. Adam ayağıyla yapıyor. Eee n'oldu? Bana kattığı ne?
      Birbirimizin sorunlarına ve tartışmaya açık konulara yönelirsek daha keyifli olacağı kanaatindeyim. Size birşey demedim. Gereksiz buldum konuyu ve bu görüşümü bildirme özgürlüğümü kullandım. Madem bu soruyu soruyorsun negatif yorumlara da açık olun. Dediğiniz gibi yazmayabilirdim ama ben yazma hakkımı kullandım. Rahatsız olmayın lütfen

• önce elininin üzerine yarım saat oturuyorsun, yarım saat sonunda el uyuşuyor klasik yöntemi yaparken elini hissetmediğin için başka birşeyle yapıyormuşsun gibi hissediyorsun ben denemedim ama tavsiye eden çok keyifli olduğunu söyledi ben onun yalancısıyım..

• okurken acayip güldüm biz cahil kalmışz arkadaş. benim de bi arkadaşım vardı çuvalı falan delerdi

• Bunu kimsenin midesinin kaldırıcağını zannetmiyodum ama yapan insanlar tanıyorum artık.Küveti suyla doldurun. Bir sinek bulun ve kanatlarını kopartın. Suyla doldurduğunuz küvetin içine yatın. Erekte olmuş penisinizin kafa diye tabir edilen ucu suyun dışında kalsın. Sineği penisinizin kafasının üstüne koyun. Ellerinizi sineğe doğru hareket ettirdiğinizde sudan kaçmaya çalışan uçamayacak durumdaki sinek yürümeye başlayacaktır.

• Bir arkadaşım bunu denediğini itiraf etmiş ve işe yaramadığını söyleyerek zavallı sinek için üzüldüm demişti. Uyaran alan (sineğin ayakları) çok küçük olduğundan sanırım. :)))

• İlginç. Benim bilmediğim ne teknikler varmış :)) Sanırım lise döneminde yatılı okulda okuyanlar teknikler icat etmek ve başkalarından öğrenmek konusunda çok şanslıdır. bu arkadaşlardan daha nice teknikler duyacağız hissine kapıldım şimdi :))))Soru metninde yazılanlara ne eklenebilir diye düşündüm. Galiba iki cins için ortak bir yöntem olarak hoşunuza giden bir sıcaklıkta su ile dolu olan küvette mastürbasyonu ekleyebilirim. Aslında bu bir yöntem değil, sadece mekan değişikliği bana kalırsa ama idare edin, çünkü benden bu kadar :)))P.S. : Cidden tavsiye ederim denemeyenlere, gerçekten hoş oluyor. Sanki tüm vücudumuz okşanıyor gibi :))))))

• en farklısını ben söyliyim.elektrik süpürgesinin hortumunu çıkartın.şeyinize bir çorap geçirin.makineyi çalıştırın bir elinizle çrabı tutun ve makineye bandırın makinenin çekim gücü çorabı daraltıyo yumuşak bir masturbasyon oluyo:)

Yükleniyor...