• Sor
  • Bence

Annem ile babam benim önümde cinsel ilişkiye giriyor, onları nasıl uyarabilirim?

annem ile babam aynı yatakta yatmazlar ben ile annem yatarız ben kolay kolay uyuyamam annemde uyumadığımı bilir babam gelip annemi çağırır ben utandığım için uyumuş numarası yaparım sonra diğer odaya geçip birşeyler yaparlar sesleri geliyor utanırım uyumaya çalışırım bir türlü uyuyamam banyoda benim yattığım odanın yanında banyoya girdiklerinde ışık aydınlık yapar daha kötü uykum kaçar sesleri geliyor çok rahatsız oluyorum onları uyarmam imkansız ama bir şekilde yapmam lazım ne yapacam ben?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bunu mutlaka ama mutlaka onlarla konuşman yada bir şekilde birierlini konuşturman lazım..Bu olayların senin cinsel gelişimin kişisel gelişim ve formasyonun için ne kadar sakıncalı bir durum oldupğunun farkın da değilmi kimse...ne kadar kötü ve travmatik bir durumduır böyle bu ya...

Erkekler Ne Diyor 28

• kız haklı!

• aslında gayet normal yaptıkları şeyler :)

• bence annene bunu açıkça anlat, onlar da manyak mıdır nedir o zaman neden aynı yatakta yatmıyorlar?

• yapılan sey aslında normal , en doğal hakları o işi yapmazlarsa ikiside gergin olur , normal saatlerde uyumayı dene yada arada başka yerlerde kal fırsat ver onlara

• Evet arkadaşlar bu durum gerçekten bir çok genç kızın başına gelen bir durum. Küçük yaşlarda anne ve babanın ilişkiye girdiğini, görüp veya duyan küçük çocuklar, ilerleyen dönemlerde cinsellikten soğumakta. Bu çocuklar büyüyüp evlendiklerinde cinsellikten soğudukları için eşleriyle doğru düzgün sevişemiyor, seviş sede yarıda kesmek, bırakmak zorunda kalıyor. Böylece çiftler arasında sorunlar çıkmaya başlıyor.Siz siz olun, sevişme günlerinizi önceden belirlemeye çalışın. Çocuğunuz okuldayken veya iyi anlaştıkları ve sizinde güvendiğiniz bir akrabanıza (bu anneleriniz de olabilir) yatılı olarak gönderin. Çocuklarınız evde yokken eşinizle istediğiniz gibi sevişin.Aksi halde ciddi anlamda kalıcı sorunlar oluşabiliyor ve bu sorunları aşmak içinde psikologlara veya uzman kişilere baş vurmak gereke biliyor.Sende en kısa sürede bu konuyu üstü kapalı bir şekilde annenle konuş ve az önce anlattığım yöntemi onlara öner. Yani haftada bir iki akşam bir arkadaşında veya tanıdığında kaldığında sevişsinler.

• A planı : Babaya damacana verilecek, anneye sımsıkı sarılılacak, koridorun oda kapısına yakın kısmına tava, tencere gibi bilimum ses çıkartan eşya koyulacak ki odaya sızmalarda ses çıkartsın ev ahalisi uyansın.B planı : Gidip bir çare bulunup yeni bir odada yatılacak, anne ve baba zırt pırt birbirinden ayrılıp özel durumlarına maydonoz olunmayacak, bu tür ilişkiler normal karşılanıp sen sağ onlar selamet yaşayıp gidilecek...Dipnot : Böyle saçma bir soru görmedim, kazık kadar kız olmuşsun, anne ve baba arasına girilir mi hiç?

• öncelikle yaşın kaç bu yaşadıkların hiçde normal şeyler değil hatta belkide tramva nın ilk aşamasındasın bu çeşit bir tramva ileride cinsel fobilere yol açabilir ailen çok yanlış davranıyor annen ile beraber uyumaktan vazgeç bunu annen ile konuş dediğim gibi bunu atlama önemli bir sorun yaşadığın

• bu sene lise3 e geçecem dedigin gibi tramvaya yol açıyor zaten daha bu yaşta cinsellikten soğudum midemi bulandırıyor.

• bunaa derhal bir çözüm bul henüz zihinsel olgunluğa erişmemişsin bu yaşadıkların ileride karakterinde çatlaklar oluşturabilir

• Bence uyumadığını belli et, yoksa bu durum böyle devam eder. Her iki taraf içinde zor durum. Sen onları anlamıyorsun onlarda seni.Senin için ileride psikolojik sorunların oluşmasına neden olacak bir durum. Onlar için ise rahatça sevişemedik leri için, bu konuda epey sıkıntı yaşayacaklar.

• uyumadıgımı uyumuş numarası yaptıgımı bal gibi biliyorlar ama uykusuz bir kız oldugum için uyumamı beklemiyorlar.

• ee babanda yarın işe gidecek nasıl beklesinler :) kızım büşra hadi uyu ne olur dye gelip sana ninniler söylesinler, diğer kardeşlerin uyuyor ama, valla zor bide gece çok ses cıkıyor dimi en ufak seyden !

• uyuma numarası yapiyorsan onlar da seni uyuyor zannediyorlar. Uyuma numarasindan vazgeç bence. Sen gerçekten uyudugunda şahit olmazsin nasıl olsa.

• babam gelmeden bir dk önce annemle konuşuyordum yastıgımı falan değiştirip hareket ediyordum annem uyumadıgımı biliyordu bir dk sonra babam geldi bir dk içinde uyuyamacagıma göre biliyor zaten belli oluyorda.

• öhö öhö diye öksür.

• sen uyuyacan diye bişey yapmıcaklar mı ?

• soruna neden olan annen zate en başta. yatakları ayırmak nedir ya yatsın kocasının yanında senin yanında ne işi var hadi iilla ayırdı gitsin yalnız yatsın babanınn da istekleri olacak bunu da annenle yapmak isteyecek doğal olarak gitsin adam zina mı yapsın. annen senin yanında yatmazsa olup nbitenden haberdar olmazsın kafan rahat olur. sen annene beraber yatmak sistemediğini söyle gerisini olar halleder galiba duyuyo bizi filan diye aralarında çözüm üretirler

• sende uyuma canım hayret bişe

• uyumadıgımda gündüzleri çok yorgun oluyorum ama ayrıca o tür şeylerdende rahatsız oluyorum.

• Öncekileri Göster
    • evlenmeyi düşünmüyorum

• cinselliğe karşı önyargın var sanırım..psikolojik destek almanı öneririm

• sen uyumus numarası yapıyosun sen uyudun diede onlat işlerini görüyolar bu normal biley başka nasıl olmasını bekliyosunki. O zaman git babanın yattığı yerde yat babanıda annenin yanına postala. Ne yapsın insanlar cinselliklerindenmi vazgecsinler? evinizde ufak anlaşılan. İdare edicen artık. Hem ayrıca senib önünde değil banyoda iliskiye giriyolar. Sokaağamı cıksınlar?

• çok saçma hem sessiz kalıyorsun hemde çözüm ne olabilir diyorsun... uyandığını belli et onlar utansınlar

• anormal bir durum goemedim annenle yatman şart mı? kaç yaşındasın sen? annenle babanın yaptıkları doğal bir şey bende evliyim bende yapıyorum . yani annenle yatıyorsan başka nasıl olmasını bekliyorsun ki. siz uyuduktan sonra yapmaktan başka careleri yok yetişkin olmussunuz ve siz odada tv izlerken yapmak istememeleri normal gorunuyor. cok ses varsada anne naptınız dun cok ses oldu yaaa uyuyamadım falan de ..

• ben anormal bir durum göremedim tek anormalik senin anenle yatman :)

• Artık annenle yatmaktan vazgec hata sende yanı.

• ulan rahat bıraksana insaları.kazık kadar olmuşsun hala anneylemi yatıyosun.yuh !

• elleme tadlarını kaçırma niye ananla uyuyon sen uyusana tek senin yüzünden orda burda sürünüyo adam la kadın senin annenle baban hala demekki birlirlerini seviyolarki birlikte oluyolar bunun iiçin sevinmen lazım

• ev küçük nasıl ayrı yatabilirimki bir küçük kardeşim birde benden beş yaş büyük abim var abimin ayrı bir odası var o orada yatıyor kardeşim babamla yatıyor ben kız çocugu oldugum için erkek kardeşimle aynı odada yatamıyorum tek çare bu oluyor.

• o zaaman sesini çıkarmıcaksın insanların rahatını niye bozasınki ayda bir olur zaten hemen hemen 1 günde sesleri duymamazlıktan gel

• Mümkünse bunu, dolaylı yoldan, annene söylegece gürültü duydum uyuyamadım falan diye.Onlarda dikkat eder.

• :)

• sende müzik dinle yada kullğına pamuk tak

• kaç yaşındasın ! annele neden yatıyorsun senın odan yokmu ev ufakmı ! anne baban bunu ya geç saatlerde yapmaları gerek yada sen evde olmadığın zamanlarda, bu ne saçmalık öyle, onları ancak senın uyumadığını uyandığını gördükleri anda uyarabılırsın o anda kalk tuvalete , yada su içmeye filan gıt senın ayakta olduğunu görsünler utanırlar !

• ev ufak malesef

• Öncekileri Göster
    • diyorumya ev ufak üç oda bir salon beş kişilik bir aileyiz babaanemde bizimle kalıyor mecbur kalıyoruz.

• diyorsun dyorsun da yaşını bir türlü söylemiyorsun, hadi bize bağışla yaşını :) evet ev ufak geliyor gercekten

• hahaha bune lan :) dal odaya napıosunuz lan siz uyuyoz burda biraz yavaş de :)

• Kaç yaşındasın ki annen ile yatıyorsun?

• duvara vur biraz sertçe onlar ozaman sessiz olurlar

• uyumadıgımı anlarlar ama utanırım.

• Öncekileri Göster
    • yok ayda bir falan.

• ozaman o gün evde durma sende arkdaşına falan git

• O sırada uyanmış gibi yap ya da uykuda sayıklıyor gibi sesler çıkar sürekli. Belki o zaman senin uykundan uyanmandan korkup tedbir alırlar.

Kızlar Ne Diyor 10

• 2+1 ise eviniz aynı odaya 2 katlı ranza ve tekli ranza koyuverin çocuk odası yapın , ne saçma iş bu ...

• zaten ayda bir diyo alsın otele götürsün :D

• cinsellikten soğumanı gerektiren veya travmatik bir olaya sebep olacak bir durum yok ortada artık kocaman genç kız olmuşsun cinsellik anne baba arasında yaşanması gerek tabi ki. öyle bir başlık atmışsın ki sapık anne baba çocukları önünde sevişiyor gibi. küçük kardeşinle seni aynı yatakta neden yatırmıyorlar onu anlamadım. tamam abine oda vermişler ya küçük kardeşin abinle yatar ya da sen küçük kardeşinle yatarsın.anne babanın yataklarını ayırma sebebini tam anlayamadım. rahatsız olduğun durumu annenle konuşabilirsin ortak bir çözüm bulursunuz

• hiç çözüm bulamazsanız kendine mp3player al geceleri müzik dinle duymazsın seslerini

• annemler izin veriyorda ben ytmak istemiyorum kardeşim 13 yaşını doldurdu pekte küçük sayılmaz bana göre.

• bizimkiler de yan odada uyuyorlar kulaklık ve müzik olayı çözüyor :)

• anladığım kadarıyla annenle ilişkin daha iyi yüzyüze konuşamazsın bu durumu ben derim ki evden çıkmadan önce bi kağıda onlara söylemek istediklerini yaz ve evden çıkarken bunu annene ver yada onun görebileceği bir yere koy ama uygun bir dille anlat kötü bi durum..

• Annenle yatma .Takıntı yapma Annene söyle

• Annen neden seninle yatıyor ki kocasıyla yatıp odalarında ilişkiye girseler ya

• cozum bellı annen babanın odasına tasınırsa sen o yattıgınız o da da kalırsın

• çözümü yazıyorum 3 oda varsaabin ve erkek akrdeşin bir odadasen babaannenle bir odadayatarsan annene ile babanada bir oda kalmış olur

• yuh bizim odalalar yanyana buna ragmen 1 kere bile cıt duymadım onlardan :)

• belki de artık yapmıyorlardır.

• ama kapıyı kapatıyorlar :

• yorumlarını okudumda aşağıdan abimin odası ayrı demişsin abinler erkek kardeşin küçük olan neden aynı odada yatmıyorlar ?

• evet öyle olursa aslında aklıma bir çözüm geldi ? ordmsn

• Öncekileri Göster
    • aklınıza ne çözüm geldi?

• @ cevapveren uzaa

Yükleniyor...