Bir kadının hassas noktaları nereleri?

bi kadının içini kıpırtadan bölgeleri nelerdir, kızlarla cinsel muhabede giriş nasıl olmalı, penisim 17 cm sizce bi yeterli partnerimi tatmin etmek için

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 5

• bence yeter

• hmm bence yeterrrr...benim en hassas yerim boynum önce oradan başlansın hayır diyemem hiçbirşeyee

• ya bizede çıkmazmı böylesi doymadım istiyorum diyen, ah ahh

• seni ve müthiş saç ve boynunu görebilmeyi bizede bu şansı tanırmısın ev,araba,nerde ne istersen olur ist isen eğer .

• ee sen zaten bu işte profesyonel olmuşsun o zaman bence hiç akıl danışmana gerek yok.Fizik filanda yerinde.Süpersin bence.

• Öncekileri Göster
  • boyun kaç penisin boyu bnce yetersizzz benim eski erkek arkadaşımın 23 cm dii

• gizli rumuzlu üye sen istanbuldamı yaşıyorsun benimkide 17 lik istersen tanuşabiliriz günlük haftalık ne kadar istersen ev de arabada sahilde nerde istersen bu anı sana yaşatırırm ekle beni :)
      evet bunu bende çok kıza sordum penis ilkten ürkütücü geliyor sen korkmuyormusun ki

• 23 cm nasıl aldın içine ya canın yanmadımı kızım : )

• oha çüşş 23 cm nabıcan zaten vajinanı alacağı 14-15 cm kalanını nabıcan idareli kullan :)) en buyuk penis zencilerde var ideal penis 16-18 cm arası

• Öncekileri Göster
  • bu sorunun tek cevabı var=klitoris

• diğer kızlar boyun yazmışlar boynunuz sizin zaafınız mı :D

• işte bu en gerçek ,açık,net,cesur,dogrusu bu cevap nokta atışı ben sormuş olsaydım soruyu en iyi cevap seçerdim duyurulur.

• orası öylede benim muhabbet sorunum var ve icrata giriş sorunum var, ama olayı bitirdikten sonra king sayılırım :D

• Öncekileri Göster
  • Boynu en hassas noktasi.nokta

• kızla dogrudan sex muhabetine giremiyorum tersleniyorum sürekli, nasıl güvenimi veripte acık acık konuşabilirim isteklermi onunla

Erkekler Ne Diyor 6

• bence kızla baştan seks muhabbeti yapma. kızlar seks konuşmayıp gizemli olan ama çatır çatır s.ken erkekleri severler.yani kızla bi süre zaman geçir, birlikte zaman geçir, takıl, gez, kıvama gelince evine davet et. romantik bi ortam olsun, yemek ye, sonra film izlemeye geçince hatunun dudaklarına yapış en doğru anda.tecrübe konuşuyor.

• kızı eve atabılıyorsun öpüşüyorsun ama soyamıyorsun pess doğrusu, ya biz kızı eve atsak zaten kendisi soyunacak , sen yolu yarılamışsın soyarsın bence..kızların göbekleri ve göğüsleri boyunları,koltuk altları vs. hassastır.

• .:) gerçektenmi sendede bıraz korku var sanırım ya bu olanlar duyulursa ya kız olayı farklı boyuta taşırsa dye bende şimdiye kadar tırsıyordum karşıma çıkanları hep teptim, ama şuan ev var araba var hatun yok heleki kapıyı çalana geleyımmı dyene daha rastlamadım gıttı :)))

• sorma 2 defa başına geldi kızı kovacaktım evden ne diye geldin diye kıyamadım ama :)

• yav sorma 2 defa başıma geldi kızı kovacaktım ne diye geldin eve filan, kyamadım ya :D

• Bir insanın herşeyden önce kendine güveni olması gerek ki.. Karşısındaki insanda ona rahatlıkla güvenebilsin.Özgüven çok önemli bu gibi konularda. Kadınlar karşılarında güçlü kararlı olgun erkek görmek isterler. Fakat senin durumun böyle olunca terslenmende şaşırtıcı değil açıkcası.

• eyv. sagol yarın biraz tetikleyim milleti sıcakta hepsi yanıyordur :P :D

• Eğer kendin emin olursan Aldığın kararların arkasında güçlü bir şekilde durabilirsen, İnan şansın kat kat artacaktır. :) Kolay gelsin

• terslenme sayılmaz pek, çok kız reddetti bazı zamanlar takıntı halinede getirmem pes eden biride değilim, kişiliğim de hiç değişmez olan şeylerde hiç sorun değil :D sadece doğru neyse şansımız artsın .d

• okşarken kedi yavrusu gibi okşa yanaklarıni.öperken saçlarını sev kendine doğru çek falan yani birçok hassas yer var ama derinlere inmek istiyorsan önce buralardan dalmaya başla derim ben

• Guzel opusmee opusurkrn oksamakk boynuju kulak memesini emmek ve elini pantolonun uzerimden de olsa bacak arasina atmak...

• Asama asama olur kimisinde defalarca denemelisin

• bazen kızı eve atıyorum soyamıyorum bu dediklerini yaptıgım halde, acaba bendemi sorun var yoksa kızın mı bazı prensipleri var diyorum heralde bende sorun yok yani (:

• kullanmasını bilirsen yeterli kullanmasını bilmezsen işkence... hassas nokta değişken. kızlar cevaplasın onu :)

Yükleniyor...