Erkekler nasıl tahrik olur?

Açık ve net direk sorucam aga:Derkekler nasıl tahrih olur. küçükken kadına dokununca diye bilirdim şimdi kızlardanda bişiy eklıyorlar. neler yapsam çıldırır.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkekler daha çok seksi bakışlardan giyim kuşamdan ve isteğini zirvede hissettirdiğin zaman tahrik olurlar.Birçok erkek sevişme ve öpüşmeden ve özellikle oral sexten hoşlanırlar.Bunları yaptıktan sonra gerisi akışına bırakılır...

• ben sevdiğim birine ole sexi bakamıyorum bılmıyorum. utanıyorum yanı ole şeler yapmaktan .

• Öncekileri Göster
    • tamam:) saol

• Rica ederim.Unutma ki herşey sende bitiyor..

Erkekler Ne Diyor 37

• çok kolay olur

• 0133deniz gibi bir nickten olmam :///

• frıkık ver abartılı olmayacak sekılde

• dilini çıkartsan bile azar erkek milleti

• Önünde domala bilirsin

• 53gün

kucak dansı yap keko

• 53gün

Dısarda bir ortam o yuzden olmaz

• 53gün

kasık ağrısından ölsün mü çocuk. Sorunun cevabı ise soyun yeter :)

• 53gün

haha niye ona böyle bir kötülük yapıyorsun :D

• 53gün

Boyundan dal kanka :D

• linki oku link

• saçlarını sert bir şekilde okşa, sırtına tırnaklarını geçir

• hm dıkkate alıcam :D

• al al

• 53gün

gösterip elletmeyeceksin yani

• Kolay bir şey bu. Biraz dekolte giyin. Altına kısa dar bir şort giyersen kesin çıldırır

• erkekleri en çok tahrik eden şey karşılarındaki kadının zevk aldığını hissedebilmesidir. yoksa tepkisiz sabit yatan bir insana dokunmaktan tahrik olunabileceğini sanmıyorum. oysa ki dokunmadan bile tahrik edebilmek mümkdür. bkz: lap dance

• kadınında tepkısız taymaması ıcın zevk alması ereegn ona zevk vermesı lasm dımı:D

• Öncekileri Göster
    • mantıklı:d

• tişikkürler

• Frikik Ver Göz Göze Gelirsen Gül :D

• ne yaparsan yap yeterkş o amaçla yap :D

• öncelikle bakışların ve yüzünde seksy bir gülümseme ve dokunmak erkeğin düşmesine basan hareketlerdir,elbette jartiyerli bir siyah ince çorap artı olacaktır...dilini kulakmemesinin içine sokarak yalarsan sana oralıda aynı şekilde yaparım gibi bir mesaj verecektir...göğüslerinede ona hafifçe sürtersen ve uçlarında dikleşmişse zaten isten bile durmaz o erkek...:)))

• hımmm açık alanda okşarsan veya ona sürtünürsen tahrik edersin

• Boynumun yalanmasından ;)

• pipisini öp.

• erkekler tahrik olmazlar.tahrik edilirler.şimdi sen babannem gibi giyinirsen erkeği yerinden bile oynatamazsın burdan yola çıkarsak erkeklerin tahrik olması tamamıyle bayanların tekelinde .şimdi siz söleyin erkeği nasıl tahrik edersiniz?

• Bazen surtunmeler bazen mini etek bazen derin dekolte bazen atesli opucuk veya oksamalar

• daha öpüşürken el atarsan okeydir

• küçük dokunuşlar bazen çok etkilidir

• Bazı erkek için nefes alman yeterli.Sen düşün gerisini artık :)

• abazanlarla çıkmıorum allaha sukur:D

• Aga lı guga lı konuşma tarzınla bir tarafını yırtsan recep ivedik motifinde bir adamı bile çıldırtamazsın.

• o beni bole seviyor kanka:D

• 1952 modelmisin senn

• 93

• göster ama dokundurmaa bana yapolınca o zaman cok acı cekıorum ben ıstıyorum da vermeyınce ınsan delı oluyo

• o raddeyi geçtık aga:D

• Öncekileri Göster
    • anladımm adam zaten cıldırmıstırr kı sen daha ne ıstyn :))

• ne biliyim daha da çıldırsın istyrm::D:D:D

• 53gün

bu tür kızlardan nefret ediyorum

• 53gün

dudaklarına yapış bir elinde penisinde olsun onu okşa :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 4

• kulak memesini , boynunu em.ama naif ve yavaş ol.çükü işe sokma hemen sırası gelince o sokar kendini bir yere .

• su akar yatağını bulur gibi bişey diyosun yani :))

• süper yorum...+1

• Şu linkteki yazıyı oku. Mutlaka sana uyan ve sana çok ters gelen şeyler vardır. Sen içinden sana uyan 1-2 fikir alsan kardır değil mi tatlım? link

• saol şekerm.d

• Herşeye tahrik oluyor onlar :D

• :D:D:D

• sana abazalar denk gelmiş

• Kimsenin denk geldiği yok burada okuduğum kadarıyla yorum yaptım!

• Çok şey yaparak çıldırtabilirsin. Birçok yolu var yani :)

Yükleniyor...