Erkekler nasıl tahrik olur?

Açık ve net direk sorucam aga:Derkekler nasıl tahrih olur. küçükken kadına dokununca diye bilirdim şimdi kızlardanda bişiy eklıyorlar. neler yapsam çıldırır.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Erkekler daha çok seksi bakışlardan giyim kuşamdan ve isteğini zirvede hissettirdiğin zaman tahrik olurlar.Birçok erkek sevişme ve öpüşmeden ve özellikle oral sexten hoşlanırlar.Bunları yaptıktan sonra gerisi akışına bırakılır...

• Rica ederim.Unutma ki herşey sende bitiyor..

• tamam:) saol

• Çalışma kendine güven ve yap...

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 19

• 0133deniz gibi bir nickten olmam :///

• Boynumun yalanmasından ;)

• Penisimn okşanmasından :)

• şükür :))

• abi yuzune tukursem yarabbı sukur dıcen bı gıder mısın*

• delüüü sen var ya sennn.. :)

• Öncekileri Göster
  • pipisini öp.

• erkekleri en çok tahrik eden şey karşılarındaki kadının zevk aldığını hissedebilmesidir. yoksa tepkisiz sabit yatan bir insana dokunmaktan tahrik olunabileceğini sanmıyorum. oysa ki dokunmadan bile tahrik edebilmek mümkdür. bkz: lap dance

• tişikkürler

• mantıklı:d

• erkeğin de tepkisiz kalmayıp kalmaması için kadının ona zevk vermesi lazım dersek bi kısır döngüye gireriz. en güzeli iki taraf da zevk almalı ve karşısındakinin hoşlandığı şeyleri yapmalı. çekinip her şeyi karşıdan beklemek yerine girişken olmak lazım yani kısacası.

• Öncekileri Göster
  • erkekler tahrik olmazlar.tahrik edilirler.şimdi sen babannem gibi giyinirsen erkeği yerinden bile oynatamazsın burdan yola çıkarsak erkeklerin tahrik olması tamamıyle bayanların tekelinde .şimdi siz söleyin erkeği nasıl tahrik edersiniz?

• Bazen surtunmeler bazen mini etek bazen derin dekolte bazen atesli opucuk veya oksamalar

• daha öpüşürken el atarsan okeydir

• küçük dokunuşlar bazen çok etkilidir

• Bazı erkek için nefes alman yeterli.Sen düşün gerisini artık :)

• abazanlarla çıkmıorum allaha sukur:D

• -------------------------Soran 2 dakika önceo raddeyi geçtık aga:D-------------------------Boşver bir şey yapma. aga, dayı reis falan filan... İmdat!

• okey

• Verırsen cıldırır.

• Ağzına yüzüne g.tüne girmeyen neren varsa tut kendine sok 2 dakikada boşalır AGA.

• tamam :D:D:

• ahaha :D napıcan kzm tahrik olmasını falan yaşayın zevkinizi aaa. O zaman şöyle yap önündeyken kalçanı ona deydir bilmiyomuş gibi acayip tahrik olur önünde eğil göğüslerin görünsün :D Seni orda soyar kanka :D

• ben nasıl oldugunu anlatın demedım napılırsa tahrık olunur dedım :D::D kulak arksnı yala ısır vb cevaplar bekledım sen bana ılışkıyı anlattn be kanka nese:D

• Öncekileri Göster
  • Frikik Ver Göz Göze Gelirsen Gül :D

• Aga lı guga lı konuşma tarzınla bir tarafını yırtsan recep ivedik motifinde bir adamı bile çıldırtamazsın.

• o beni bole seviyor kanka:D

• ne yaparsan yap yeterkş o amaçla yap :D

• 1952 modelmisin senn

• 93

• saçlarını sert bir şekilde okşa, sırtına tırnaklarını geçir

• al al

• hm dıkkate alıcam :D

• göster ama dokundurmaa bana yapolınca o zaman cok acı cekıorum ben ıstıyorum da vermeyınce ınsan delı oluyo

• ekle mesaj at

• ben sana cok sey derımde burdan omaz sılerler bnıı :D

• ne biliyim daha da çıldırsın istyrm::D:D:D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• Şu linkteki yazıyı oku. Mutlaka sana uyan ve sana çok ters gelen şeyler vardır. Sen içinden sana uyan 1-2 fikir alsan kardır değil mi tatlım? link

• saol şekerm.d

• Herşeye tahrik oluyor onlar :D

• Kimsenin denk geldiği yok burada okuduğum kadarıyla yorum yaptım!

• sana abazalar denk gelmiş

• :D:D:D

• Çok şey yaparak çıldırtabilirsin. Birçok yolu var yani :)

• baras acın bnada .p

• erkeksin lan sen burdaki kızların gazozuna ilaç atıyosun bence :)

• ark.isteğini kabul et mesaj at acayım :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...