Kız kendi kendini bozarsa...

21 yasındayım, 14 yaşımdan beri mastürbasyon yapıyorum, ama artık yeterince tatmin olmuyorum doğrusu. Şimdi diyeceksiniz ki git gerçek bir ilişki... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Önce biraz mantıksız geldi düşüncen ama ani çıkış yapma istemedim biraz düşündüm.

Zina, islamiyette günah falan eyvallahta gereksiz mastrbasyon da öyle. Sanırım bilgin yoktu. Nasılki ilk mastrbasyondan sonra sürekli yaptıysan, ilk vajinal orgazmından sonra (ki bu klitoral orgazmdan çok daha ötedir) vücudun tekrar isteyecek.

En mantıklısı birisiyle birlikte olman gibi duruyor ama bunu istemiyorsun. O zaman (eğer kendine hakim olamıyorsan) söylediğini yapabilirsin. Ayrıca sana tavsiyem (bakire ya da değilken) sevişeceğin insanı iyi seç. İki gün sonra arkandan atıp tutmasın. Öyle avel tiplere meze olma.

Kendini şu anda bozmaktan (şu kelimeden de nefret ederim bozmak ne abi!) ziyade, sevgilin varsa (ya da olursa) onunla oral sex ile başlayabilirsin. Sonra sonra ilerletebilirsiniz.

Falan filan...

• vajinal orgazm klitoral'den daha mi iyidir?

• Özellikle lezbiyen ilişkilerden biliyorum (çevremde çok muhabbeti geçiyor) inanılmaz zevk aldığını, bir erkeğin öyle zevk veremeyeceğini söylüyorlar.

Al bakalım : link

Ayşe Kayhan, pek severim. =)

Aslında teknik olarak tüm orgazmlar klitoral ama gerek yalnız olmayışından (partnerinnle sex), gerek G noktasının uyarılmasından, gerekse ortamdan dolayı bi' havaya giriyorsun ve çok daha zevkli hale geliyor.