Kız kendi kendini bozarsa...

21 yasındayım, 14 yaşımdan beri mastürbasyon yapıyorum, ama artık yeterince tatmin olmuyorum doğrusu.

Şimdi diyeceksiniz ki git gerçek bir ilişki yasa o zaman ama sonradan pişman olma ihtimali var birde ben ilerde kocama vereceğim hesabı geçtim ALLAHa nasıl hesap vericem, bu vicdan azabı beni öldürür :S kocama falan da yalan söyleyemem, bu yüzden evlenene kadar kimseye ilişkiye girmemek en iyisi içimin rahat olması açısından;)

Bu yüzden birdaha ki sefere parmağımı deliğin içine sokup kendi kendimi bozmak istiyorum, hem bundan sonra kendimi daha iyi tatmin ederim hemde zina yapmamış olurum.

Diyeceksiniz ki, ilerde koçan nerden bilecek senin başkasıyla yatmadığını...ama benim için önemli olan BENİM vicdanımın rahat olması.

Fakat yinede sorayım dedim: erkekler, bir kız kendini tatmin ederken bekaretini bozmuşsa nasıl karşılarsınız, ne düşünürsünüz?

(nerden biliyim sonradan başkasıyla yatmadığını demeyin, farz edlim yatmadı!)

Lütfen ciddi cevaplar verin, insanı soru sorduğuna pişman etmeyin...

İstemeyen cevaplamasın.


0|0
12|23

En İyi Erkek Görüşü

 • Önce biraz mantıksız geldi düşüncen ama ani çıkış yapma istemedim biraz düşündüm.

  Zina, islamiyette günah falan eyvallahta gereksiz mastrbasyon da öyle. Sanırım bilgin yoktu. Nasılki ilk mastrbasyondan sonra sürekli yaptıysan, ilk vajinal orgazmından sonra (ki bu klitoral orgazmdan çok daha ötedir) vücudun tekrar isteyecek.

  En mantıklısı birisiyle birlikte olman gibi duruyor ama bunu istemiyorsun. O zaman (eğer kendine hakim olamıyorsan) söylediğini yapabilirsin. Ayrıca sana tavsiyem (bakire ya da değilken) sevişeceğin insanı iyi seç. İki gün sonra arkandan atıp tutmasın. Öyle avel tiplere meze olma.

  Kendini şu anda bozmaktan (şu kelimeden de nefret ederim bozmak ne abi!) ziyade, sevgilin varsa (ya da olursa) onunla oral sex ile başlayabilirsin. Sonra sonra ilerletebilirsiniz.

  Falan filan...

  4|0
  • Şikayet

   vajinal orgazm klitoral'den daha mi iyidir?

  • Şikayet   Özellikle lezbiyen ilişkilerden biliyorum (çevremde çok muhabbeti geçiyor) inanılmaz zevk aldığını, bir erkeğin öyle zevk veremeyeceğini söylüyorlar.


   Al bakalım : link


   Ayşe Kayhan, pek severim. =)


   Aslında teknik olarak tüm orgazmlar klitoral ama gerek yalnız olmayışından (partnerinnle sex), gerek G noktasının uyarılmasından, gerekse ortamdan dolayı bi' havaya giriyorsun ve çok daha zevkli hale geliyor.