Kız kendi kendini bozarsa...

21 yasındayım, 14 yaşımdan beri mastürbasyon yapıyorum, ama artık yeterince tatmin olmuyorum doğrusu.Şimdi diyeceksiniz ki git gerçek bir ilişki yasa o zaman ama sonradan pişman olma ihtimali var birde ben ilerde kocama vereceğim hesabı geçtim ALLAHa nasıl hesap vericem, bu vicdan azabı beni öldürür :S kocama falan da yalan söyleyemem, bu yüzden evlenene kadar kimseye ilişkiye girmemek en iyisi içimin rahat olması açısından;)Bu yüzden birdaha ki sefere parmağımı deliğin içine sokup kendi kendimi bozmak istiyorum, hem bundan sonra kendimi daha iyi tatmin ederim hemde zina yapmamış olurum.Diyeceksiniz ki, ilerde koçan nerden bilecek senin başkasıyla yatmadığını...ama benim için önemli olan BENİM vicdanımın rahat olması.Fakat yinede sorayım dedim: erkekler, bir kız kendini tatmin ederken bekaretini bozmuşsa nasıl karşılarsınız, ne düşünürsünüz? (nerden biliyim sonradan başkasıyla yatmadığını demeyin, farz edlim yatmadı!)Lütfen ciddi cevaplar verin, insanı soru sorduğuna pişman etmeyin...İstemeyen cevaplamasın.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Önce biraz mantıksız geldi düşüncen ama ani çıkış yapma istemedim biraz düşündüm. Zina, islamiyette günah falan eyvallahta gereksiz mastrbasyon da öyle. Sanırım bilgin yoktu. Nasılki ilk mastrbasyondan sonra sürekli yaptıysan, ilk vajinal orgazmından sonra (ki bu klitoral orgazmdan çok daha ötedir) vücudun tekrar isteyecek. En mantıklısı birisiyle birlikte olman gibi duruyor ama bunu istemiyorsun. O zaman (eğer kendine hakim olamıyorsan) söylediğini yapabilirsin. Ayrıca sana tavsiyem (bakire ya da değilken) sevişeceğin insanı iyi seç. İki gün sonra arkandan atıp tutmasın. Öyle avel tiplere meze olma. Kendini şu anda bozmaktan (şu kelimeden de nefret ederim bozmak ne abi!) ziyade, sevgilin varsa (ya da olursa) onunla oral sex ile başlayabilirsin. Sonra sonra ilerletebilirsiniz. Falan filan...

• Özellikle lezbiyen ilişkilerden biliyorum (çevremde çok muhabbeti geçiyor) inanılmaz zevk aldığını, bir erkeğin öyle zevk veremeyeceğini söylüyorlar.

Al bakalım : link

Ayşe Kayhan, pek severim. =)

Aslında teknik olarak tüm orgazmlar klitoral ama gerek yalnız olmayışından (partnerinnle sex), gerek G noktasının uyarılmasından, gerekse ortamdan dolayı bi' havaya giriyorsun ve çok daha zevkli hale geliyor.

• vajinal orgazm klitoral'den daha mi iyidir?

Erkekler Ne Diyor 22

• Yöntemleri iyi bilmen lazım

• eğer onu bana ispatlarsa gayet hoş mütevazi karşılarım, ilşkiye girme tabi, bende 25 yaşında bir erkeğim mastürbasyona devam kız gördükçe kend kendimize asılıyoruz hergün, kendini eşine sakla 2 dk zevk uğruna kapılma, ve bence kızlığınıda bozma kilotorisle zevk almaya bak, hem neden zevk alamıyorsunki mastürbasyonu hangi sıklıkla yapıyorsun sanırım hergün yapıyorsun ?

• sen mutlu ol bpsver km n demıss yanıı sana guvenmeyen biri ile evlenme zaten

• ona güveniyorsam gayet normal karşılarım böyle şeyler önemli değil ya namusu ince bir zara bağlamak şaçma sonuçta bir kız bir erkeğe nasıl güvenir bizde ilişkiye önceden girdiğimiz bellide olmuyor

• +++++++

• Kendini tatmin ederken bekaretinin bozulmasını normal karşılarım.Hesab verme konusundaki yaklaşımını sevdim.Sana bir öneri sunmak istiyorum.Sen bekaretini gönül rahatlığı ile boz.Evleneceğin zamanda nikahtan ve gerdekten birkaçgün önce kızlık zarını diktir.Böylelikle ilişkiye girdiğin zaman tekrar kan gelir.Hem ektradan kocana hesap vermek zorunda olmazsın hemde vicdanen rahat olursun...

• ben inanmazdım .

• 21 yaş sen o vucudu frenlemen çok zor .parmak sonrası şimdi nasıl bahane buluyorsan evleneceğin insan için inannassa yol veriyorsun vsire inanki zarı patlattıktan sonra illaki ilerisini istiyeceksin bir erkeğin sıcaklığını istiyeceksin bir adım sonrası canlı penisi içinde hissettikce titreyeceksin onuda yapacaksın yapmam deme ancak kendini kandırırsın.ÇÖZÜM.kendini parmaklama aklından o fikirleride at yaşın evlenmek için gayet muait bir an önce evlenmeye bak çünkü sonunu iyi görmüyorum .bu işin çözümü benim acizane düşünceme göre bu.

• Kendisi Bozsa Bile Ben Bozmak İsterdim.Ama Seviyosam Yapcak Bişe Yok Kızmazdım

• biz erkek olarak dayanıyoruz sen de dayanabilirsin ayrıca gelecekteki eşin buna inanmaz her zaman içinde bir soru işareti kalır bakireliğe önem veren biri ise

• şoyle dıyım 1.)bekaretmi namus o zaman bız erkeklerın buyuk kısmında namus yok.2.)adamına baglı o ınanadabılır inanmayadabilir ama duzgun bir şekılde izah edersen ve gercekten durust bir insansan ınanır niye inanmasın.şimdi 2damla kan akmadı diye bırakıcaksa bıraksın zaten.

• O halde sana şöyle birşey söyleyeyim, Kendini erkeğin yerine koy, ileride evlendin veya evlenmeden önce evleneceğin kişiye "Ben mastürbasyon yaparken kazara veya bilerek ve isteyerek" bekaretimi bozdum desen, Bunu kim inanır, kime inandırabilirsin ? Şahsen ben olsam inanmam.

• Bu sitede 25 seneden fazla süredir mastürbasyonla idare eden erkekler var ise senin durumun o kadar da çıkmaz sokak değil.

• Başka bir sebebi olan da var olmayan da var. İrade önemlidir. Bu durumda ise irade her şey demektir. Kendisine hakim olan bir insan pek sıkıntı yaşamayacaktır.

• ayni sey degil bence. erkekler hic olmadi parayi bastirip sonradan yüzünü bile dogru dürüst hatirlamadiklari bir fahiseyle beraber olurlar, kimsenin de ruhu duymaz cünkü kimseye hesap vermek zorunda degillerdir. Ben baskasiyla birlikte olmaya kalksam birde acaba etrafa yayar mi aramizda gecenleri diye düsünmek zorunda kalacagim. eger erkek gercekten istiyorsa kendini 25 sene beklemek zorunda hissetmez. baska bir sebebi vardir mutlaka;)

• Bozda sende kurtul bızde kurtulalım yalnız parmak kullanmada bı vıbrator falan kullan.

• uyudunmu çılgın kız

• sagol :P

• peki mutluluklar nice masturbasyonlar dileyelim

• Öncekileri Göster
  • Erkek inanmaz deniyor. Erkek ilişkiye girdiyse daha önceden kızında daha önceden i ilişki yaşamasına birşey dememesi lazım ama işin gerçeği öyle değil.ya bekaret konusunu takmayacak sonuçta tıbben de birçok nedeni var bekaret kaybetmenin yada kaybedememenin. önemli olan insanın içidir,düşündükleri,ahlakı gerisi boş...

• Ben olsam farklı düşünürüm. Kim olsa öyle düşünür. Diyelim kendin bozdun ya baskasıyla yatmıcagın ne malum?

• ne güzel 7 yıl gibi bi sürede tecrübeniz var bu konuda

• ;)

• tecrübe denirse :S

• bunun hesabını veremezsin bir erkek inanmaz. üstelik bozarsan sonradan duramayacağın ne malum? zaten bozdum diyip bi erkekle yatabilirsin

• bu soru beni asar ks yonetim kurulu toplansin tarihe gececek bir soru cvblayana yilin uyesi unvani verilmeli

• entersasan bencee sasırdımm ama yapma derım ben

• Bekaret benim için önemli değil, önemli olan kaşar olmaması...

• nasılsa bir gün sevişeceksin ha bir kişi ile sevişmişsin ha 10 kişi ile sayaç mı var sanki orada :)) 1 desende inanıcak o kişi 10 kişi desende inanıcak... eğer seviyorsa inanmıycak sadece görmezden gelicek hepsi bu ;)

• bence sen parmağınla kendini bozmuşsun burda erkeklerin tepkisini öğrenmek istiyorsun

• zaten böyle birsey nikah masasinda son dakka golü gibi söylenmez, iliskide is ciddiye bindigi evrelerde bende söylerim durumu ve tepkisini beklerim. eger olumsuz tepki veriyorsa yada önce "benim icin sorun yok" diyip sonra her kücük tartismada konuyu o mevzuya getirip hakkimda atip tutuyorsa ayrilirim ;)

• burdan konuşması kolay evlendikten sonra bırakırım diyenleri çok gördük

• iyi, bende onun gercek yüzünü, yani bana güvenmedigini ögrenip o birakmasa bile ben onu birakacagim icin, zarardan dönüp karli durumuna gececegim icin sorun yok ;)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 12

• evlen biriyle.

• Yapma.

• bozmak? Kadın cinsinin yüz karasısınız yemi ederim. Bozmak ne ya?

• kurukafacı baskının sonucu bunlar hep. senin bi sucun yok.

• Kimseyi inandıramazsın

• Şahsen ben erkek olsam inanmam bu kız yatmış bana yalan söylüyor derim. bende 21 yaşımdayım hayatımda mastürbasyon yapmadım bu kadarmı azgınsınız ya

• çok istekli olduğumda rüya görüyorum. O şekilde rahatlıyorum

• nasıl dayanıyorsun bunca olanlara peki, vucudunda bırıken sıvıyı bari boşalt arada sırada bu azgınlıktan öte bır rahatlatma yöntemidir bence, ama evlilikten önce ilşki hiç hoş değil.

• İnşallah:)

• Öncekileri Göster
  • bence bozmamalısın ister istemez başın ağrıyacak. belki vicdanın rahat olacak ama sorun yaşarsan ne olacak. zaten o kanı görünce çook pişman olacaksın. evlenmene ne kadar zaman var bilemeyiz ama bence kesinlikle kendini evliliğe bırakmalısın. ne olursa olsun. ve bunu düşünene kız çok az. yapmamaya çalış hiç yapmadan da durabilirsin. kızlığına dokunma derim.

• böyle düşünen kızlar kalmışmı Helal olsun sizlere +10 kendinizi ilk eşinize ilk evlilğinize saklayın kızlar, yarın öbür gün çocuklarınız olucak hanım demek sadece cümle içinde kalmamalı !

• yapma bence. bunu düşünen kız az derken hani kendi kendine zarı bozmak. bilmiyorum vardır belki ama ben ilk kez duydum.

• bunu düsünen kiz cok az derken, neyi kast ediyorsun ? dogru aslinda, kani canli canli gördügümde pisman da olabilirim :S

• çok gereksiz. kimseyı ınandıramazsın ve bundan sonra yasamın hep mutsuz gecer bence bu nedenden esınle sorunlar yasarsın yuzune vurur.zaten 21 yasındasın bır kac yıl daha sabredıver.

• Aynı şey benim başıma geldi, bir şey sokmadığım halde kan geldi. Çok küçüktüm. Anlayamadım ne olduğunu. Adet görüyorum sandım. Cahillikti. Sevgilimle ilk kez bir şeyler yaşadığımda ban inanmadı kendim bozduğuma. Kesinlikle böyle birşey yapma. Ben çok pişman oldum. Kimseye kendini inandıramazsın ne kadar dürüst olursan ol. Aklında mutlaka bir acaba kalır. Ve bakış açıları hep aynıdır.

• Bir hata yapmadım. Kimseye yalan söylemedim. Kimseyi kandırmadım. Böylesi çok var diktirip namuslu kız ayağına evlenen. Ben kendimden sorumluyum.

• allah allah, yastiga sürtünmeyle oluyormuymus o kadari? :S
      fakat senin sonucta icin ve vicdanin rahat, degil mi? ben de öyle olsun istiyorum, hem kendimi tatmin etmis olurum hemde utanmak durumunda hissetmem ;)

• Üzerimde iç çamaşırım vardı yastığa sürtünüyordum. Lavaboya gittim kan vardı. O günden sonra kız mıyım değilmiyim sorusu beynimi kemirdi. Hiç evlenemem diye düşünmeye başladım. Sevdiğim adamla tanışana kadar. Gerçi artık bu devirde çok hilesi var bu işlerin. Diktirme, yapay zar felan. Ama hben hiç düşünmedim bunları. Kimseyi kandırmak istemedim. Kimse beni zar için sevsin istemedim. Ben ona tüm gerçekliğiyle anlattım olan biteni, inanıp inanmamak ona kaldı.

• Öncekileri Göster
  • Allah akıl fikir versin bi yaşıma daha girdim

• ne gerek var böyle bişeye anlamadım? madem zina yapmak istemiyorsun allahtan korkuyorsun bunu da yapma. evlenince istediğini yaşarsın kocanla. mast yapmak neyine yetmiyor?

• +10

• aşık olunca oyle yol verırım falan dıyemezsın buyuk konusma.

• hangi birine yol vereceksin? böyle bişeye çoğu erkek inanmaz.

• Öncekileri Göster
  • allahım ya kendi kendini bozmak nedir ya bi erkek bence buna inanmaz.git adam gibi ilişki yaşa tatmin olmuyosan yada zina diyosan bırak bu işleri aklından at

Yükleniyor...