• Sor
  • Bence

Kızlar erkeklere oral seks yapmak isteyince erkekler hiç itiraz etmezken, erkekler kızlara yapmak istediğinde kızlar hiçbir zaman evet demiyor, sebep nedir?

kızlar erkeklere oral seks yapmak isteyince erkekler hiç itiraz etmezken, erkekler kızlara yapmak istediğinde kızlar hiç bir zaman evet demiyor kızlara göre sebep nedir? bana göre olan sebeplerini tahmin edebiliyorum ama kızlara göre sebep ya da sebepler ne olabilir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• vaginalarını çirkin bulurlar. öpüşmeyi tercih ederler.hijyen diye tuttururlar.et giren yere dert girmeyeceğini bilip başka biyerle ilgilenmeni isterler. parmak atmandan korkarlar. ( tırnak kesiği pis olurmuş, hijyen)zaten giren giriyor ne işin var daha orda iç geçirirler. bazılarıda dokunmazsan kuser. piyuuu

Kızlar Ne Diyor 3

• Tabu

• akıntı olur diye istemiyorlardır hem erkeklerde tadının kötü olduğunu söylüyo ozaman yapmayın iki tarafta rahat etsin.

• sizlerdeki sıklıkta olmasa da akıntı bizlerde de var . ama sadece sperm yolunu temizlemek için ereksiyon halindeyken renksiz bir akıntı oluyor. benim de tahmin ettiğim bu cevaplardı. kişisel bakımına dikkat etmezse erkek de kız da çok hoş olmaz zaten. kızların bazıları küçük tuvaletini yaparken hemen çamaşırını çekip kalkıyor herhalde. kız arkadaşımla birlikteyken cinsel organı temiz fakat çamaşırında hafif idrar kokusu vardı. bu biraz kızların kendinden korkmalarından bence.

• bende hiç istemem yapmak istediğinde kabul etmem akıntı olur bişey olur gerek yok yani

Erkekler Ne Diyor 7

• ya yok gıdıklanıyomuş yok suyu ağzımıza gelirmiş bahane türk kızı değilmi kompleksli bunlar. sanki biz bilmiyoz lan bırak olcaksa olsun biz göze almıyozmu onu çok önemli bişey sanki

• valla bekarlar öyle düşünüyoda, evlilerin pek umrunda olmuyo... :)

• Sanırım kızlar özel durumları olabileceği veya akıntı vs olabileceği için sanırım hemen evet diyemiyor olabilir...

• akıntı koku cart curt meseleleri senin kendisinden tiksinmeni istemezler..haklılarda kadınlar bazı konularda çok olgun düşünüyorlar..ama herzaman degil tabi :D

• Kendi organlarından rahatsızlar ondan...Temiz değil çünkü..Sürekliakıntıları oluyo...Koku oluyo beraberinde...Erkeğin organında bölebir durum yok..Ne bir koku ne bir akıntı...Hatta kendi organlarındanbile zaman zaman iğrendiklerinden oral yapılmasını istemezler...

• hacı kızlarda akntı adet ne bilim vsvs işte korkuyorlar

• Benimki hiç itiraz etmiyor :) tavan yapıyormuş:)

• kralını bulmuşsun dayı :D

• Öncekileri Göster
    • ben tecrübelerimi genelde yurtdışında yaşadım. türk kızlarının tepkilerini pek bilmiyorum açıkçası.

• Saçma sapana tepkiler oluyor bazen , zaten orgazm sorunları var :D boşver en iyisi

Yükleniyor...