Her kadın bunu mu ister?

Her kadın büyük ve kalın bir penis mi ister ? yoksa tam tersi mi ?

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• burda öğrendik kadınlar kalın istiyomuş, uzun istiyomuş, zenci olsun diyomuş, yatıp kalkıp penis düşünüyolarmışyok öyle bi şeyher gece barlardan birini kaldıran kadınlar hariç bizim sizin şeyinizle pek bi alakamız yok besevgi, şefkat, aşk, tutku,para,hediye,gezme,tozma, kaslar,bak her şeyi yazıyorum ama "pipi" boyu diye bi şey yokilla sevişeceksen seviş, türk kadını yine kafasını kaldırıpta "adamdaki mala bi bakıyım" demez

Kızlar Ne Diyor 8

• her kadın kendini tatmin eden seven, uyumlu olduğumutlu olduğu bir erkek ister sağlıklı bir bireyin olması gereken penis boyu yeterlidir çok küçük olduğunda eşiyle dalga geçmez çok büyük olduğunda bununla övünmez çünkü eşini penis boyuna göre değerlendirmez.

• Süper...

• büyük istiyoruz kardeşim çok büyük adamgibi adam olmalı çok büyük karakteri olmalı çok büyük değer vermeli çok büyük sevmeli.dağılın şimdi hadi

• Evet aşkın körlüğü geçince. Cinsellikte yaşanınca zamanla kadın orgazm olamazsa maalesef o ilişki sekteye ugrar.Mutsuz kadın mutsuz ilişki mutsuz erkek ve eninde sonunda o laf yüzüne söylenir. P*nisin küçük. Önemli değil diyen ancak hayatta birşey bilmeyendir fakat oda öğrenecek zamanla en azından evlenince öğrenecek zamanla canı sıkılacak o yatakta. Orada sonra öyle mal gibi yatacak. Evet maalesef penis boyu kalınlığı işlevi önemliÖnemli değil diyen bir halttı bilmiyor. Zaten bir de erkek kompleks yapınca o ilişkiden bir hayır bekleme.

• Bilemem

• Büyüklügü önemli degil, zaten Vagina nin 10 cm'i uyarilir sadece. 19 cm den sonrasi acitiyormus hem. Bence kalin olmali ve adam iyi öpüsmesi ve önsevismeyi uzun tutmasi gerek. Yanii önemli olan boyu degil islevi:))

• aynen katılıyorm tekrar yazmaya gerek yok

• küçük olsun benim olsun.

• Ben uzun istiyorum banane evlenmeden once zaten penisini yoklicam bakim nekadarmi

• adamla evlence penisiyle degil o kadar uzun olupta ne yapcan böbrek dalak deler valla.

• Anlaşildi sizinki kucuk

• anlayamazsın ki öyle. dokunduğundaki kalkmayla ilişkideki fark eder.

• Ben büyük isterim diğer kadınları bilemem

• tam dolguluk hissi mi ?

• yani. Sonuçta ne kadar boyu değil işlevi deselerde ben bunu küçük penisli erkeklerin uydurduğunu düşünüyorum.

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...