Yatakta sert tahrik edici kelimeler neler?

Bu konu hakkında bilgim sıfır

yatakta sert tahrik edici kelimeler böyle karşı tarafı kendini üstün görmesini sağlayacak tarzda ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir erkeği yatakta cezbeden olaylardan biri. Her zaman derim, yatakta Fantezi olmalı diye. Madem bu kadar rahat olmak istiyorsun, o zaman ona nasıl fanteziler sevdiğini sor ve o fantezileri üstünde yoğunlaş. İşte o zaman o erkek senden başkasını kolay kolay görmeyecektir ve seni asla unutamayacaktır.

Aşırı bağırmalar inlemeler yerine bir erkeği en çok tahrik eden unsurlardan biridir, erkeği yatakta üstünmüş gibi göstermek.

Yatakta bir erkeğin duymayı isteyeceği sözler:

- Evet, harikasın erkeğim benim, mükemmelsin, durma devam et ...

- Sana bayılıyorum, seni istiyorum, parçala beni...

- Mükemmel yapıyorsun, ben seninim doyur beni erkeğim...

Yüzlerce ve hatta binlerce söylenecek kaba ve sert sözler. Bu sözleri söylemeden önce partnerinin nasıl fantezileri olduğunu öğrenmen ve o fanteziye en uygun olanları söylemen daha doğru olacaktır.

Erkekler Ne Diyor 13

• mesela oral seks yaparken ayıp şeyleri konuş pipi deme y...k falan de kötü konuş.

• Bitir beni iliklerime kadar erkeğim.

:D

• deh deh de :P

• babama sms at erkeğim de...

• komşunun kocası gecede 3 posta atıomuş de hırsa gelsin adam :D

• içime gir erkegim sert sert parçala beni :DD:D:D:d

• canımı acıt sert ol erkeğim de ve olacakları seyret

• Öp beni recep, Ye beni recep :)

Parçala beni behçet vs :)

• Bence böyle bişi yapma zaten..sonra kendini bi Mok sanıyo... kih..kih..kih..

Gereksiz gaz vermenin alemi yok..sonra gazını alamazsın..benden söylemesi..Bak...

• cok sertsın askım senı hıssedıoyorum ıcımde de de gör ... kini

• yi beni de :D

• Vurdugun yer10 gun sizlasin murtaza de:)

• oyle seylere gerek yok. ah bi kisi daha olsa desen o yeterince kenidini ustun gostermek icin daha sert olacaktir,.

• bence görmez şu durumdayken başka erkekler mi düşünüyosun tepkiside oluşabilir ayrıca hakaret etmiş gibi olur

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...