Milli olmak ne demek ya ?

sorm şu milli olmk ne dmk acklarmsnz ya of arkdslar ? yani kız bozuncamı oluyosn

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ergen türk gencinin ilk kuku keşif deneyimi. Türk gelenek ve göreneklerine göre milli olan kişi sırtına yumruk (bazen tekme tokat dövülerek) vurularak tebrik edilir =)

Erkekler Ne Diyor 29

• İki çeşit milli olma durumu var, bak bu videoda iki çeşit birbirine karıştırılıyor link

• bi bayan olarak bu terimi kullanman hakaret olmus hem kendine hemde hem cinslerine.,` bozmak`

• erkeklerin kendi arasında saçma muhabbetlerinden birisidir. kız veya erkeğin ilk cinsel deneyimine milli olmak denir. neden denir valla bende bilmiyorum. benim mi türkçem kötü yoksa bilmediğim bir şey mi var henüz çözemedim

• milli olmak demek bir herhangi bir spor branşında ülkeni temsil etmek demek...yani ülke çapında seçilen biri olmak demek...sen boşver diğer cevapları

• ilk deneyim bozmak şart değil hacııı orosp*ylada milli olunur yani :):):)

• ilk yapılan ilk bozmak değil gerçi kızlar milli olunca haliyle bozulmuş oluyo

• oda ne :D

• karşı cinsinle yapılan ilk deneyim

• türk erkeğinin uydurduğu ilk ilişki sonrası olunan durum o kadar gereksiz ve baskıcı bir anlamı var ki sexten bile soğutur insanı

• teknik olarak evet işte ilk defa cinsel ilişkiye girince bakınız rıdvan dilmen :D

• İlk Cinsel İlişkisine girmiş kişiye denir

• İlk cinsel deneyim.

• kızlarda bekaret varsa erkeklerde de ilk ilişkisinede milli olmak denir

• yanlis bilgi verme ya. kizlarda bekaret mi araniyor milli olmak icin. ?

• hiç girmemiş erkek abazaN ilk girdiğinde de milli olur.sonra sırayla ümit milli a milli diye devam eder.

• ilk cinsel deneyımını yasadınzaman ama bu erkekler ıcın kullanılan bi terim ;)

• hayır bozunca değil erkeğin penisinin kızın cinsel organına ilk girişidir. aynı şekilde kızlarda milli olur. ilk erkek penisi içlerine girdiklerinde.

• Kiz bozmak ne demek ya... Keske bunu kullanmasa idin sorunun cevabu cinsel birliktelik.

• bak kardesim ben senin yerinde olsam bu milli olma davasini ince eleyip sık dukunurum,millilik zor ve yorucu bir istir:)hele kiz bozmaca olayinda millerce uzak dur,yap boza benzemez bozulan hersey kotudur bozuk olan hersey kotudur,sen ne boz nede bozul illerde anlarsn dedigimide aklina sokk

• teknik direktör seni ülkenin futbol takımına çağırınca milli oluyorsun ... seksle bir bağı ve alakası kesinlikle yok :D

• 9 leveli köküne kadar hakediyorsun dostum

• ilk ilişki şukulayın panpalar

• Ülkemiz adına formayı giyip kuku bükmece oynamak

• cinsel ilşki yaşamaya ilk adım

• Abdullah avcı hangi futbolcuyu seçerse o dur.diğer terbiyesizliklere karışmıyorum çok ayıp

• sampiyon olunca kupa kalkar o zaman skorbord tahtasinda kimin ismi yaziyorsa o millidir

• Abdullah Avcı A milli aday kadrosuna çağırınca milli oluyorsun ama Tolunay Kafkas Ümit Milli takıma çağırırsa da üzülmüyorsun..

• evet ilk sevişmeye milli denir :) arkadan yapıncada esprisine ümit milli :)

• penisin ilk kez vajene girmesi

• İlk cinsel deneyimden sonra deniliyor.

• evet

Kızlar Ne Diyor 12

• Türk milli takım formasını giymektir milli olmak , ayrıca kızlar domat biber değil bozulsunda çöpe atılsın . Bahsettiğin gibi olaydı milli kamplar genelevlerde yapılırdı .

• giriş çıkış olsun yeter kan akıtmaya gerek yok. ha hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız diye bi kurban kesebilirler

• Yil 2012

• derdin ne, sevgilini milli mi yapmak istiyorsun? :(

• anlamsız içi boş bir yakıştırmadır desem

• önce cünyır oluyolar ellerini şey yapıyolar sonra ilkkez bi kadınla şey yapıyolar böyle sürüp gidiyor.kuzular kurt oluyor

• :))

• arkanı kolluyorum shheee :) devam et

• yok kendi bozulunca

• bunun cinsellikle ilgili olduğuna nasıl karar verdin nan .s

• hiç beyb ... milli olmak le cinsellik ne alaka ise ! işte bunlarda ilerde seks yapacak way halimize sonrasında ki soruları düşünemiyorum nennn ...

• Al şukunu =D

• birincisi üslubunu bir düzelt sen kendin bir kadın olarak "kız bozmak" ne demek ikincisi kız bozunca! değil ilk cinsel ilişki deneyimini yaşayınca erkekler milli olurlar tabiri caiz ise.

• İlk ilişkiden sonra kullanılır bu kelime

• ılk cınsel deneyım

• aynn

Yükleniyor...