• Sor
  • Bence

Kızların en seksi hali? :)

Beyler kızların en seksi halleri sizce nedir? Ne gibi durumlarda size seksi görünüyorlar?

En İyi Görüş

• - Gri pijama altı ve darmadağın saçlarla, uykudan yeni kalkmış hali.- Çıplak ayaklar- Alakasız bir işle uğraşırken görünen iç çamaşırları- Mutfak masasının üstünde, arkası çizgili siyah jartiyer ve topuklu ayakkabı ile poz vermeleri.- Uyku nedeniyle ayyuka çıkan bebek kokusu, şişik gözler ve dudaklar.- Topuklu çizmelerini çıkardığında, birini diğerinin üstüne devrik bir şekilde bırakabilmesi.- Aynada ruj sürerken dudaklarını yalamaları.- Bayrak gibi sallanan bol ama jilet gibi duran siyah kumaş pantolon ve topuklu ayakkabılar.

• oooo ne kadar cok vay bee

Erkekler Ne Diyor 23

• Sabah uyandığı an...

• çıplak olduklarında :)

• Her durumda olabilir bu. Salatalık dograrken, bulaşık yıkarken, yatagı düzeltirken, yemek hazırlarken, temizlik yaparken vs vs zira bunların tamamının -salatalık hariç- bir filmi mutlaka vardır. en basiti çamaşır yıkayan Küçük Emrah annesini düşünün :)

• borda renk saten gecelikle, dayanılmaz olurlar..

• genel bişi söyleyemem seksi oldukları birçok hal var ama eski sevgilim sabah yataktan kalktığında üzerinde askılı kısa bir gecelik olurdu, ben ondan önce uyanmış olurdum genelde yanıma gelip dağnık saçları hafif şişmiş yüzüyle koltuğa uzanıp o güzel ayaklarını uzattığı zaman ki hali :)

• Dondurma yerlerken. Özellikle de Magnum :))

• bence ıslak halde iken...

• Kucagına gelip dudagını ısırması harika bişey bence :D

• dudağını ısırması yeterli :D kısa ve öz

• adam işi biliyo :D

• hiç sorma USTASIYIZ AGA

• Kızlar erkeğinize KUR yapın. Vede İç Çamaşırlarınız desenli rengarenk olsun. Unutmatın Biz Erkekler SEXE herzaman açığız!

• erkeklere karşı istekli davranışlarda bulunan kızlar da fena değil hani:)

• Her kadın için değişir bu bana göre. Bir kadında benim için çok etkileyici olan bir şey başka bir kadında olmuyor ne yazık ki...Ama benim için özel bir senaryo var. Gün ışığı ve bedene tam oturan/saran tek parça bir elbise :) Gün ışığının yardımıyla elbisenin içinde beliren kadın vücudunun sureti gerçekten bende tarif edilemez bir his uyandırıyor...

• Buna Tamamen Katılıyorum. O benim De hayalim...

• bacaklarındaki tüyleri yeni aldıklarında hani pütür pütür duruyo ya o an paha biçilemez takıntı mı bende ne :S :)))

• frikik verince

• kızlar seksi olmak istesin nerde nasıl giyileceğini ve nasıl hareket edip karşısındakini mest edeceğini bence erkeklerden çok daha iyi bilir:))

• ... Akıllarını kullandıkları zaman !

• Belinin üstünde dövme,mini etek,dondurma yemeleri gibi

• seksi olmaya calismadiklari halleri

• sokakta veya herhangi bir yerde topuklu ve dar kıyafetlerle çömelmiş bir şey ile uğraşırkensaçlarını toplarken sağa sola savururkenBacak bacak üstüne attığındaotururken kalkarken kıyafetinden dolayı açılan belinden gözüken renkli çamaşırlarözellikle dar giysiler ile hızlı hızlı yüyürken sallanan bir yerler:))yine dar giysilerden belli olan vücut hatları veya gözüken çamaşır izleri ilebakımlı cilt, eller ve ayakları yazın giyilen açık ayakkabılar ve askılı dar kıyafetler ile gösterirkenYanında hızlı hızlı geçerken üstünden savrulan harika parfüm kokusu...bunun dışında dar kotlar altına topuklu ayakkabılar taytlar askılı penyeler özellikle renkli pembe mavi gibi veya kırmızı siyah gibi renkler erkekleri yeterince çeker..

• Usta sen tekstil işiylemi uğraşıyosun :))

• moda diyelim

• sevgililerini aldatacakları zaman

• mini etek ustune beyaz bir tisort yeter de artar bile

• kız arkadaşım sudan çıkıp yanıma geldiğinde teninden süzülen su damlacıkları var ya... işte beni bitiriyor. bir damla su olasım geliyor o zaman...

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...