• Sor
  • Bence

Masturbasyon sivilce yapar mı ?

İnternette bi yazıda okudum masturbasyon sivilce yapar diye doğru mu .. ? Benim cildim pürüzsüzdü ama gerçektende masturbasyondan ötürü çıkıyor olabilir mi ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• mastürbasyon yaparken korunmaz isen AIDS bile olabilirsin, cidden, valla bak

• kel bile kalabilirsin cok dikkat etmen lazim.

Erkekler Ne Diyor 13

• sivilce sorunu yaşayan kişilerde sivilceyi dahada artırır ancak hiç sevilcesi olmayan kimsede yapmaz

• SİVİLCE YAPAR CAHİL CAHİL KONUSUP İNSANLARI ETKİLEMEYİNTesteron hormonlarının yükselmesi ile sebum ve yağ salgılamasını arttırıyor 2si doğru orantılı bu yüzden sivilce cıkartıyor zaten ergenlik çagında düzensizlik içerisinde bulunan hormonlar masturbasyon etkisiyle büyük değişime uğruyor. VE erkeklerde saç dökülmesine yol açar sebum ve yağ kıl kökünü zayıflatır öldürür.

• yapmaz asıl sen cahil cahil konuşma

• Eğer doğru olsaydı bu dediğin herkesin yüzü sivilce tarlası olurdu

• hemde nasıl rekorum bi günde 7 defa yapmamdı

• Alakası var tabi önüne gelen atıyor işte fizyolojik olarak bir dengesi var vücudun sen bunu bozuyorsun bitkin düşünce bakteriler üzerinde azalan immun sistemin yüzünden aktif oluyorlar vs vs sonuçta etkiliyor zararları çok bunun yapmazsan alışıyon zaten ne die zorla bağımlı yapıyorlar kendilerini?hayret..

• sperm sur gecer

• Te allam, bu çılgın fikirleri kim ortaya atıyor çok merak ediyorum. Hayrı yapmaz, ilgisi alakası bile yoktur.

• Biraz azalt bakalım, sivilce tarlası suratında az da olsa düzelme olacak mı...

• kiz temiz hocam elleri yani gunahini alma :)

• ellerini yikiyormusun

• masturbasyondan sonra tabi ki.

• hayir oncesi

• el ile cok tehlikeli,hijyene dikkat et.

• yapmaz

• sansasyonel cümlelere inanmıyalım lutfen...

• bak böyle şeylere ınanmayın masturbasyon sivilce falan yapmaz eğer şikayetcıysen git doktora sana bı krem versın

• arkadaşlarım krem kullandı ama bırakınca tekrar başladılar kesin çözüm değil yani tıbbı şeyler

• Öncekileri Göster
    • SİVİLCE YAPAR CAHİL CAHİL KONUSUP İNSANLARI ETKİLEMEYİN

Testeron hormonlarının yükselmesi ile sebum ve yağ salgılamasını arttırıyor 2si doğru orantılı bu yüzden sivilce cıkartıyor zaten ergenlik çagında düzensizlik içerisinde bulunan hormonlar masturbasyon etkisiyle büyük değişime uğruyor. VE erkeklerde saç dökülmesine yol açar sebum ve yağ kıl kökünü zayıflatır öldürür.

• sende bi boku ezberledin aynı şeyleri yazıp durma lan

• hayır yapmaz bak oku link

Kızlar Ne Diyor 7

• Asparagas yağlı yemekleri yeme ve ay çiçeği çıtlatma azalma olur mast. ile alakası yok

• ya nasıl yapsın tee allam yaaaaaaaa... sivilcenin nasıl oluştugunu oku . mastrbasyonla alakası olmadgnı anlarsn

• te allam yaaaaaaa bak şimdi her sivilce masturbasyondan çıkar demedim ben o da sivilce oluşumu etkenleri arasındaymış okiş

• Öncekileri Göster

Testeron hormonlarının yükselmesi ile sebum ve yağ salgılamasını arttırıyor 2si doğru orantılı bu yüzden sivilce cıkartıyor zaten ergenlik çagında düzensizlik içerisinde bulunan hormonlar masturbasyon etkisiyle büyük değişime uğruyor. VE erkeklerde saç dökülmesine yol açar sebum ve yağ kıl kökünü zayıflatır öldürür.

• lan ne cok yazmışsın olm manyakmısın lan genclerın cinsellığını kısıtlamaya hakkın yoık senın

• hiçbir ilgisi yok mastürbasyonla sivilcenin. ergenlik döneminde isen bundan dolayı, doğal olarak sivilce çıkıyor olabilir. cildiye bölümüne görünürsen, ilaç veya krem verirler, düzelirsin

• senın bu söyledıklerın gazoz ağacı ole bişey yok bak dalgana

• sivilce sıcaktan olabilir masturbasyonla bır alakası yok

• Ahaha yok artık :D

• Sen her okuduguna inaniorsan sunada inan o zman. Masturbasyon yaparsan hamile kalirsn.

• Sivilce sıkıntıdan çıkar gerek psikolojik sıkıntı sınav stresi falan gerekse fiziksel sıkıntı vücudunu sıkıyorsun sonuçta ondan dolayı vücudun tepkisidir sivilce ...

Yükleniyor...