• Sor
  • Bence

Kucak dansı nasıl ve hangi tür müzikle yapılır?

Erkek arkadasıma kucak dansı yapmak istiyorum topuklu ayakkabı jartiyer falan herşey tamam ama nasıl bir müzik eşliğinde ve nasıl hareketlerle dans etmem gerektiğini çok fazla bilmiyorum.. Varsa bildiğiniz videolarla ya da yorumlarınızla yardımcı olmanızı bekliyorum:)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ne iyi ne güzel oldu bu link çok saol:)

• rica ederimmmmm

Erkekler Ne Diyor 7

• Google şu şekilde diyor; link

• google'a ve sana teşekkürler :)

• Rica ederim...

• Şarkı fikstir Rolling Stones - you can keep your hat onama kucak dansı zor iş yurtdışında pole dancing eğitimleri videoları var youtube'de pole dancing ve lapdance diye aratırsan bulursun bazı eğitim videoları

• saol önerilerin için, videolardan bişeyler kapmaya çalışıcam.. sevgilimde profosyonel bişi beklemesin artık yahu azcık hoş görüversin bu kadar ugrasıyorum.. :)

• bulamadık şöyle düşünceli bi sevgili :))

• darısı başına o zaman:)

• :))

• Lanet olsun hayatıma biz bırak sevgilimize karımıza yap desek sapık oluruz be lanet ediyorum :(

• lanet okuma bence hiçbişeye..sapıklıkla da alakasının olduğunu düşünmüyorum.elbet sevgilin/karın böle olmasa da farklı şeylerle sürprizlerle hayatını yaşanılır kılar umarım bunu da yapar;)

• ilk etapta erotik bir müzik gerekir,ama öncesinde tekila shut olabilir,dans için kalçanı hafif değdirecek danslar ile sürtünmeye yer verecek danslar gerekli,ayrıca göğüslerini yüzüne dayaman ve çekmen gerekiyor...elbete daha çok geliştirecek olay var burada daha fazla sını yazamam sanırım...

• evet evet bi tekila/votka her şeyi daha iyi daha rahat kılacaktır saol önerilerin için:)

• Koku, dokunuş ve kulakların çok önemli olduğunu söyleyebilirim.

• Kulak ne bağlamda önemli? Öpmek falan mı?

• Hayır, öpülmez zaten. Sadece öpülecek kadar yaklaşılır ve nefes alış verişler sıyırıp geçer.

• teşekkür ederim:)

• Enigma - Principles Of LustsMutlaka dinleyin.

• teşekkür ederim:)

Kızlar Ne Diyor 4

• maşallah kızıma salla:D

• hayde ozaman:)

• hmmm... değişik bir fantezi

• eğlenceli de:)

• denemedim.. bilmiorum, nasıl olur gormedimde bilmiomda

• hayaldi gercek oldu..

• :)

• hayallerime dokun eğitimsiz bacı:D

• vay be ben yıllardır şakasını yapardım gerçek oldu helal sana yürü be koçum kim tutaar seni bir turda benim için çek

Yükleniyor...