Bir erkeğin cinsel organı sizce kaç cm olmalı?

Bunu hakikaten kafasına takan çok kişi tanıyorum. Sizce bunun ideal ölcüsü olabilirmi veya size göre kaç cm ideal olmalı...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ortalama 15tir kadınlar 17-18 görünce mutlu olurlar daha sonrası kadınlar için bile cesaret ister korkabilirler canları acıyabilir. Anal seks istemeyebilirler. Zaten 19 ve üstü sadece insan nüfusunun 1000de 1inde bulunmaktadır sallayanlara inanma sen de salla 20 de 22 de nolucak :)

Kızlar Ne Diyor 4

• yeterince olmalı.

• yeterince nekadar sence

• boyu değil işlevi koskaca olur kadın alta acıdan bağırır yani büyük olması o kadarda önemli değil

• arkadaşlar p*rno filmde oynamıyosunuz boyunu bu kadar onemsemeyın allah aşkına:) bizim için hiç bi önemi yok böyle şeylerin minimum 8 cm olsun yeterli.

• bence sen bi erkeksin ve kızları psikolojik olarak çökertmek istiyosun:)
      ne lan öyle 8cm bamya gibi:) eldekiyle yetinmek gerekir ama ben bi erkek olarak bile az bulurdum.

• evet fazla mal göz çıkarmaz ama tutup da bı 14-18 arası degıl dıye de kahırlanmanıza gerek yok dıyorum

• bizim için 8cm kafi.

Erkekler Ne Diyor 8

• haz vermek için en az 8 cm en fazla 23-25 arası olmalıbenimki 18 :)

• yakışır kardeşime :D:D:D:D

• Öncekileri Göster
    • tabii bunu söyledin diye kızlar da mesaj yağmuruna tutacaklardı seni. ama öyle övünülecek kadar değil doğruysa bile, hehe

• ben bunu övünmek için neden yazıyım ki

• kadını vajinası 8,9 cm derinliğinde sonrasının hepsi yeterlidir

• 16 yeterli.

• 1-2 metre civarı :))

• 14-16 cm normali bundan fazlası kadına zevk değil acı verir

• olmuşken şöyle 30 cm filan olsun...eş veya partneri yarısıylada memnun edebiliriz.kadın istediği kadarını kullansın...var olan şeyin zararımı olur...

• Onemli olan boyu degil, isterse hic olmasın, kadını zevkten bayıltabilir yatakta senin muhtesem oldugunu düşündürebilirsinPenis boyu degil. yürek boyu onemli. Onu kac kez kendinden geçirebiliyorsun, kac dakika boşalmadan yapabiliyorsn o onemli! Kadın seninkinin boyunu hissetmez, sadece birsey var oldugunu hisseder çünküece birsey var oldugunu hisseder çünkü

• hiç olmasın mı ?

• Hic olmasın demedim, penisini kullanmadan kadina ayni yine güzel şeyler yaratabilirsin Penis öyle gerekli ve güç sembolü birsey degil :D

• Yenikapı'dan Bandırma iskelesi kadar olucak.

Yükleniyor...