• Sor
  • Bence

Karanlikta sevişmek mi aydınlıkta sevişmek mi?

Karanlıkta sevişmek mi aydınlıkta mı sizce? Ben kız olarak hafif ışık olmasını isterdim gece lambası gibi :))

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Tam karanlik güzel iyi olmaz bence Ancak görmeme, göz bağlama tarzı bir fanteziye es değer olabilir Aydınlık ortam gündüzse sorun degil ama tercihim los ışık. Ay ışığı olur, mumlar (tercihen kokulu ve yatak da çiçeklerle bezenmiş halde), fazla parlak olmayan gece lambası yada dimmerlı lamba veya el emeği renkli şerit ledlerde aydınlatılmış bir oda.. Los ışık her zaman daha etkileyici :)

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 9

• Bir yazı okumuştum eğer çiftlerden birisi karanlıkta sevişmek isterse bu o kişinin kendisine karşı güvrnsizliğini gösteriyormuş.Sanırım bu mantıklı.

• psikoloji yönünden oldukça mantıklı
      canlı örneğini bana bakma utanırım sözü ile dile getirir böyle kişiler
      karanlığın arkasına saklanırlar
      tabi karanlık ve görme duygusunun yitmesinin getirdiği heyacanı bilinçli yaşamak amaçları değilse

• katılıyorum aynen öyle.

• Loş ortamda herşey daha güzel ve yumuşak görünür derler :P

• Loş ışık. Fakat arada gözleri bağlayıp zifiri karanlığı da denemek lazım :)

• Al sana alacakaranlık serisinin ilk sekansı:D

• hep gun ışığı hakim oldu :)) bana

• karanlık :D

• ben aydınlıkda sevişmeyi severim..herşey görülmeli...daha güzel oluyor..

• Bencede en güzeli :)

• ne yapdığımızı bilelim değilmi ama:))

• karanlıkta sevısmeyı sevmem yuzunu gormem lazım benım ya aydınlık ya bır ınce loş olsun aydınlığa yakın

• Şöyle ıkı adet komidinin üstüne orta boy mum koyarsın al işte en ideal ortam

• o mumlar dusup etrafi yakarsa gorursun ideal ortami

• Bunlar düşmeyen mum

• Mum karbondioksit salar ve ortamın oksijenini tüketir. İki komidinin üstüne 2 tane şık gece lambası daha münasip olur. ;)

Yükleniyor...