Ne yapsam bilemiyorum? vicdanım sızlıyor ama korkuyorum da?

Gizli Üye
arkadaşlar lütfen yargılayacak hakaret ve küfredecek olan tek kelime yazmasın lütfen zaten üzüntülerim pişmanlıklarım bana yetiyor...

eski sevgilimle 2 yıl beraber olduk.. bu dönemde bir kez ayrıldık ve kısa süre sonra o barışmak istedi bu sırada (ayrıyken) hamile olduğumu öğrendim ama bebeği doğurmadım.. bu süreç benim için zor geçti.. bunalıma girdim intahara kalkıştım..15-20 tane ilaç içtim ama bişey olmadı. bu olay olmadan öncede sevgilimle barışmıştık. aradan bir yıl kadar geçti tabi hala doğru düzgün.. toparlayamamıştım.. bu defada sevgilimin beni aldattığını öğrendim ve kanıtladığımda kavga dövüş hiç haketmediğim hakaretleri küfürleri işittim ondan.. ve ayrıldık.. şu an yeni bir sevgilim var çok seviyorum onu 4 aydır sevgiliyiz bakire olmadığımı biliyor ve sorun etmiyor ama hamilelik olayından söz edemedim korktum.. onu üzmek istemiyorum ama böylede vicdanım rahat etmiyor.. yalan söylemiş gibi hissediyorum.. ama bir yandan da bu kadarını kaldıramaz beni bırakır diye korkuyorum.. bu adam çok farklı hayatımda hiç bu kadar mutlu olmamıştım.. onu kaybetmek istemiyorum sizce ne yapmalıyım? söylesem mi yoksa sessiz mi kalsam bu konuda?
Ne yapsam bilemiyorum? vicdanım sızlıyor ama korkuyorum da?