• Sor
  • Bence

Sperm penis vajina kokusu neye benzer....

cinsellikteki kokular mesela sperm kokusunu ve tadını vajina ve zevk suyunun kokusunu tadını penis ve zevk suyunun tadını kokusunu neye... Daha Fazla

En İyi Görüş

• bayanların ki sıcakta yıkamamışsa bide tüylüyse erkeç teke gibi kokuyo yaaa... bakımlısına zaten laf yok..

• teşekkürlerrr :)

• cevabin süperdi temiz olduğunu iddia eden çoğu kız arkadşımdan aldım senin o dediğin kokuyu berbat bişey

• bazı bayanların çaresiz yapacak bişiii yok ama... zevk suyu gerçekten ağır kokuyo ve dediğim örnek gibi kokuyo... bütün odayı kaplıyo nerdeyse

Kızlar Ne Diyor 5

• ben koku almıyorum o an :D

• +1

• kokuyu bırak zevk almaya bak

• ula o kokuyu ben hiç bilmem yaaa ne olcak o zaman?

• anı yaşarım koku almam

• 1+

• anı yaşat bana

• sewglm ille de yalamk istiyo:) yalasa mı yalamasa mı bilemedm

• yalsın çocuk o zevkten mahrum etme

• Öncekileri Göster
    • o kadar muhabbet et iş koy asıl ortada kal şansına küs başkasında dene bence :)

• 32gün

adam haklı ahahah :D

• spermin kokusunu birşeye benzetemeyecegim ama iğrenç kokuyor yaa

• ananas suyu kokusunu ananasa benzetiyor. normalde hamur gibi kokar.

Erkekler Ne Diyor 11

• Koklamadan ve Tatmadan bilemessin zamanı gelince bizzat uygulamasını yapar öğrenirsin

• yapılan araştırmalar şunu gösteriyorki sperm glikoz şeker içerir tatlıdır doğal olarak fakat acı tuzlu baharatlı yiyecekler de etkiler sonuşta fazla bişi yenmemişse kokusu çamaşır suyu gibide kokabilir gelelim vajinal sıvılara azda olsa idrarda bulunan amonyak etki eder gerisi erkekte olduğu gibi kadınlardada glikoz yani şeker vardır doğal olarak

• Temiz bakımlı bir vajinannın tadı da kokusu daçok güzel ama bakımsız akıntılı bir vajina :( hemen uzaklaşırım bir dahada çok zor tabi bu erkekler için de geçerli temiz bakımlı olmalı mantar olmamalı kaba tabirle apış arası kokmasın :))

• ouuwwww çok fenaa :)

• sidik kokur başka ne kokacak ki

• Ben bir sefer vajinadan gelen zevk suyunun kokusunu almıştım ama hiç koku yoktu belki temiz olduğu içindir, bence buradaki mesele temizlik ile alakalı.

• Kadın kokusu muhteşemdir. Vajina ve ondan gelen zevk suyu benim için vazgeçilmezdir. Yani oral sex yapmaya bayılırım. Ama herkesin tercihi bu birine çok çekici gelen bir başkasına itici gelebilir buda gayet doğal.

• en çok sevdiğim şey o kokuyu duysam girmeme bile gerek yok onun kokusuyla boşalıyorum zaten

• çok seviyor çok beğeniyoruz mutlaka her öğün yiyoruz :)))))

• Vajina kokusu, tadı ve sıcaklığı bambaşkadır. Şöyleki saatler sürer oralar.

Yükleniyor...