Türkiye'de çıplaklar kampı var mı?

Gitmem de Merak ettim bir çok ülkede var bundan..Türkiye de olduğunu duydum..Var mı varsa gideniniz var mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çıplak olmak için illa komple soyunuk olmak gerekmiyor. plajlardaki herkes çıplak. A kızına kışın üstünü çıkar dersen sana tekme tokat dalar çünkü onu çıplak görmeyi talepetmişsindir. çünkü iç çamaşrlarıyla kalacaktr. ama yaz gelince sen çıplaksın dersen seni bana hakaret mi ediyosun diye bi güzel paylar... düzen tuhaf

• aynen böyle olur sen kışın soyamazsın utanıyorum ayıp der yayın kendisi soyunuverir:-)

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• Olmaz mı dolu dolu.Tayyip falan da bişey yapamaz.Zaten tam olarak çıplak da olmuyorsun.Erkekler boxer giyebiliyor.Ama tercih eden az oluyor.Tek tek saymayı çok isterdim ama şöyle yüzeysel geçeyim.Nasıl olsa gitmek gibi bi planın yokmuş.Bi kere antalyada bir hayli fazla.İzmirde Çeşme-Karaburun arasında vardı 1 tane hala var mı bilmiyorum.Alanyada var.Fethiyede var.Bodrum'da 3-4 kadar var.Sanırım Datça tarafında da vardı 1 tane.Ona girememiştim hatta.Ama Türk olduğun için almamazlık etmezler.Kamp ya bu yabancı ulus konseyi mi?

• kıbrısta var

• Antalyada var...otelin adını anımsayamadım...Bodrum Gümbette yeldeğirmenlerinin diğer tarafındaki alanda var ama genelde gayler rağbet ediyormuş ve inşaat işççileri ve diğer abazan gruplar tarafından dkizleniyormuşsun...teşhir etmeyi seven için ideal olsa gerek...ama benimde fantazim gideceğim

• Kemer'de ve Çeşme'de var diye duymuştum. Ama Türkleri almıyorlarmış. Almanya'da FKK Clup'lar var. Çıplaklar kampı ile genelev karışımı birşeymiş. Sen ona bak o daha çok ilgili çeker.

• türkiye de öyle birşey olamaz tayyip adamın poposundan kan alır kan burası müslüman bir ülke heryerde ezan sesleri kendine gel türkiye de ne arar böyle şeyler :) ama yunanistana gitmek gerek off çırılçıplak kızlar yerim hepsini :)

• Antalya Kemerde var ! yalnız damsız giremezsın birdee Türklerden çok yabancılar rağbet ediyor zaten yaz olunca Antalya merkezde pek olmasada turistik ilçelerde çıplaklar kampına pek gerek kalmıyor çoğu iüstsüz dolaşıyor

• antalyada olduğunu duydum bende

• en yakın yunanistanda var..mykonos ve giritte..oralar daha güzel :) yani sahilleri güzel

Yükleniyor...