Dindar erkekler seks sizin gözünüzde nedir? Ne amaçla sevişiyorsunuz?

Dindar insanlar evlendikleri zaman eşleriyle sadece çocuk yapmak içinmi sevişiyorlar? Yani burda herkesin cinsel hayatını eleştiren erkekler sizler evlendiğiniz zaman eşinizle sadece çocuk yapmak içinmi sex yapıcaksınız? Yada evliyseniz eşinizle yalnızca çocuk içinmi birlikte oluyorsunuz? Sex yaparken zevk almak sizin için günahmı? Yada cinsel tabularınızdan ötürü iç dünyanızın dışa vurumumu burda evli olsalar dahi soru sorup yardım isteyenlerin sorularını eleştirmek? Bir nevi kendinizi rahatlatıyorsunuz yani sizin masturbasyon şekliniz bu olsa gerek..Dipnot: Genelleme yapmıyorum yalnızca gözlemlediğim kadarıyla bu tür erkeklerin sayısı burada oldukça fazla..

Güncellemeler:
İşte gördüğümüz üzere yobazlar kendilerini belli ediyorlar cevaplarıyla

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kızın sorduğu soru gayet açık... hemen makara konusu yapmayın! aslında sorduğun soru birçok insanın aklından geçmiştir.şimdi büssürü saçmalık var dine bağlanan. örneğin sakal traşı yapan berberin kazandığı para harammış falan filan... yani dini yobazlaştırıyorlar, insanların aklına türlü türlü şeyler sokuyorlar... bu yüzden akılları dolu insanlar kendilerini dolduranların söylediği şekilde yapıyordurlar.. abileri ne derse o!

• anadolu gençlik vakıflarını biliyormusun? orda sohpet konularından biri buydu canım kardeşim... ben bildiğimi yada bilmediklerimi konuşmuyorum... önce DİN nedir? diye kendimize tanımını yaparsak daha kolay çözülür herşey... bilgi dediğin insanın duyup yapamadığıdır... aklında ezbere tuttuğudur. elmayı başkası yer sana tadını tarif eder oda sende bilgi olur! bildiğin şeyler varsa konuşup tartışalım... severim böle şeyleri...

• sakal falan kim söylüyo size öyle şeyleri adam akıllı bil edinmezseniz olacagı bu

• eyv.

Erkekler Ne Diyor 24

• Sana bir şey diyeyim. Ben imamhatip lisesinde okuyordum. Matematik dersimize bir hoca girerdi. Sınıfımız hep erkekti. İmam hatiplilerin hiç mi siki yok derdi. Onlarında denize girmeye otellere gitmeye hakkı var derdi. Biz bir imam hatipli olarak insanlar bizleri gözlerinde hoca muamelesi yapıp camiye gitmeye zorlarlardı. Bu durum benim hiç hoşuma gitmezdi. Bir gün kot pantolon giydiğimde amcam kumaş pantolonun yok mu diye sorardı. :) İyice nefret ettirdiler kendilerinden. Yani anlayacağın ben dindar hayat yerine çağdaş hayatı tercih ederim. Hatta benim dindar arkadaşlarım vardı. Arada bir sohbet ederdik. Konu cinsellikten açılınca onların bile canları çekerdi...

• dinci yobaz cahiller çok sapıktır.kim bilir neler yapıyorlardır.

• Şimdi dindarlık ve cinsellik farklı kavramlardır.İkisi bir arada olmaz.Eşin sana helal.Onunla dilediğini yap dinin yasakları dışında.Ama eleştiri yaptığın konu çok hassas keşke biraz daha dikkatli olsaydın.Evli bir erkek niye gelip burada mast.tekniği geliştirsin?Ayıp yani...Ayrıca şu en iyi cevaba bi eklenti : Din kötü birşey değildir onu elinde tutanlar kötüdürler.İnancı yönlendirmek en büyük günahtır.

• bak canım senin şu sorundann anlıyorumki sen dini yanlış biliyosun. dindar derken islam dinini esas alarak cevap vercem sana. inanca göre Allah heryerdedir demi. Allahın olmdığı biryer vardır, eğer nikhlı 2 kişi bişeyler yaşıcaklarsa önlerine prde iner.Allah onları görmez ve sevişme esnasında ters ilişki hariç herşey mübahtır, dinen sakıncası yoktur, karıkocanın ne yaptığını Allah bile görmez. ve dinimize göre cinsel yaşam önemlidir. dinimiz bencil erkeği kabul etmez, erkek kendini tatmin ediyosa eşinide tatmin etcek, onuda yatakta mutlu etmek zorunda, kadın erkek eşittir cinselikte dine göre, kadın bir sex aracı olarak kullanılmasını dinimi kabul etmez, kadının ihtiyaçlarına kulak ver der. ayrıca peygaber efendimiz bile söylmiştir.'' yatakta horoz gibi olmayın, öpün okşayın eşinizi sevin demiştir.'' bilyosunki horoz işini görür gider, yani işin özü şu, gerçektende dindar olan bir kişi çocuk için sevişmez, hem kendini hem eşini tatmin etmek için sevişir. sen gerçek dindarı bulursan senden iyisi olmaz:):):) etrafında dine bğlı gibi görünenler aslında grüntüden ibaret olan kişilerdir ok. bu arada bu yazı en iyi cevabı hketmiomu?

• TEŞEKKÜRLER... burda eğer gayriciddi cevap verirsen en iyi cevap seçilir. soruyu ciddiye alığ adam akıllı cevaplarsan en iyi cevap seçilmiyo. zaten gördüğüm kadarıylada burda öylesine soru soruluyo, sadece en çok cevap gelsin muhabbetine.

• Bence en iyi cevapti salla gitsin o en iyi cevap olarak seçmediyse !

• KALKMIS SEYİN, DİNİ İMANI OMAZ BACIM!..

• evet bazıları çok fazla değişik şeyler söylüyor dinin yasaklamadığını kendileri yasaklıyor helal daireler içinde her şey yapılabilir bence. sadece üremek için değil zevk için de yapılabileceğini düşünüyorum çünkü kadına erkeklerinize yüz çevirmeyin erkeklere tarlalarınızı sürün deniyor burada tarla sürmek anlaşılmıştır umarım kadının erkek üstünde erkeiğn kadın üstünde hakkı vardır. kendi düşüncelerim.

• Güzel bir soru öncelikle. Ben sana yaşadığımı söyleyeyim.Zamanında Anadolu Gençlik eski adı Milli Gençlik olan vakıfta bulundum. Orada ki insanların düşünceleri birebir şu şekilde.Şöyle dokunulmaz böyle yapılmaz şunu yapmak günah bunu yapmak günah tek mantık git gel ve bitir işi sonra çocuk gelsin. Allah vergisi korunmak da günah.Kısacası cinsellik ihtiyaç karşılamak amacı ile kullanılıyor zevk almak farklı şeyler denemek partnerini mutlu etmek bunlar onlar için yok saçma kurallar doğrultusunda hareket ediyorlar. Ne yazık ki bu insanların eşleri de hiç bir zaman gerçek mutluluğu tadamıyor ( Cinsellik açısından ).Umarım anlatabilmişimdir.

• yaw cinsel arzu işte yaw... hem cinsel arzusu vardır hem yapamaz felan .. AŞKA DAĞİR ÖYLE BİR HADİS YOK CİVARDA HHEHEHE

• nasılki karnımızı doyurmak için yemek yemek bir ihtiyaçsa sekste en doğal ihtiyaçtır.ve seks bir sanattır usta bir elin elinde işlenirse tadından yenmez:)

• cinselliğin dindarı mı olur. saçmalamışsın resmen. harama uçkur çözmeyenleri kasdediyorsan günah diye yapmıyorlar. birde anal yasak. diğer herşeyi herkese serbest. cahil seni ...

• biz bildigimiz yoldan gideriz bizim yolumuz hakk yolu helalınle cinsellik yaparsın edebinle burdakı bazı insanların yaşam tarzına gitmeyebilir hakk yolu

• üremek amaçlı sevişiyoruz onun için çok fazla sürmüyor cinsel birleşme

• Işıklar kapalı, yorgan altında 2 dklık misyoner

• jesus'ın hareketlere bak lan

• Asiri dindar bir arkadasim islamda cinsellik ile ilgili birseyler anlatmisti. Cok tuhaf gelmisti bana. Kadiin ve erkegin uzerinde ince bir tul gibi kiyafet olmaliymis. Etekli vs. Iliski esnasinda ten tene degmemeliiymis. Sevismek kesinlikle yasakmis.

• Evet o arkadasimda tarikatta idi. Ama soyle bir durum vardi. Yoldan gecen kizlara gozu duser, agzindan salyalar akardi ama evlenecegim kadinda dinimize uygun olan sudur gibi sozler soylerdi.

• tarikat içinde ihlasli insanların yaptığı idaa edilen bir davranış. gerçektir.. dindar olmadığım için saçma olduğunu da ekleyeyim yanlış anlaşılma olmasın hani

• eee düzgün okudum ve yorumum aynı kim uydurmuş bunu

• Öncekileri Göster
  • 1-Dindar erkekler diye nitelendirmen çok kaba..2-Dini vecibelerini yerine getiren insanlarında cinsel hisleri vardır lakinbunu eşlerine/helal olan insanlarla Allah'ın emrettiği şekilde yaşarlar3-Evlilik sadece çocuk yapmak için oluşturulan bir tesis değildir.Elbette evliliğin altında yatan asıl etken tatmin olmaktır beraberindeneslin devamıdır zina yapmamaktır..4-İnsanların cinsel yaşamları eleştirilir eğer dinen yasak bir davranışzina vs..fiile geçiriliyorsa müslüman müslümanı uyarır bu onun görevidirtedbirini alır veya almaz bu o kişinin sorumluluğudur.5-Bizim toplum olarak inandığımız,saydığımız bazı değerlerimiz vardır.Bunlara sahip çıkamaz isek toplumda ahlaksızlık alır başını gider..Nitekimbatı avrupa bizi savaşlarla yıkamadı bu tür sinsi planlarla Türk Toplumununahlakını yıkmaya çalışıyor uyanık olalım!6-Dediğim gibi salt çocuk yapmak için sevişilmez,cinsel ilişkiye girilmez.Pekala çocuk yapmayı düşünmeyen birbirlerine temas ederek rahatlayanmilyonlarca çift var..Evliler de sevişir..İlla çocuk yapmak için değil...

• Peygamberimiz(s.a.v.) Kızı Hz. Fatma, Hz. Ali ile evlenirken, verdiği nasihatlerden birisi şuydu... (bizde kuşak bağlama adeti vardır, aslında maksadından birisi Peygamberimizin nasihatını ona söylemektir, pek yapılmıyor aslında)-Eşinle muhabbetle, şakalaşarak ilişkide bulun.Sadece çocuk yapmak için veya cinsellik için değildir aslında. Günümüzde kim müslümanlığı İslam'ın amacıyla yaşıyor ki zaten.

• +111

• Haklısın işte bazılarının kafası basmıyor malesef buna

• Sadece çocuk yapmak için değil tabiki..bu bir ihtiyaç oldugu için eşim beni memnun etmeli bende onu memnun etmelıyım..ayrıca nasılkı zina en büyük günahlardan biri nikahlı eşinle de yaptıgın ilişkide zinadan senı kurtardıgı için sevapdır yanı..zaten ilişki esnasında bismillahirrahmanirrahim bile demek zorundasın..demezsen şeytanıda işin içine ortak etmıs olursun..

• Senin kafan almıyor herhalde. Cinsellik bize sadece çocuk apın diye verilmiş bişey değil zevk alalım diyede verilmiş bişey fakat helalin ile yapacaksın yani eşinle. ve eşinle yaptığın şeyler haram değil (anal ve adet zamanı dışındaki şeyler) yani senin ufak beyninin düşündüğü gibi ot gibi yaşamıyoruz evlenince yaparız istediğimiz gibi

• öyle bir soruyu yazmışsınki aşağılar gibi . ayrıca yobaz falanda değiliz bi yobaz bilirsiniz zaten

• Yaparsın ben yapamazsınmı dedim koca beyin senin yobaz düşüncelerin beyninde büyümüş sığmamış beyninden taşıyo maşallah

• Dindar İnsandan Bahsediyorsak Fethullah Gülen Evlenmedi...O Peygamber Efendimizin Hayatını Yaşamaya Çalışıyor...Şöyle Bir Sözü Vardır...Alemlerin Efendisinin Sadece İki Sünnetini Yapmadım Hayatımda...1. Sakal Bırakmadım2. Evlenmedim...Gelelim Konuna; Çocuk Yapmak İçin Değil Sadece Evlilik Allah Katında Çok Kutsal Bir Olgudur... Aile Olmak Dağ, Sırtındaki Karı ve Tabiki Çiçeği Bunlar Çok Önemli Varlıklardır...Yoksa Senin Dediğin Gibi Masturbasyon Yaparakda İnsan Rahatlar...

• Ayıp yaa ayıpp günahı işliyorsunuz bari normal birşey gibi gösterip dini açıdan kendilerini haramdan koruyan erkeklere laf atmayın üstüne üstlük dinde sanki böyle seyler yok insan evlendikten sonra eşiyle herseyi yasar en azından hem günahtan kurtulur hemde edepli bi bayan olur yani ortalık mali olmaz kusura bakmayın herkezin yaşantısına saygım var elbette fakat dini kötülemeyin herkez kendi günahını çekecek.Birde dinsiz TÜRKAN SAYLANLA FETULLAH GÜLENİ BİR TUTMAYIN HERKEZİN KİM OLDUGUNU BİLİYOR

• aynen.. ve daha neler neler...

• çoğalmak için sevişiyorum.zaten pipim de küçük benim.öylesine takılıyoruz yani

• tamam

• Ne alakası var ya dindar erkeklerde zevk almak için eşleriyle sevişiyorlar. Bi dindar düşmanlığıdır gidiyoruz...

• dindarın.. cinsel tahayyül gücü yoktur ki ..hayır yani sanki hadis var sanki aşkla cinsel ilişkiye girilmesine dağir ..

• ne alaka ya ne alaka çok sağlam da sevişir yani.hatta evlendikten sonra güç bile yetiremeyebilirsin

• oho dindarlar daha çok abazadır. attımı yatağa bilemiyorum artık o kızın halini :D sonuçta kendini hep saklamış bakmamış kimseye bir kız görünce yatakta artık..

• siz dinsizmisiniz yani...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...