Bakireyken hamile kalınır mı?

Bakireyken hamile kalma olasılığı nedir? Bir ayı geçti adet görmüyorum bu olamaz heralde? Tırstım çok pis yaaa

Güncellemeler:
sorum kaldırılsın en iyisi kızlar çekemiyo bakire olduğumu :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bakireyken gebe kalınabilirKızlık zarı civarına bulaşan spermler vajinal sıvıya karışarak, daha hızlı bir şekilde rahim içine kadar ilerleyebilir. Burada hazırda bekleyen yumurta varsa, döllenme ve gebelik oluşabilirÜlkemiz de kırılmaz tabular dan olan kızlık zarı (bakirelik) için o kadar canlar verilmiş ve bir çok genç kadının canı yanmıştır ki, günümüz de bir çok genç çiftler, cinsel isteklerine karşı koyamayıp, sürtünme yolu ile ilişki yaşıyor ve sonuç ta böyle bir durum da ortaya çıkabiliyor. Yazık!* Hangi durumlarda hamile kalınır?- Yumurtlama zamanında, yani ortalama adetin başlangıcından sayarak 10-15. günlerinde bulunuyorsanız ve bu sırada ilişki kurulmuşsa…- Vajen içerisine veya girişine sperm gelmişse hamile kalabilirsiniz.- Adet döneminde hamilelik ihtimali çok çok zayıf bir olasılıktır.kısacası hamile kalıp kalmamak bekaretinle ilgili değil tamamen erkeğinin oynak spermlerinin nereye kadar ulaşabildiğiyle ilgili...çok esnek kızlık zarı olan bayanlarda kanama olmaz,bekaret bozulmaz(nadide de olsa) o zaman bu bayanlar hamile kalamayacak mı? umarım kalmamışsındır diyelim...

Erkekler Ne Diyor 24

• Bakireyken demeyelim, zar yerinde iken diyelim buna. Evet hamile kalmış olabilirsin maalesef. Ve eğer kürtaj yaptıracak olursan zar mar kalmaz dolayısıyla kimse seni kıskanmaz zarın duruyor diye :)))

• bakirenin hamile kalması erkeğin hamile kalması gibidir yani imkansız bişeydir

• havuzda falan olabiliyormuş. öyle diyorlar

• evt bu mümkün.kadının hamile kalması için tam olarak içine girmsi gerekmiyor yada kızlık zarıyla bunun bir ilgisi yok.kızlık zarının içinde bildiğim kadarıyla adet kanının dışarı atlabilmesi için bir delik var.çoğu bakire kıza zaten bu sebeple evlenince adet sancıları azalır denir.sevgilinle sürtünme yluyla ilişkiye girdiyseniz ve spermler içine akmışsa hamile kalmış olma olasılığın var

• bakireyken hamile kalınabilir ama üzerine boşalmayla değil tabiki. ancak içine boşalacakki oda zor ihtimal ama sadece üzerine boşalmayla kimse hamile kalmaz korkmaz.

• haydar dümene göre kalınır. Tırsmakta haklısın. bide üzerine akan meninin miktarıda önemli bence

• sen ilişkiye gir sonrada bakire kalma vay be bazen olur böyle kızlık zarın zor yırtılabilir ama sana bi sorum var ilişkiye girdinmi ?

• hayır.

• ozaman nasıl mümkün olabilir nasıl hamile kalacaksın ama ginede bi jinekolog a görüş derim riske girme

• çok sıkma kendini bazen uzayabiliyor bu süre,vajiaya boşalarak hamile kalman için o spermlerin içeri kaçması lazım falan filan bence stres mevsim geçişleri sıcaklar falan etkilidir tabi yine test falan yaptır.

• Bakireyken hamile kalma olasılığı çok yüksek büyük bir ihtimalle partnerin vajinanin üzerine boşaldı değilmi?

• evet

• Öncekileri Göster
    • hayır..evet test yaptırıcam

• Umarım hamile degilsindir. Şayet öyle bir durum var ise ki yoktur partnerini bundan haberdar etmen en dogrusu. Umarım partnerin adam gibi adam dir ve seni yalnız bırakmaz herseyi ile arkanda olur. Bagzi yorumlar haddini asmış vaziyette burada bu tür seylerin olmaması gerekmektedir ancak yinede olabiliyor. Çok fazla kafanı takmamani öneririm. Saygılar

• bakire olduguna göre, cinsel birleşim olmamış, çok afedersin ama nasıl hamile kalabilirsin? sanmıorum olmaz, olmamalı...

• Böyşe bır ıhtımal var. Aşagıları okursan öğrenebilirsin.

• hmm baksana, bende yeni bir şey öğrenmiş oldum ;)

• haydar dümene sormak lazım bildiğim kadarıyla evet kalınablir.

• :(

• hahaha korkutmayın ya kızı:) millet hamile kalmak için neler neler yapııyor da olmuyor... bir kere doğurganlık zamanında penetrasyon sağlamadıkça bir şeycikler olmaz. bunu stres yaptıkça da reglin gecikir normal... regl belirtilerin varsa sıkıntı yok.

• adet kızlarda geçikme yapabilir

• Eczaneden gebelik testi satın al bir tane.

• 2050 yıl önce oldu o olay. Senaryo hepsi kalınmaz merak etme.

• sen zaten gizli kullanıcısın, seni nasıl bakire diye çekemezler hayret ettim doğrusu...seni kim tanır ki...

• ben de hayret ettim doğrusu demek ki bu denli hasta insanlar varmış

• biraz abartıyorsunuz gibime geldi...

• sexte bakire kalıp üstüne hamilelik riski besleyen nadide bir örneksin, adını kliniferter koy. cünkü olursa normal değildir

• çok küçük bir ihtimalde olsa hamilelik olabiliyormuş...

• sophia adlı arkadaşın bakire anne deyimi çok hoşuma gitti..aslında hiç düşünmemiştim ama pekalada olabilir değilmi? yahuu şu bakire kız diye tutturanlara söylemeli...öyle ya çocuk bile doğurmuş ama hala alın size bakire...daha ne istiyorsunuz denmeliiii...

• meryem ana

• hz. meryem

• bakire meryem

• Beyler anayı bacıyı karıştırmayın !

• arkadaşım yorumlarda biraz saygılı olun...sonuçta hepimiz insanız, bazıları çok tutarsızca yorumlar yapmış...gençlik ateşidir bişeyler olmuş işte, arkadaşımız gelmiş burda bizimle paylaşıyor..

• teşekkür ederim...

• rica ederim.. sen takılma o yıkıcı yorumlara.. umarım olumsuz bişey çıkmaz..sen bi test yaptır.

• Kalınabilir Korunmadan acik halde sürtündüyseniz ve sıvı bulaştı ise cok düsük ihtimalde olsa hamile kalabilirsn Ama bence adetinin geçilmesi strese bağlıdır büyük ihtimal ve böyle stres yaptikca gecikir Uzun sürerse hamilelik dışı baska birseyde olabilir

• belki de ... doktora gözüksem iyi olucak...

• hayaldi gerçek oldu...ciddi moda geçiyorum: anal ilişkide veya tam birleşme olmaksızın vajina üstüne veya civarına olan boşalmalarda, sperm hücrelerinin canlı kalmayı başararak, sızıntı yapması ve rahime ulaşması mümkün. çok düşük bir ihtimal ama imkansız değil.çevrendekileri ben meryem oldum, jesus the second geliyor diyebilirisin...

• komiksin

• Öncekileri Göster
    • :) soul super anlatmışsın..

Ne 6 ayı menepoza gırene kadar bıle vazgeçmıyor ınsanlar.
      Ama bu arkadaşın sorusunda kı gıbı hamıle kalan kadın sayısı da azımsanmaycak şekılde var.
      Hatta adetten hemen sonra yanı ertesı gun bıle kalan var...

• ertesi gün mü? ne zaman üretip, olgunlaştırıyor, merak ettim:) rahim, heralde direkt burada olgunlaşmışı var diyerek yerine koyuyor...
      sorudaki olayı teorik bilgi sanırdım ama epeyce varmış ama tüm suç çevremdeki tiplerde:)

• ilişkiye girdinse kalırsın bekaret bazen dogumda gidebiliyormuş

• Sonuç ne oldu

Kızlar Ne Diyor 11

• Haamıle olma olasıgın gerçekleşen durmlardan dolayı %90 ..sperm hareketlı oldugu için bu şekılde gebe kalma olasılıgında yüksek. Çöpluk vs demişsin ama ayrılınca gıdıp başkasına ben kımseyle bısey yapmadım dıyeceksınyalanını sevsınler yalansız dönmuyor dunyaHatta yalan söylerım kurtulurum dıyorsan kızlık zarı dıkılıyor bılıyor musunhanı kurtaj olunca falan hekıme soyle ıkısnı aynı anda halleder..Sen yıne zarlı puru pak tertemız kızoglan kız olursun..Yalanını sevsınler evet yalansız dönmuyor dunya...!

• ayakta alkışlıyorum..

• Öncekileri Göster
    • Bılmedıgın bır şey daha var .. Kadınların bır kısmı hamıle kalsa bıle adet görmeye devam eder.

Bu duruma devam etmenı onaylamıyorum ama kurtaj olayına tamamen karşıyım. Bunun suphesı oluştugunda hemen eczaneye gıderek ılışkı oldugu anda ertesı gun hapı deneılen haplardan alıyorsunuz. Bu haplar 36 saatt ıcınde etkılı..
      Eh barı hamıle kalıpta bır canlının hayatına son vermezsın.. Sonra tekrar yalan hayata devamm ..
      Bu hapı bu saatten sonra kullanmanda bır ışe yaramaz ve tehlıkesı bıle olur

• supersin. Bekar misin?

• Bir arkadasımın kuzeninin başına gelmişti.. Üzerine boşalmış ve hamile kalmısdı. Kızlık zarı duvar da değil, sünger gibi de emebiliyormus demek ki..

• Eczaneden hamilelik testi al emin ol...

• tabi ki kalınabilir, sperm oraya geldiyse kalmaman için hiçbir sebep yok demektir

• Ohooo, o da bir şey mi, sezaryen ile doğum yaparsanız "bakire anne" bile olabilirsiniz.Demek ki neymiş, "rahim" denilen organı korumak, "zar" denilen bir doku parçasını korumaktan aslında daha önemliymiş. Yeterince zaman geçmiş, eczaneden gebelik testi alıp durumunuzu öğrenebilirsiniz. Umarım tırsmanızı gerektirecek bir şey yoktur, ve umarım böyle her ay hop oturup hop kalkmaktansa korunma yoluna gidersiniz bundan sonra. Zaten hamilelik strasi başlı başına bir Adet gecikmesi sebebi bile olmuş olabilir sizde.

• bendede aynı sey oldu bende bakireyim ama bende sevgilimdede boxer vardı bendede kilot vardı acaba hamile olabilir miyim ? adetime daha 2 hafta var?

• Vajinanin uzerine bulasan spermlerden hamine kalnlar oldugunu biliyorum

• sonucu merak edıyorum hamilemiisn?

• kalınılır

• adet kızlarda geçikme yapabilir.hemen hamile olduğunu düşünme..ama tabi bi ihtimalde var..eczaneden test al yap..hamileysen..sevgilinle konuş evlenirsiniz..kusura bakma ama tırsık birine benzemiyorsun..

• evet olunabılıyor

• nasıl olunuyor yahu ...!

• güncellemene;
      sen bakma yazılanlara gıt eczaneden bır test al ve içini rahatlat..
      hıc bır erkege acıklama yapmak zorunda degılsın onların sana yapmıyacakları gıbı
      ne yanı erkekler sana dogru sole daha once bırı orana menısını doktumu diyecek seven erkek zaten boyle şeyleri sormaz sorulmazda zaten..

• ya kızlık zarı gebeliği önleyen bir şey değilki aşağıda sopia yazzmış mesela nasıl bırsey oldugunu ..
      bunlaa ılgılı hatta cok efsaneler vardır hamamda bakıre bır kızın hamıle kalması gıbı
      kızımız gobek tasına oturuyor ve daha once bırısı oraya menısını akıtmıs oluyor boylece kızımız hamıle kalıyor
      var yanı hamıle kalınabılıyor..
      oyuzden gıtsın ve gebelık testı alsın kafasındakı soru ısaretlerını cozsun

• simdi sen evlendigin kisiye elime erkek eli degmedi ben bakiyerim diye yutturcan ölemi? okadar seyi yap sonrada bakire modunda takil linc etmek geldi icimden seni ((: bedenin bakire olsa kac yazar ruhunu bozan bozmus (((:

• :((( ah zalim erkekler ah... her seye inaniyorlar:( yemedigi halt kalmaz milletin, ben masumum modunda kandirirlar garibanlari... aglamak istiyorumm

• Öncekileri Göster
    • biz ciddi düşünüyoruz birbirimizi de çok seviyoruz bugüne kada hiçkimseyle yapmadığım şeyleri onunla yaptım şimdi gidin çöplüğünüze

• bende ciddiyet sorunu yasiyorum nolcek simdi?

• kalınabilir kızlık zarı sperm girişini engelleyen bi olay değil.tabi bunda yumurtlama dönemi sperm kalitesi sayısı vs vs vs durumlar etkilidir.ayrıca demeden de geçemicem bakire demek el değmemiş demek.kafam karıştı zarın var ilişkiye girdn bakiresin nasıl oluo? zar beyinli erkeklere ibret olsun:DD

• evet öyle avuturlar ama günümüzde bakirelik bacak arasından ibaret

Yükleniyor...