Biseksüel ilişkiler. Eş degiştirmeler. Eş fantazileri birden fazla ilişki seks ilişkisi... Ne düşünüyorsunuz?

Biseksüel ilişkiler. Eş degiştirmeler. Eş fantazileri birden fazla ilişki seks ilişkisi ve seks izlerken mastuHakkında ne düşünüyorsunuız favoriniz nedir ? hiç yaptınız mı ? sizde ne etki bırakıyor ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• biseksüelim hormonal bir tercihtir gayet de normaldir

• peki hiç grup yapmayı denedin mi

• Öncekileri Göster
    • dünyadan tatlım bu kadar ayrıntıya girmesek

• bir taşla iki kuş vurma bu olsa gerek:))

Kızlar Ne Diyor 1

• biseksüel değilim. 1 kere bir çift ile eş değiştirme yaptık. İkincisi olmadı. Daha doğrusu ben arıza çıkardım :(((( ( bunu söylerken utanıyorum ama malesef öyle oldu)Hani derler ya bir mutfağa 2 kadın sığmaz diye. Bana göre de bir yatağa 2 kadın sığmaz. açıkçası benim olduğum yatakta benden başka kadın olmasına pek tahammülüm yok. Ama 2-3 erkek olmasına hiiiç itirazım yok tabi ki...şu anda benim düzenli görüştüğüm bir kaç sevgilim var. Onlarla buluşuyor, sevişiyorum. Eğer kocam evdeyse o da katılıyor 3 kişi sevişiyoruz.

• ne hissediyosun peki

• Vay be :D Senin eşin başkasına . Onun kocası da sana ? . helal sana ! Adamsn

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben eşimi izlemeyi seviyorum yani cuckold erkeğiyim. Tabi gene aynı zamanda onlara eşlik edip eşimle iki erkek olarak ilişkiye girmeyi, swinger yapmayı da seviyorum.Hem cinsimle ilişki hariç sınırımın olmadığını rahatlıkla söyleye bilirim. Sade bir seks, erkeğin git gelleri kadının pasif bir şekilde yatışı bana göre değil. İçinde fantezi olan, heyecan duygusunu arttıran özellikle de eşimi veya başka bir çifti izleyip onlara katılırken, en çok hoşuma giden ince detaylardır.İnce detaylardan kastım, seks esnasında kadının kasılmaları, zevk alma anı, vücut hareketleri ve kıvrımları...

• eşin ne diyo bu duruma

• hikaye misin?

• Eşim kabul etmese böylesi bir konuyu eşimle yaşayamazdım. Oda bende hayatımızdan, yaşam tarzımızdan memnunuz.

Yükleniyor...