Kızlar dar eşofman giydiğinizde çok dikkat çektiğinizin farkında mısınız?

Kızlar dar eşofman giydiğinizde çok dikkat çektiğinizin farkında mısınız?

Özellikle dar gri eşofman altı giyen kızların kalçalarına bakmadan edemiyoruz, bunu farkında mısınız?

Hemen her gün markette daracık gri eşofmanıyla alışveriş yapan komşu kızı kulakların çınlasın.

Güncellemeler:
Dar eşofman anlamayan için tekrar yazıyorum "D-A-R" eşofman linkteki örnek mesela link Benim yaşadığım yerde (c.bostan) kızlar bunu çok giyer hatta çok daha güzeller ve hiçbiri rahatsız olmaz çünkü rahatsız edecek tarzda bakmaz en azından buralarda oturanlar. Şimdi erkeklere söylüyorum videodaki gibi bir popo önündeyse ve dikkatinizi çekmiyorsa bakmıyorsanız ya göz bozuk veya tercihlerinizde bi fark var veya dürüst değilsiniz.
videoyu çeken ben değilim bazıları anlamayacak kadar kıt olabilir.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Haydaaaaaaaaaaaa :))) Gösteren eşofman değil arkadasım kız :) Her giyen aynı olmaz emin ol :D

Kızlar Ne Diyor 13

• arkadaşım ben bir bayan olarak sana katılıyorum :) ben de görsem ben de bakarım :) kimse kimsenin gözüne bişi diyemez :) ama dekolte giyen kadın tacizi hakeder sözüne karşıyım.. !bakmak suç değil sadece bakıyorsanız sorun yok bence ama mümkünse daha ileri gitmeyin :D

• aynen katılıyorum

• Hepimiz kapansak da böyle saçma saçma şeyler yazmasanız. Cidden yani.

• Ya neddın ya demır 77 zıkrın neyse fıkrınde o dur. ...

benım aklımgayet tertemız ıcım dışım bır enazından..

• Ben sana da demedim demir77 yahu, eksi verenlere dedim ben onu alınmayın üstünüze:)

• stanislava ben sana eksi vermedim.

• Öncekileri Göster
  • kızlar degıl bence erkekler farkına varsınlar eşortman giydiklerinde mallarının ortaya çıktıklarını

erkekler sabah sabah ereksıyonlu bır şekilde altlarında eşortmanlarıyla çıkmasınlar dışarı mümkünse

gözlerim kayıyor gereksi yere

• bir de adidas nike cakmasıdır onlar . nesi tahrik ediyor gercekten anlamıyorum

• hayır alakası yok. madem alıcaksın siyah mavi falan al gride cok belli oluyo cakma oldugu.

• orjınal olcakk dıye kuralmı var cok zengınsın anlasılan

• Öfff sıktınız yaaaaa

Butun erkekler sapık mıdır nedir?

Ne gıysı kadınlar bır hazır asker modundasınız mını etekden en kapalısına kadar..

O koca kafalarınızı içinde duran beyınde bir işe yarasaydı ölmeden önce...

• sen utanmaz ve arlanmaz bır ınsansın gelop benım yorumlarımın latına ahlaksızca yazan sensın utanmaz bırde kalkmıs popn dıyorsun ıste ahlakın bu senın defol bır daha yazma.. senın gıbı ahlksızlarlın yerı cehennemdır.

• önce sen kendi popona sahip sonra ben kendi hormonlarıma sahip çıkayım, sapık kadın. Terbiyesiz sensin. Hakaretlerine son ver. Burası kavga dövüş yeri değil. medeni ol biraz, olamıyorsan yaylan.

• Tabı yabıı saçmalıgınız dız boyuu hı hıı bız neyın ne oldugunu ıyı bılıyoruz aklınız fıkrınız hep bı taraftaınızda.. Onun ıcın turbanlı ınsan fantazı bol. Ayrıca sanane mılletın ne gıydıgınden sen kenı hormonlarına sahıp cık kendını egıt. terbıyesızlıge bak bırde gelıyo acıklama yapıyo ban!

• Öncekileri Göster
  • nası yaaa sizden kurtuluş yok anlaşılan..

• yok artık ya onada mı?biz ne giyeceğiz sokakta yahu.

• eşofman fln hikaye... bakış açısı !

• helal

• video örneği güzel olmuş bu tip bişi çeken vicdansızdır birinin bi yerleri çekip nete koymak çok vahim bişi ama anlatmak istediği şeyi iyi örneklemiş bu tarzda dar bişi gimiş tabi güzelde olan popoya hemen her erkek bakar ama bakmak var bakmak var birini taciz etmek var sadece güzel olduğu için bakmak da var dar eşofmanada bakarsın taytada neticede baktığın şey bir insan karşı cinsin beğendiğin için bakıyorsun ve herkezde bakar bu kadar basit önemli olan kimseyi rahatsız etmemek.

• videosunu bile bulmuşsun ya daha ne diyeyim...

• iticii

• ne yalan söliyim öyle kızlara benim bile bakasım geliyo haklısınız walla neyseki ben giymiyorum

• bir takım erkeksilerin kendilerine tahrik olmak için mazeret arayıp durduğunu biliyoruz. yaşın yazdığın kadarsa gerçekten, kızın yaşındaki komşu kızına yan gözle bakabilecek bir adam olduğunu da artık biliyoruz.

• bahsettim şey şu zaten kadınlar bana göre sexi olmaya çalıştıkların olmazlar daha doğrusu çoğu olamaz hee kadınlar yine beğenir o sexi olamamış kadını o başka:) ama genel halleri vede sexi olmadığı düşündükleri bazı halleri aslında daha sexi yada dikkat çekici gerçi iki ayrı şeyler ama benim bahsettiği şey şu: eşofman gibi tamamen salaş bir kıyafeti bir kadın asla seksi olmak için giymez ama olur altını çizdiğim şey şu "dar eşofman" linkdeki örnek mesela sweatpants tight yazdım buldum :)

• bu cevabı da sürekli olarak gözetlenmekten yorulmuş kadınların isyanı olarak düşün. hele de eşofman gibi tamamen salaş bir kıyafeti bir kadın asla seksi olmak için giymez. dar giymesin dersen; bul bol kesim bir tane de ben de alayım kendime, artık tüm kadın kıyafetleri düdük gibi zaten! ve evet, ekmek almaya çıkarken bile birileri için görünür olma fikri hiç ama hiç hoş değil.

• demek ki benim de nevroz noktam buymuş. şöyle söyleyeyim, yaşın 43 yazmasa bu kadar ters çıkmazdım sadece saçma bulur geçerdim. ancak bu ülkede orta yaşına geldiği halde amacı asla ilgi çekmek olmayan kadınların kendilerini tahrik ettiğini hatta bunun için çaba sarf ettiğini iddia eden erkekcikler yaşıyor ve ben bunlardan yeter derecede gördüm ve bunaldım. abartmıyorum inan, bu ülkede kadın olmak bazen o kadar zor ki...

• Öncekileri Göster
  • bunu söylediğin iyi olmadı komşu hafize teyze bile dar eşofmanıyla markete gidecek şimdi:)

• Ben kendimi eşofman giyince acayip rüküş hissediyorum ya...gerçekten beğeniyor musun :-D

HahahahaHAHaHAhaha

Erkekler Ne Diyor 13

• Elbette kadının vücudu erkekler için ilgi çekicidir. Erkek vücudu kadınlar için öyle değildir ama. kadınlar için olayın duygusallık boyutu da var. Erkek dar eşofmandan fırlamış kukuya ve popoya bakar. bazı errrkekler çok cesur tepkiler verebilirler yani ne var bunda. Erkeklerin bakmasını istemiyorsan bol giyin o zaman. ortada bir şeyin olmayınca kimse sana bakmaz. yalnızca insan yerine konulursun. o zaman erkeklerin yanından geçen bi insan olursun, yok öbür türlü yanlarından geçen seksi bir varlıksındır, insan olmanı sonra hatırlarlar. Bu durumda hatlarını belli edersen erkeklerin sana tepkisiz kalmasını hiç beklemeye hakkın yok bunu baştan kabullenmişsin demektir. gözle, sözle, elle...:))) Neticede bunlar errrkek yaw. Doğanın kanunu bu. Bazı erkekler de bana eksi puan verebilir. Ama kral çıplak!

• Hadi be! Bana ahlak dersi verecek olan sen misin? Dön etrafındaki erkeklere bak. ne demek istediğimi anlarsın. Tabi doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar. ben ahlakımı elbet kontrol ediyorum, ama bu iş benle bitmez. sen kendi küçük beynine bak önce!

• Sen işte once bıraz beynını gelıştır ahlakını konrol et ..!

• aynen öyle doğru söylüyorsun önemli olan sırf sex giyinmiş diye veya bir yerleri belli oluyor diye o insanı rahatsız etmemek bakmak ayrı bişi ama fark edeceği şekilde bakıp yada daha başka şeyler yapıp onu rahatsız etmek bambaşka bişi.

• ahhhhhh be arkadaşlar şu dünyad akadın vcudu kadar çekici estedik güzel birşey varmı doğaya bir bakın bu kadar çekici bişi yok o yüzden bakın ölene kadar bakın ve bekarsanız bakın derim :))

• kızlar özgürdür

• nefes de almayın kızlar, çok pis tahrik oluyorum:)

içine düşecekmiş gibi bakmazsan, sorun yok.

• nefes alma, tahrik oluyorum diyorum ama sen yorum yazıyorsun:) olmaz böyle:)

• süpersin..

• çamaşır suyuna bulanmış eski püskü eşofman giyen kızlara bitiyorum ben. özellikle pazar sabahı gazete alırken bu kızları görebilirsiniz :)

• kızlarda o tarz esofmanlar çok itici ve iğrenç duruyor .

• Herşeyide söylemeyin kardeşim... :))

Bütün manzarayı kapatacaksınız yakında...:)

Bu site zaten bizim beğendiğimiz hoşlandığımız herşeyi ağzımızdan alıp kızlara satıyor :)))

Piyasayı kutmayın olur olmaz sorular sormayında doğal güzelliklerimiz kurumasın...

Bunu okuyan kız bir daha gri eşofman giyermi :)))

• :)

• Kot tahrik edici, eşofman tahrik edici, şort - etek zaten tahrik edici.

Hepsi şalvar giyip gezsin en iyisi. Ferah ferah.

• Bakmak ile tahrik olmanın aynı şey olduğunu düşünmüyorum.

Olsa olsa Cemil kadardır; link

• Bana bu sene en çekici bu hani siz daha ii bilirsiniz siyah uzun tayt olur üstündede uzun bi elbise bana o çekici gelio ya nedense bilmıorm :D yoksa eşofman mış falan abaza edebiyatı.

• 2 sene once olsa bakardım şimdi bakmam

• sen sanki dar eşofman giyen bi popo görsen bakmıyacaksın samimi ol :)

• dar eşofmandan tahrik olmak? yapmayın bunu : /

• honk? eşofmandan mı? nasıl yani ona da mı? ... tamam yorum yapmıyorum yahu şuraya ergen ibaresi konsun artık

• ben farklı bişimi dedim "dikkat çekiyo" dedim bakıyorum dedim bitiyorum peşlerinden yürüyorum mu dedim bak sen bu konuda bişi yakaladın ve vur abalıya yaptın tacizci, ergen, sulanmak, tahrik, olmak kelimelerinin hepsi senin ben sadece bakmak bian dikkat çekmekten bahsettim sen bunu aldın kötü bir niyetle başka başka yerlere çektin senin kullandığın kelimeler ve hala diyosunki tahrik olmak ben tahrik oluyorum demedim ki sen nereyi okuyosun anlamadım. garipsin yani

• bakmakla buna bakip tahrik olmak ayri seyler

• eğer sen bakmıyorsan direk yalan söylüyorsun bence lütfen durmadan bi yere çekip kötülemek yerine dürüst ol oynama

• Öncekileri Göster
  • kahretsin :D pembe yeşil beyaz daracık eşojman giyip dışarı çıkan kızlaaaaaarr :D sizlere sesleniyoruz gözlerimiz yoruluyor :D

Yükleniyor...