Sivilcelere sperm iyi geliyor diyorlar, doğru mu?

sivilcelere sperm iyi geliyor diyolar doğru mu sizce ya hadi iyi geliyo diyelim ne zaman süre ile yapmamız lazım bi kere yapınca iyi olur mu yüzümüze sürdük diyelim ne kadar süre bekletmemiz lazım denemekten zarar çıkmaz dimi ya, sivilcelere sperm iyi geliyor mu?

Güncellemeler:
valla denıcem ya sırf yuzume surmek ıcın hemen buluscam onunla :D cok heyecanladım :D:D

0|0
2442

En İyi Erkek Görüşü

• spermden sperme fark ediyor. kimisi sivilcelere iyi gelirken kimisi de cildi gençleştirip kırışıklıkları engelliyor. et beni, siyah ben, çil gibi şeylere de iyi gelenler var. hatta afrikalı zencilerin spermleri gözde şaşılığa bile iyi geliyor. bizim mahallenin kahvesinde ki abilerin ki sadece sivilce çil ve ben'lere iyi geliyor. günde 1 kere 10 dakikadan 5 seans. tertemiz pırıl pırıl bir cilde sahip olursun.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 41

• O kozmetik ürünü sana biraz pahalıya patlayabilir :D

0|1
    0|0
  • seninkinin faydası olmayabilir başkasından rica et bence..

2|2
    0|0
  • Bence yüze boşalma fantezisi sahip erkeklerin ortaya attığı bir erkek yalanı :)

Aç kalırsan besin diye tüket sivilceye faydasından daha faydalıdır bence.

0|1
    0|0
  • Bir kadın eşinin spermini krem olarak kulanıyomuş öyle okumuştum.

0|0
    0|0
  • Yok daha neler sürmeye niyetin yoktur umarım

0|1
    0|0
  • durakta beklerken hanzonun biri geldi yanıma bak sen benim oğlum yaşımdasın bir şey dicem dedi buyur dedim benim damadında vardı böyle sivilceleri menisi almış sürmüş geçmiş filan ne mal adamlar var ya..:D

0|1
    0|0
  • şehir efsanesi olmuş bir konu:D İyi geldiğini sanmıyorum ama dene istersen bişey kaybetmezsin

0|0
    0|0
  • + cildin için ne kullanıyorusun safinaz

- sperm kullanıyorum cezmi

+ tüüüü tüüüü tüüüüü böğğğhh

1|0
    0|0
  • bu haberi bi erkekten duyduğuna ya da bi kızdan bile duysan haberin ilk kaynağının erkek olduğuna eminim :DDD

0|0
    0|0
  • yutarsanda her derde devadır, doğal ağrı kesicidir, boğazından geçerken reflüye fayda eder midene inince gastrit yok olur barsaktayken ise karın ağrın yok olur. :D

0|0
    0|0
  • bir çay kaşığı karbonat,bir şeker kaşığı yoğurt ve portakalın kabuğunu rendeleyip iyice karıştırın ve yüzünüze sürün 1-2 saat kalsın sonra yüzünüzü elinizle ovalayın daha sonra ılık su ile yıkayın

bunu 1 hafta uygulayın

spermle falan uğraşma canım

0|0
    0|0
  • dostum sivilce sorunun varsa cildiye ye gitsene önce

0|0
    0|0
  • benim duyduğuma göre sperm sivilcelere iyi gelmiyor sperm sadece fazla kullanıldığı zamnn sivilce yapıyorr sen bnce hiç kullnmaa...

0|0
    0|0
  • ben birazdan boşalıp sürücem karar verdim

0|0
    0|0
  • spermi temizlemesi zor olur :D bence doktora gitmen ya da bir aktara gitmen daha faydalı olabilir senin için

0|0
    0|0
  • yok daha neler erkegin vucudundaki atık sivilceye iyi gelirmi bence sürme intihap kapabilirsin benden sana söylemesi

0|0
    0|0
  • İdrar da kanseri önlüyormuş. İçiniz.

1|0
    0|0
  • bunlar gerçekle alakası olmayan şehir efsaneleri arkadaslar inanmayın lütfen :D :D

0|0
    0|0
  • bir dene bakalım 9 ay sonra sivilcelerin ne olacak hep beraber göreceğiz:)

0|0
    0|0
  • ve benim mide yine iptal :(

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 24

• evet bunu dıyorum ben ama ınanmıyorlardı :D
    ıcınde proteın vs var

0|3
    0|0
  • bende duymuştum öyle bişi demekki gerçek

0|1
    0|0
  • ya yalandır onlar

0|0
    0|0
    • Taze idrarla birkaç kez gargara yapmak boğaz ağrılarına birebir geliyor diyolar spermde. ne mucizeler var acaba

• artik maske veya krem almayi düşünmüyorum mazallah icine karıştırirlar

0|2
    0|0
  • Doğru saf protein olduğu için sadece sivilcelere değil cilde çok iyi gelir. Yüzüne sür bir kaç dakika içinde kurur. Sonra ılık su ile yıka yumuşacık olacak cildin :))

0|0
    0|0
  • Bende duydum ama doğruluğunu bilemeyeceğim

0|0
    0|0
  • Evet, şaka gibi sormuşsun ama gerçek. Yüze resmen botoks etkisi uyguluyormuş. Denemedim, niyetimde yok ama gideri olan kızlar her sabah sürebilir =D

0|0
    0|0
  • ya ben de bir ara avon kremlerinin içine sperm koyuyorlarmış diye duymuştum ondanmış demek :)

0|0
    0|0
  • doktora gitsene :)

0|0
    0|0
  • İgrenççç..

0|0
    0|0
  • hadi ya

0|0
    0|1
  • erkeklerin uydurmasıdır bu kesin, yüze boşalmak için

0|1
    0|0
  • saçmalama nolur :D

0|0
    0|0
  • :) erkekler haklı daha fazlasını ıstemekte.

keklemısler valla senı

0|0
    0|0
  • sanmam. yoksa her yer sperm olurdu :D

0|2
    0|0
  • faydalı

0|0
    0|0
  • Evlenince denicem

0|1
    0|0
  • sivilcelere en iyi gelen tuzlu su ve günes yaz geldi git denize gir varsa :D

0|1
    0|0
  • ya saçmalama kim yedi seni böyle tam tersi sperm ph oranından dolayı zararlıdır aslında

0|0
    0|0
  • doktora git.uğraşma koc karı yöntemleriyle.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor...