Erkekler nasıl göğüs sever?

linkteki araştırma doğru mu sizce =)link erkekler kadının göğüslerini ne olarak görür . büyük mü küçük mü ? yoksa fark etmez mi ? seviyorum gerisi boş mu ?

Güncellemeler:
kızlar penisin küçük büyük olmasına ne dersiniz peki ?
ele avuca gelsin diyen erkeklere bu güncelleme kapak olsun ama sevince insan hatasıyla eksiğiyle fazlasıyla kabul eder etmiyorsa şayet aradığı başka bir şeydir.

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• sevdigi kızın gögüsleri büyük yada kücük diyerekten ayrılan yoktur yani her türlü kabul edersin seviosan ama benim secme tercihim olsa ne büyük ne kücük orta halli seviyorum :)

• çok mantıklı cevap

• :) sevindim

Erkekler Ne Diyor 27

• vay be ne araştırma vallahi %100 benim fikirlerim.

• önemli olan şekli ve dikliği erkeklerin hepsi için böyledir bu. büyüklüğü küçüklüğü zevk meselesine girer bana büyüklüğü küçüklüğü farketmez.

• bu arada çoğu yanlış sadece göğüs doğru oda herkesin zevkine göre aslında büyüğü daha çok severim ben.

• Duruma göre değişir...

• ne kucuk ne büyükk . orta şeker

• güğüs ucu daha önemlidir bence şekil olarak

• çıplak ise küçük göğüs ilgi çekici gelebilir ama elbise içinde dolgun göğüs çok daha iyi duruyor

• sarkık olması kotu gogusun kucuk ıyıdır candır cocuk emzırınce buyur onlar :)

• atrmut gibi olsun isterim uçlarıda büyük .genel olarak çok büyük olmasına gerek yok

• dik olması bence daha önemli büyüklük görecelidir

• büyük göğüsler her zaman çekici ve fantastiktir

• göğüs olsunda çamurdan olsun :)

• kozmik sen misin ?

• degılım

• hyr değilim

• ben sevdikten sonra göğüsü olmasa da olur. önemli olan kalbinin olması. nabayım kocaman kocaman memeleri ya da limon kadar memeleri ?

• Sevmek gerekir önce.. Ama fazla buyuk olmasada olur göğüs uçları büyük olsun daha iyi.

• çok küçük olmasın... gerisi iyidir..

• hımmmmm. Anlatmak cok zor. Sarkık olmadıktan sonra büyük veya iri göğüşler tercihimdir.

• 80-85 ölçüleri iyidir, cok buyuk pek sevilmez

• Büyük olmalı.

• erkekler küçük göğüs sever evet

• orta büyüklükte ve dik

• ben küçük alayım :P

• 85 numara siyah büyük uçlu dik duran ve emme kıvamında yumuşak olanlar severim. bazıları sert oluyor emerken bi şey anlamıyorsun.

• ;Pürüzsüz olsun ve tahta gibi olmasın mümkünse.açıkçası emilebilecek düzeyde olması yeterlidir benim için.Ayrıca XXL olmaması gerek.Bir insana bi tane kafa yeter bence.

• Elegelsin doldursun,fazla taşmasın elide :D

• Hayır orta

• ben kondisyon aleti olarak görürüm ve spor amaçlı kas yapmada kullanırım:))küçüksede büyütürüm:))

• asparagas bence bu. catlaklar gobek noluyor yahu!

• Ne kafam kadar büyük ne de sutyen yerine yara bandı yapıştırılacak kadar küçük. Orta boy iyidir mesela 75C.

Kızlar Ne Diyor 4

• Çatlakları kim sever. fakat sevgilisinde var diye onları görmez ha ne zman gözüne batar buyuk hoşlantısı geçince kusurlar o zman göze batar nerdeyse gözün üstünde kaşın var moduna girer herkes.dik göğüsü herkes sever. şekil şemal önemli 85 olur 90 olur sarkık olur berbat olur. 80 olur dolgun olur.

• büyüklük küçüklük görecelidir...tahta gibi olmasının çekici geleceğini sanmıyorum aşırı büyük olması da çekici gelmez.her şeyin ortası ideali her zaman için iyidir

• bır ıkı sey dıkkatımı cektııgoguslerım ıyı asllında ama bu sıra takmıstım resmen :)sevgılım de ıdeal oldugunu soyluyordu ama kesmıyordu bu benı sımdı kendımı daha ıyı hıssedıyorum :)

• bu habe rkesti galiba :)

• evet :)

• küçük göğüs sexi gelmez ki insana nasıl bi araştırmaymış bu ya inanmadım hiç

• küçük gögüs severim ben

Yükleniyor...