• Sor
  • Bence

Erkekler nasıl göğüs sever?

linkteki araştırma doğru mu sizce =) erkekler kadının göğüslerini ne olarak görür . büyük mü küçük mü ? yoksa fark etmez mi ? seviyorum gerisi... Daha Fazla

Güncellemeler:
kızlar penisin küçük büyük olmasına ne dersiniz peki ?
ele avuca gelsin diyen erkeklere bu güncelleme kapak olsun ama sevince insan hatasıyla eksiğiyle fazlasıyla kabul eder etmiyorsa şayet aradığı başka bir şeydir.

En İyi Görüş

• sevdigi kızın gögüsleri büyük yada kücük diyerekten ayrılan yoktur yani her türlü kabul edersin seviosan ama benim secme tercihim olsa ne büyük ne kücük orta halli seviyorum :)

• çok mantıklı cevap

• :) sevindim

Erkekler Ne Diyor 28

• vay be ne araştırma vallahi %100 benim fikirlerim.

• önemli olan şekli ve dikliği erkeklerin hepsi için böyledir bu. büyüklüğü küçüklüğü zevk meselesine girer bana büyüklüğü küçüklüğü farketmez.

• bu arada çoğu yanlış sadece göğüs doğru oda herkesin zevkine göre aslında büyüğü daha çok severim ben.

• ne kucuk ne büyükk . orta şeker

• Duruma göre değişir...

• atrmut gibi olsun isterim uçlarıda büyük .genel olarak çok büyük olmasına gerek yok

• dik olması bence daha önemli büyüklük görecelidir

• sarkık olması kotu gogusun kucuk ıyıdır candır cocuk emzırınce buyur onlar :)

• güğüs ucu daha önemlidir bence şekil olarak

• çıplak ise küçük göğüs ilgi çekici gelebilir ama elbise içinde dolgun göğüs çok daha iyi duruyor

• göğüs olsunda çamurdan olsun :)

• kozmik sen misin ?

• degılım

• hyr değilim

• Sevmek gerekir önce.. Ama fazla buyuk olmasada olur göğüs uçları büyük olsun daha iyi.

• büyük göğüsler her zaman çekici ve fantastiktir

• ben sevdikten sonra göğüsü olmasa da olur. önemli olan kalbinin olması. nabayım kocaman kocaman memeleri ya da limon kadar memeleri ?

• 85 numara siyah büyük uçlu dik duran ve emme kıvamında yumuşak olanlar severim. bazıları sert oluyor emerken bi şey anlamıyorsun.

• ;Pürüzsüz olsun ve tahta gibi olmasın mümkünse.açıkçası emilebilecek düzeyde olması yeterlidir benim için.Ayrıca XXL olmaması gerek.Bir insana bi tane kafa yeter bence.

• çok küçük olmasın... gerisi iyidir..

• Elegelsin doldursun,fazla taşmasın elide :D

• Hayır orta

• ben kondisyon aleti olarak görürüm ve spor amaçlı kas yapmada kullanırım:))küçüksede büyütürüm:))

• orta büyüklükte ve dik

• ben küçük alayım :P

• asparagas bence bu. catlaklar gobek noluyor yahu!

• hımmmmm. Anlatmak cok zor. Sarkık olmadıktan sonra büyük veya iri göğüşler tercihimdir.

• 80-85 ölçüleri iyidir, cok buyuk pek sevilmez

• Büyük olmalı.

• erkekler küçük göğüs sever evet

• Ne kafam kadar büyük ne de sutyen yerine yara bandı yapıştırılacak kadar küçük. Orta boy iyidir mesela 75C.

Kızlar Ne Diyor 4

• Çatlakları kim sever. fakat sevgilisinde var diye onları görmez ha ne zman gözüne batar buyuk hoşlantısı geçince kusurlar o zman göze batar nerdeyse gözün üstünde kaşın var moduna girer herkes.dik göğüsü herkes sever. şekil şemal önemli 85 olur 90 olur sarkık olur berbat olur. 80 olur dolgun olur.

• büyüklük küçüklük görecelidir...tahta gibi olmasının çekici geleceğini sanmıyorum aşırı büyük olması da çekici gelmez.her şeyin ortası ideali her zaman için iyidir

• bır ıkı sey dıkkatımı cektııgoguslerım ıyı asllında ama bu sıra takmıstım resmen :)sevgılım de ıdeal oldugunu soyluyordu ama kesmıyordu bu benı sımdı kendımı daha ıyı hıssedıyorum :)

• bu habe rkesti galiba :)

• evet :)

• küçük göğüs sexi gelmez ki insana nasıl bi araştırmaymış bu ya inanmadım hiç

• küçük gögüs severim ben

Yükleniyor...