• Sor
  • Bence

Erkeklar tarafından bir kadına sorulacak en zor soru nedir?

Bir bayana erkek tarafından sorulacak en zor soru nedir? Selülit, bekaret gibi vs sorular sorulması sizi ne derece kızdırır ya da nasıl tepki verirdiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kadınsal soruları deli gibi merak edip sorulmasından feci derecede rahatsız oluyorum..Çok merak ediyorsanız Google diye bir şey var.Nasıl regl oluyorsunuz?Yumurtlama süresi ne kadar yani?(Birde ne zaman olucağımı hesaplayan vardı tiksindim yaa)Ne kadar zamanda bir epilasyon olunur?Tüylerini neyle alıyorsun?Ayy size nee? Bir yemek yiyorsun diye nasıl yapıldığını bilmek zorunda değilsiniz. Otur ye yemeğini..

• Asi bir cevap...

Cevabı okuyunca kişilikle ilgili analiz yapmak geldi içimden...

Düşündürücü ve Düşünüyorum :)))

• Öncekileri Göster
    • hımmmm simsim bu ismi asla unutmayacağım :)) tehlikelisin sen.

• Yok artık onu da nerden çıkardınız. :)

Kızlar Ne Diyor 6

• evlılık cocuk konuları açıldımı bende ters tepıyor hayır neden açılır bu konular anlamam cunku zaten olucaksa kaderde varsa evlenılır nıye deşelıyolarkı?bıde bana maaşımı sorarsa hop dedık noluyoruz derım

• maaşı sorulmayan erkek değilmiydi ya?

• valla bana yasım sorulsun maasım sorulmasın:)

• kesinlikle yalan söyleyecegim bir soru var mesela 'annemi nasil buldun' (:

• Benimle evlenirmisin

• aynen katiliyorum (:

• Öncekileri Göster
    • Doğru.. Ben söz ile söyleyemeyip kağıda yazmıştım, benimle evlenir misin diye. :)

• Keanu :))))) alt yazı gıbı desene ahah
      kibarzorba ,muayyen günün mü yakın alındın sanki :)))

• nedir istediğin?

• eski sevgilinle öpüştün mü?

• sormuyacam :)

• kıyamadım ki öpmeye bile ... :(

Erkekler Ne Diyor 13

• Uzun süredir dul, erkeksiz yaşayan bir kadına cinsel ihtiyacını nasıl karşılıyorsun? diye sormak.

• Eğer bakire değilse "Benden önce kaç erkekle beraber oldun?" sorusu. Hem sorması zor hem de doğru cevabı almayacağınız garanti :)

• Saatin kaç :))

• "Sınırlı iki ayna karşılıklı olarak sınırsız görüntüleri oluştururken başlangıç neyi anlatır ? " bunu sorun acayip afallıyorlar daha cevap veren çıkmadı. bu soruya mantıklı cevap veren bir kızla hemen evlenirim

• Seni locada bir erkekle görmüşler.

• O Bıyıklarla Olmaz Güzelim Hade Bakiyim Hadee :) Dersen Bir Bayan Çok Kızar :D

• illuminati nedir biliyormusun?

• ikili averajda malatyaspor mu öndeydi samsunspor mu?:))))

• Ateş almaya gitsem bile beni kırk vakit bekler misin ?Halbuki, kırk vakit değil saniye bekliyorlar. Bazıları o kadarı bile gereksiz görüyor.

• Bilmem yanlış anlasılmasın ama bence "bakiremisin" sorusu sorulamaz kimse cesaret edemez. O geldi aklıma şimdi.

• benimle zaten evleneceksin, kariyerin cok da onemli değil de, fena kiziyorlar...

• En zor soru "Benimle evlenir misin?" dir :)

• önce sana katiliorum öyle ise ((:

• :))

• abuzittin mi?

• :D haha komik

• cevap versene soruya

Yükleniyor...