• Sor
  • Bence

Açık alanda seksi deneyen var mı?

hiç deneyen varmı ? mesela apartmanda, cafe/bar wc, benzinlik, sokak arası. kızlar bu konuda ne düşünüyor ? erkekler ne düşünüyor ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Fantezi olarak wc'de yapmak istiyorum.

• çok heyecanlı oluyor denemelisin :)

• pis yerlere bulaşmayın.

Kızlar Ne Diyor 7

• favorimdir link

• :)

• Ben wc de yaptim benziklikde yaptim sokak arasinda yaptim

• bravo :) ışığı gören gelmedi değil mi ? :)

• Öncekileri Göster
    • var

• wc vw benziklikte bende denedimde sokak arasında nasıl becerdin onu çözemedim:D

• Fakir fakir işler.

• sen bı dısconun tuvaletınde yapda ne kadar zengın bı zevk yasayacagını anca o zaman gorursun canım :)))

• Öncekileri Göster
    • dıptıs yha :(

• ya disco weya gece kulubu bar ...ne dersen ıste
      ben yaptım yoookk bole bı zevk ve heycan
      yatak falan hıkaye ya :)

• Bunu biz Sims 2'de yapardık gülüm. Heheey.

• hahahahahah :)

• ormanda yapan var biliyorum rezill bir durum

• nesi rezil ?

• Öncekileri Göster
    • crank2 hipodrom sahnesi :)

• ormanda bende yaptım cok kötüydü biri geldiğinde hemen toparlanıyoduk iş bitene kadar biz bitmiştik.

• ne gerek var ki rezillik çekmeye. .s

• Bende asansörde yapmak isterdim

• otopark asansörü :) en üst katta kapıyı açık tutun :)

• Öncekileri Göster
    • ben yaptım.stop düğmesini bulanın yeri mekanı cennet olsun:DD

• çok zevkli oluyor

Erkekler Ne Diyor 12

• Apartman arasında, barın ve diskonun tuvaletinde sinde, sokak arasında arabanın içinde, alışveriş merkezinin kapalı otoparkı ve tuvaletinde, herkes denize girerken biraz kenar bir yerde çaktırmamaya çalışarak...Gizli saklı, biri gördü görecek insandaki heyecan ve adrenalin duygusunu tavan yapıyor ve dehşet zevk veriyor.

• maçka parkında teleferiğe bindim birgün..teleferikten aşağıya bir baktım ki millet coşmuş..fantazi işte :))

• Sokak ortasında sevgilimle sex yapmıştık hatta biriside görmüştü.. :)

• Çevredekilerden üzerinize tepki yağar, sakın ha yapmayın.

• Kamuya açık yerde cezası vardı 400 lira civarındaydı sanırım :) Hatta halkı rahatsız ettiğinde bile ceza alıyorsun.Eğer o tür komşunuz varsa pazarlık yapın kazançlı çıkarsınız :) Açık alanda sex çok iyi bir adrenalin yöntemidir.Tavsiye ederim.Ama oral yapmayın :)

• Bir defa insanalrın yürüyüş yaptığı ağaçlık bir ortamda oral yaptırdım. Araba kullnırken oral yaptırdım. Bir defa otelin balkonunda seks yaptım. Ama en heyecanlısı işyerinde odamın kapısı kilitli değilken seks yapmıştım. Hiç o kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum. Değişik yerlerde hızlı seksi seviyorum. Mütiş bir adrenalin.

• Kafeterya tuvaletınde yaptım.

• valla şimdiye kadar öyle bir çılgınlığım olmadı ama hafif nir nudst tarafım var bunun devamı ormanda sexi getirebilir diye düşünüyorm..bakalım nasip...

• Get a room gençler.

• kafede yaptim :)

• heyecanlıdır :D

• ormanda,sinemada,cafede çogu acık yerde yaptık.

Yükleniyor...