Oral seksin püf noktaları incelikleri nelerdir?

partnerine büyük bir ustalıkla oral seks yaşattığına inanan bayanlar oral seksin püf noktaları incelikleri nelerdir? uzman oral seks kadınını nasıl tarif edersiniz? VE SÖZ TECRÜBELİ BAYANLARIN

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence külahtaki tepeleme dondurmayı 40 derece sıcakta okadar çok erirken 1 damla bide eline ve yere akıtmadan bitiren kadın oraln kralını yapar :Dhayal gücüme hastayım nerden geldiyse aklıma :D:D

Kızlar Ne Diyor 4

• Tecrubeliyim ama burada yazamam siteden atarlar beni:)

• hatırlatıyorum anlatacaktın:DD ama özelden anlat istersen atılma sensiz ne yaparız sonra:DD

• hatun jetlag beyler

• Daha sonra hatitlatin anlatayim buraya yazarim heralde bakarsiniz ucaga binicem birazdan

• Öncekileri Göster
  • En güzeli hiç ağzına almadan yapabilmektir hehehe

• Oral seks üzerinde profesör olmaya gerek yokki oral yaparken amuda kalkmak yada ağzında bişey varkene başka işle ilgilenmek gibi bişey değil ki bu.Bunun uzmanlığı daha iyi bilirliği olmazsaçmalıklarla uğraşma.Püf noktaları diyorsun ulan önünde kalkmış bişey al ağzına sok çıkar bunun püfü müfü olmaz böyle anlamsız şeylerinize kahkaha ile gülüyorum

• güzel cevap :)))

• hahaha ya cok komıktı 'onunde kakmıs bısey ' lafına cok guldum :)) napcan ablası kız gordumu bıde bıraz sevıp oksandımı bole oluo :))

• Giderse gider gidecek sütü bozuk bağlasanda durmaz.Eldekiyle yetinmiyorsa kasığı bozuk demektir

• Öncekileri Göster
  • tam cevap vericektim soz tecrubeli bayanlarin dedin beni kaybettin gizli

• cevabın burdaki arkadaşları telef etmesin ama...:DD

• sendemi tecrübelisin

• ehehe :)-

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• camille crimson diye aratın...

• al azına o kadar

• İşte seks bazıları için bu kadar basit, Al azına sok çıkar, yat alta erkek gidip gelsin üstte. Ya canlanın biraz, yapmak için değil önce kendiniz yaptığınız şeyi beğenin sonra karşınızdakini beğendirin. Sonra yırtınıyorsunuz "neden sevgilim yabancı kadınlara gidiyor, başka kadına gidiyor" diye. Burası yeri değil ama:İnce ince okşamakla başlanmalı, dil ucuyla devam edilmeli, sonra yavaşça azına almaya başlamalı, alabildiği yere kadar ve sürekli al çıkar yapmak yerine arada bir dil ucuyla ufak darbeler vurmalı, yalamalı, yalarken testislere kadar ufak emmelerle olayı süslemeli. Hatta olayı el ile bütünlemeli ve aza alındığında ellede testisleri okşamalıBayanlar bunu yapın bakalım sonrada erkeğinizi 10000 tane yabancı kadının arasına bırakın bakalım aklı kimde kalacak. Korkmadan salın istediği yere gitsin ilk fırsatını bulduğunda başkasına değil uçarak size gelecektir, Sizi aklından çıkara bilecek mi.Artık seks konularını biraz araştırın, basit klasik olaylardan kurtulun. Yaratıcı olun, nelerden zevk aldığını sorun sürekli geliştirin. Tabi bencillik yapmayın ve kendinizin de nelerden hoşlandığını söyleyin ve bunları yapmasını isteyin. Gerçi siz yatakta bir erkeğe istediğini verdiğiniz anda, o size dünyaları vermeye hazır olacaktır.

• Herşeyi vermeye hazır bi erkek yaratmak için iyi yalamalı öylemi.Valla bravo

• Supersin

• Ne oldu başka erkeğe mi oral yapacaksın...Ulan ne adamsınız abazan gençlik .

Yükleniyor...