Sürtünme esnasındaki bu zevk suyuyla hamile kalma olasılıgı ne kadardır?

Alaycı cevaplar olmazsa çok sevinirim,lütfen..Cevaplarınıza çok ihtiyacım var :(Sevgilimle seviştk ve sadece sürtünme oldu.Sürtünme esnasındaki bu zevk suyuyla hamile kalma olasılıgı ne kadardır?Bu arada boşalma oldu ama vajinada degl.Bu boşalmadan sonra sürtünme olayı olursa spermlerin vajinaya girmesi mümkün mü?Yani hamilelik söz konusu mudr?Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
Rica ettim alay etmeyin die.Cahilliğim farkındayım ve pişmanlıgım da bi o kadar çok..
teşekkür ederm yardımlarınız için.

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• İlşiki adet gününden kaç gün önce ya da sonra oldu ?

• Adet gününden 1 hafta önce

• Öncekileri Göster
    • üni. mezunym

• Tamam .Ben anlarım bu konulardan bana sorabilirsin sorun olursa istediğin zaman.Dalga geçemden cevap veririm.

Erkekler Ne Diyor 20

• çok düşük ihitmal ama az da olsa bu ihtimal var zevk suyunda bir miktar sperm olma olasılığı olabiliyor

• Canım daha çok küçüksün. Evlenince ve evli çiftlerle arkadaşlık edince anlayacaksın. Çocuk sandığın kadar kolay olan bişey değil. Millet yumurtlama dönemini hesaplayıp bi dolu bi boş yapıyo, kadın içimde kalsın diye yerinden kıpırdamıyo da çocukları olmuyo. Ha o kadardan da çocuk olursa olayı iğne deliğinden geçirmişsiniz demektir. Ben zannetmiyorum öyle bişey olabileceğini

• Ben çok endişelym ,inş. dedgnz gibidr :( sizi eklebilir mym soru sormak için?

• risk var ama düşük (bkz: haydar dümen)

• evet var kızım (haydar dümen)

• bide haydar dümen amcaya danış istersen o bu konuda uzmandır

• keyfine bak rahat ol hiç bi halt olmaz

• ciddi msn cvbında?Soru başlıgna ragmen bunu soruyrm

• arkadaşım rahat ol bişi olmaaz sperm in oralara kadar imkansız sürtünme olmuş hepsi bu azıcıkta ütüleme olmuştur

• vajinaya aktımı ?.aktıysa olabilir zevk suyunun içinde sperm de var içinde

• İlkti benm için.o yüzden pek anlamadım :(

• sürtünmeyle hamile kalan duymadımdışarı boşaldıktan sonra sürtünme risklispermler hareketlidir ve bir kaç gün canlı kalanlar vardırne olur ne olmazişini şansa bırakma...

• Az bi ihtimal olsa da var.

• Zevk suyunda sperm vardır ancak kalitesi düşüktür.boşaldığında içine girmese bile spermler akarak hamile bırakabilir. ama bunun olması için dölün saatlerce vajina üzerinde kalması lazım. içine boşalsa bile 2 adet tarihinin tam ortasındaki 7-8 günlük bir dönem dışında hamile kalmazsın. 2 çocuğum var deneyimliyim :) ayrıca + ex lerimi beklerim. imza çakma haydar dümen.

• dusuk ihtimal

• hamile olman 0,00001in de altinda imkansiz gibi bisey ama bundan daha onemli olan sey bence kendine artik bakireyim deme cunku zar disinda heryerini deldirmissin

• Erkek spermi hareketlidir ancak hamile kalmak o kadar basit bir olay değil ben kaldığını sanmıyorum. uzmanlar gerekmedikçe tavsiye etmiyorlar ama ilişkiniz yeni oldu ise ertesi gün hapı kullanabilirsin ama ben hamile kaldığını kesinlikle düşünmüyorum.boş yere kuruntu yapıpta kendini üzme bence.

• dedim ya kesin hamilesin diye

• alay etmiyorum kesin ve net konuşuyorum ben kadın doğum uzmanıyım sen kesin hamilesin

• rahat ol evham yapma olmaz kuruntu yapma ...

• Vajınaya girmeden sperm havadan uçupda mı gelcek?Boşuna düşünüyosunuz bence.

• Düşük de olsa ihtimal var sanırım..:S O yüzden sordum bunu, yorumlarınızı almak istedm

• Geldiği anda su ile temizlseydiniz geçerdi.Tabi derinliklere girmediyse.Bunuda en iyi siz anlayabilirisniz.Sizin bedeniniz.

• kesin hamilesin

• İnanılmaz düşük ihtimal. Rahatlamak istiyorsa git bir test al eczaneden.

• Tşk ederm cevap için

• rica ederim.

• eğer çok ıslanmışsan çok düşük bir ihtimalle var

• Evet ıslanma oldu.çok düşük ihtimal dedgnz ne kadar ?

• boşaldıktan sonra iyice temizlediniz mi? yüzde kaç bilmem ama normalde çocuk yapmak çok zor zaten millet aylarca yıllarca uğraşıyor. ıslandıysan ve güçlü bir sperm varsa ve yumurtan olgunlaşmışsa olabilirsin. emin olmak için test yap ne olur ne olmaz.

• evet yıkandm.umarım deglmdr :(

Kızlar Ne Diyor 6

• 47gün

Hamilemiyssin?

• olmaz korkma

• olabilir

• Öncekileri Göster
    • Ciddi oldgumuzu düşnüyodum ama ayrıldık.

• boku yedin neyinize güvenipte öyle şeyler yaşıyonuz anlamıyom cesaretlı kız seni başka ne yaşadınız bakım:)

• yardımcı olursanız cok sevinirim.sevgilimle gecen gün ilk defa sürtünme ile ilişki yasadık birleşme olmadı ama penisi sürekli vavinamda gezindi ve benim ovulasyon dönemim adetim başlangıcından sonraki 15.gün ama sevgilim boşalmadığını söylüyor bende emin değilim hamilelik söz konusu mu ?

• zevk suyunda sperm yoktur olsa da çok düşük ihtimaldir hamile kalmazsın...

• En mantıklı cevap bu. Teorik olarak mümkün. Senin zevk suyu dediğin sıvıda çok çok az sperm vardır. Bu da hamile kalmayı teorik oalrka mümkün kılar. Ama iki sağlıklı insanın uygun takvimde ilişkilerinde bile hamilem kalma oranı %3-5 iken seninki milyonda bir falandır. Takma kafana. Eğer kaderinde varsa yapacak bişe yok. Ama bundan sonra daha dikkatli ol. Kondom kullanın.

• ya allah aşkına adam gibi yaşayın bişey veya yaşamayın ne bu sorular ya.girmediyse hamile kalmassın.

• Tam bir birleşme olmadı .

• Öncekileri Göster
    • alay etmiyorum ben dikkatli olman için uyarıyorum.erkekler çok rezil çıkabiliyolar sen melek sanıyoken. geçmiş olsun tekrar

• İlk kez böle bişi yaşadım ve çokkk pişmanım bi daha da asla :( inş. geçer sıkıntım :(

• sanmam

• sperm hareketli (vajina içindeyken sıkıntı yani) aksi söz konusuysa sıkntı yok.

• Öncekileri Göster
    • sanmiyorum hamile kalasın. çok dusuk ihtimal yok gibi.

• Tşk ederm cevabın için.

Yükleniyor...