Ortada aşık olup sevişen yok sanıyorum kızlardan. Erkekler de sanıyorum bir şey yapamanın hedesi var gibi...

erkekler mi öküz kızların histerik davranışları mı var acaba ? bir de sevişmemiş on sekiz altı insanlar yorum yapmayın yaa gerek yok hani ...

Güncellemeler:
ohoo histerik davranışların ne olduğunu bilmiyor galiba bazıları ...
mealen anlatayım anlamayanlara.. sitede farklı yaş gösterilip 16 yaş ve aşağısında yazan gençler var .. muhattabına sorulan sorulardan bir tanesi zati soru .. lisede olup aşık olmamış, sevişmemiş insanlar niye yazıyor ki durduk yere ...hem çocuklarla konuşulmaz bi kere bu konular

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Uykumda konuşsam cümle bu kadar saçma olmazdı.. Ne alaka var tabi ki.. Niye olmasın?

• haha aynen :D

• öyle deme abisi. onlarda aşık olmak istiyor. yaşamasınlar mı bu duyguyu?

Kızlar Ne Diyor 5

• sevişince büyüdük sanıyo bazıları.

• tekbir giyimli misin anlamadım ben yaş 22 diyor ..

• senin de 26 diyo ama hala ergensin.

• .D:hirrh;qjekljhgbje :d aLLHIM

• herkes sevişse rahatlicak

• soruyu anlayanlar anlamayanlara anlatsın bence..

• hahaha aynen ya :DDDDD

• Öncekileri Göster
    • ben anlarım puff.. ama Türkçe'si rezalet soranın.. sanırım köpek öldüren içmiş de gelmiş :/
      Yürek yiyip gelmiş de olabilir :/

• az önce ingilizce soru soranı bile daha fazla annlamışdım..:)

• Sabit birsey yok her ikiside

• bunu bir overc anlar

Erkekler Ne Diyor 6

• cumartesi şarabı içmiş, pazara çıkamamış, pazartesi salı da pek çıkmış gibi gözükmüyo... sen en iyisi yarın sor :)

• peki peyfendi

• sen git bi seviş öyle gel !

• ortada sevişmek :)))

• what dedin gülüm..

• :D sen önce türkçeyi doğru kullan ondan sonra 18 yaş altındaki kardeşlerimize bulaş

• sıralasana yanlışları... hem sen malum biliyor gibisin türkçeyi .. anadoluda türkçe bir başkadır diyorsun yanii

• Öncekileri Göster
    • Ayrıca buradaki "de" dahi anlamına gelecek şekilde ayrı yazılmış. Sanırım niyetiniz bulunma , anlamında olan "de" yani birşelik yazılanı olacaktı.

• hede argoda herhangi bir şey demektir yada farazi şey, kavram ..

Yükleniyor...