Neden zevk alamıyorum?

Erkek arkadaşımla bir araya gelince öpüşüyoruz falan. Ama ben ona aşık olduğum halde zevk alamıyorum. O bana hiç birşey yapmıyosun diyor. İlişkiye girmeyiz ama öylece duruyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sürtünsek de zevk almıyorum. Bir an önce boşalsın bitsin, ona sarılayım, kucaklayayım diyorum. Neden, ne olacak?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bunda çözemeyecek bir durum yok. Herşey çok açık. Belli ki bu deneyimi ilk kez yaşıyorsun ve ufak ta olsa içinde heyecan ve korku karışımı var. Bu sebepten ötürü ilişkiye konsantre olamıyorsunuz. Deneyimsiz oluşunun da nu işte faktörü çok büyük. Öncelikle sana biraz zaman,biraz da deneyim lazım ,bu iş böyle giderse suçluluk duygusuna kapılırsın ve seks ten soğumaya başlarsın. Hel erkek arkadaşın da böyle aptalca konuşursa suçluluk duygusu başlar ve bu sefer cinsellik kabusun olur. Erkek arkadaşının sana bu konuda yardımcı olması gerekiyor. Zamana bırak ,erotik filimler izle bu sana rehber olur, çok faydasını görürsün. Birde ilişki esnasında rahat ol ve zihnini tamamen sekse ver. Bu dediklerime kulak vermezsen,cinsellik senin kabusun olur ve ilişkinizin sağlığını dahi bozar.

• vuvvs teşekkürler :)

• Öncekileri Göster
    • ya kardeş seninde yorumlarına hayranım haa bazen karşımda melek gibi bi insan görüyorum bazende bni kendinden tiksindiriyorsun bazen yorumların çok eğitici bazende küfretmek geliyor içimden sana artık bi karar ver ne bu yaa kimsin sen valla bazen KİBARZORBA isminde başka bi kullanıcı daha mı var diye düşünüyom dul yaşamayı bırak artık lütfen :))

• Sevgili Kemal bey.Öncelik le o güzel eleştirilerin için sana teşekkür ederim.Şu ana kadar olan tüm yorumlarım gerçekten insanlara yardım etmek arzusu ile yapıyorum ve yapmaya devam edeciğim.Bundan da çok büyük onur duyuyorum,bu benim yapımda var.Ancak bazı yorumlarım +18 bu sitedeki tüm odalara girer ve tüm yorumları elimden geldiğince okurumÖncelikle size sunu belirtmek isterim ki belli bir kalıbım yok diyer bir durum ise bazen eylence,bazen erkeksi amaçlar ile yorum yazmam.Saygılar Kemal bey:)

Erkekler Ne Diyor 8

• İlişkilerdeki en önemli şey iki kişi arasındaki etki alan karşı tarafta sizi çeken bir şey yoksa yıllar geçse bile bir şey farketmez.

• Senin yaptığın da iyi değil ama. Aşkın güzel de meşk aşkı tamamlar. Sen bence cinselliğin konuşulmasının ayıp sayıldığı diyarlardansın ((= Oz ülkesindensin mesela ((= İlişkiden kastın birleşmek sanıyorum ama birleşmesen de aranızda şu anda bir ilişki var zaten. Zevk alamaman senin kendini aşırı frenlemenle alakalı. Bence biraz rahatlamaya çalış, erkek arkadaşına olmazsa olmazlarını söyle sonra dudaklarına aban ((= Çocuğunuz olursa pikaçu oyuncak bebek benden ((=

• :)) öpüşmeği seviyorum o güzel, çekindiğimdende dğil sadece sürtünmekten dokunmasından zevk almıyorum :)

• güzelim vajinismus u araştır sen. dediğim gibi kendini kilitlemiş vaziyettesin ve sevdiğine güvenemiyorsun. Kendini de teslim et demiyorum ama o haddeye gelecek derecede sevmişsen beyninin cinsel hormonları açması lazım. Heyecan olacak, vajinanda ıslanma olacak. Hani sende mekanizma çalışmıyor sanki, anlattıklarından kendini feci kasan bir kadın hayal ediyorum. İstemiyorsan o yatağa girme bence. Zira o çocuk seni terkederse sen baya büyük bir travma yaşayacaksın. Kendinle büyük bir çatışman var.

• sanırım öyle.. onu çok seviyorum ama kendimi kastığım söylenemez gayet rahatım bu yüzden memnun dğil , niye yaptıklarımdan etkilenmiyosun diyo :D

• O anda sadece ikinizin orada olduğunu ve en özel anlarınızdan biri olduğunu kabul et...Olayın tüm çıplaklığı ile içinde ol ve olaya konsantre ol... Emin ol bir kaç denemeden sonra bunu yapabilirsin...Sen sadece boşalsında bitsin bu çile dersen o iş olmaz... Ben zevk almak orgazm olmak ve sevgilimi sonuna kadar tatmin etmerk için sevişiyorum de...Bunun bir ihtiyaç ve doğa olayı olduğunuda kabul et tabikiki bunları düşünüp uygularken...

• çok enteresan bi durum, anaç bi sevgi durumu var gibi ama tam olarak çözemedim senin olayını..

• bende çözemedim :S

• :))

• geçen bende bu olaya benzer bir soru sormuştum.sevgiliniz eğer pasifse ne hissedersiniz diye?tabiki senin pasif kalman erkek arkadşını hoşnut etmiyodur.arkadaşlar gerekli açıklamaları yapmışlar zaten.olay sende bitiyo.kendini geliştirmelisin.

• ilişkiye girmeden nasıl zevk almayı bekliyorsun?

• klitorisini kullanmayı öğrenmelisin...

• Sende haklısın bu durum seni gerer sinirlilik yapar tam anlamıyla birliktelik yaşamıyosun tek kale maç misali golu atan heep tektaraf sende sıkılmışsın bu durumdan bence haklısın arkadaş seninde ihtiyaçaların var biline

Kızlar Ne Diyor 1

• Kafanızdakı tabulardan gergınlığınızı atamadığınız için zevk alamıyorsunuz sanırım.Önce beyninizi rahatlatın

• +1

Doğru teşhis...

Yükleniyor...