Neden zevk alamıyorum?

Erkek arkadaşımla bir araya gelince öpüşüyoruz falan. Ama ben ona aşık olduğum halde zevk alamıyorum. O bana hiç birşey yapmıyosun diyor. İlişkiye... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Bunda çözemeyecek bir durum yok. Herşey çok açık. Belli ki bu deneyimi ilk kez yaşıyorsun ve ufak ta olsa içinde heyecan ve korku karışımı var. Bu sebepten ötürü ilişkiye konsantre olamıyorsunuz. Deneyimsiz oluşunun da nu işte faktörü çok büyük. Öncelikle sana biraz zaman,biraz da deneyim lazım ,bu iş böyle giderse suçluluk duygusuna kapılırsın ve seks ten soğumaya başlarsın. Hel erkek arkadaşın da böyle aptalca konuşursa suçluluk duygusu başlar ve bu sefer cinsellik kabusun olur. Erkek arkadaşının sana bu konuda yardımcı olması gerekiyor. Zamana bırak ,erotik filimler izle bu sana rehber olur, çok faydasını görürsün. Birde ilişki esnasında rahat ol ve zihnini tamamen sekse ver. Bu dediklerime kulak vermezsen,cinsellik senin kabusun olur ve ilişkinizin sağlığını dahi bozar.

• vuvvs teşekkürler :)

• Öncekileri Göster
    • ya kardeş seninde yorumlarına hayranım haa bazen karşımda melek gibi bi insan görüyorum bazende bni kendinden tiksindiriyorsun bazen yorumların çok eğitici bazende küfretmek geliyor içimden sana artık bi karar ver ne bu yaa kimsin sen valla bazen KİBARZORBA isminde başka bi kullanıcı daha mı var diye düşünüyom dul yaşamayı bırak artık lütfen :))

• Sevgili Kemal bey.Öncelik le o güzel eleştirilerin için sana teşekkür ederim.Şu ana kadar olan tüm yorumlarım gerçekten insanlara yardım etmek arzusu ile yapıyorum ve yapmaya devam edeciğim.Bundan da çok büyük onur duyuyorum,bu benim yapımda var.Ancak bazı yorumlarım +18 bu sitedeki tüm odalara girer ve tüm yorumları elimden geldiğince okurumÖncelikle size sunu belirtmek isterim ki belli bir kalıbım yok diyer bir durum ise bazen eylence,bazen erkeksi amaçlar ile yorum yazmam.Saygılar Kemal bey:)