• Sor
  • Bence

Çok açık saçık film izleyenler... Elleri ile çok kendilerini tatmin edenler... Bir sağlık probleminiz var mı?

bu soru ahlaksız bir amaçla sorulmamıştır..çok açık saçık film izleyenler..elleri ile çok kendilerini tatmin edenlerbir sağlık probleminiz var mı?kellik sivilce göz bozukluğu fazla kilo vb..veya karşı cins tarafından iticimi bulunuyorsunuz?lütfen doğru ve ciddi cevaplar veriniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bunun yapılma amacı bu değildir ki... her erkek yada her kadın şayet bekarsa, istediği her an kendilerine partner bulamazlar... yada gerçekten tercih meselesi, çok hoşlanıyo olabilir öyle filmlerden ve o duygudan... çoook uzun uzun konuşulur fakat alakalı bişey değil...

Erkekler Ne Diyor 4

• Evli olup hala izleyenlere ne diyeceksijn !

• Unutkanlığa yol açar.Kuvetten düşürür.Erken boşalmaya yol açar.Benim gözlemlediklerim.

• neden böyle bişey düşündün ki? yok benim.

• doktorculuğa soyunmayın artık.çok saçma dediğin şeyler.çok merak ediyorsan git tıp oku.

• sık olursa , sivilce çıkabiliyor. kilo alımı olmadı hiç , karşı cins itici bulmuyo beni . en azından beni tanıyanlar.

Kızlar Ne Diyor 2

• Masturbasyon, imkanı olduğu halde (evli yada ilişki içinde olması) tercih edilmediği sürece gayet normal bir durum kadın için de erkek için de. Bunu anormal karşılayanların, hiçbir şekilde cinsel istek duymayanların sağlık problemi vardır asıl

• yok.

Yükleniyor...