• Sor
  • Bence

Bir kız erkeğin poposunu neden eller?

Evinde oturuyorduk ben mutfaktan su almaya giderken kıçımı elledi, sağlam kasa var dedi :)Sapık mı bu nasıl bi iş bu ya akadaşlar bu kız ne istiyor... Daha Fazla

En İyi Görüş

• kaslıysa ellenilensi bulmuştur niye uzatıosun bu kadar:D

• korkuyorummm :((

• Öncekileri Göster
    • Allah kolaylık versin kardeş bu kadın milletine pes yani:D

• ya varya bizi siz yoldan çıkartıyonuz normalde bn temiz aile uşağıydım ama bu ısrarlarla zıvanadan çıkacam gibi RABBİM AFFET BNİ BEN BİR ŞEHVET GURBANIYIM hahahaha :))

Kızlar Ne Diyor 7

• Tacıze ugramışsın hemen kurtar kendını :))))))

• garip bişey değil ki bu ben de severim avuçlamayı :)

• Siz bize yaparsanız bizde size yaparız tabi.Kızız diye poponuzu elleyemiyecek miyiz ? Her kız sever şekli güzel popoyu. Her kız degil HERKES diyelim :DAbartılcak bir sey yok yani.Sende ona yap :D

• böyle cıvık cıvık sıkıcan orayı :D şaka bi yana kız işini biliyor :)

• işini biliyorsa napmam lazım :)

• Maaş bağla ahahah :D

• Ne var bunda :))) kalite kontrol yapmış

• aynen :))

• hee zaten kasa sağlam dediydi korkuyom annee :))

• bir şey yapmana gerek yok ,bır erkek popona dokunmadığı sürece panık yapma

• örneğin ben bir erkeğin poposuna çok dikkat ederim tahta gibi düz olanınıda hiç sevmem hafif çıkıntılı olucak çok hafif allahım bakar durrürüm sapıklıkla ilgiside yok sadece hoşumuza gidior.

• vallamı ya bak bunu bilmezdim götümün kıymetini bilyim o zaman :))

• bence bıl :)
      en aşağıda adamgibi adam nıcklı bır bey var o işi iyi bılıor bak :D sende kıymetını ıyı bılmelısın

Erkekler Ne Diyor 6

• benide çok elliyor kızlar takma kafana. alışırsın zamanla. dik ve kaslı popolu erkek olmanın sonucu bu. olmadı sende onunkin elle. kızarsa eğer hani nerde kadın-erkek eşitiği minvalinde bir nutuk çekersin.

• bazı kadınların erkek kalçasını sexy buldukları bilinen bi şey ki zaten:)

• Kizlar yapar bunu, normaldir takılacak birsey yok yani :)

• haydaa

• ben de yaşıyorum arada onu. kaslı filan da değil. ama seni ellemiş bana genelde şaplak şeklinde oluyor :(

• yok ya aynen şaplağı attı valla yani '''BİRİ BENİİİİ DURDURRRRSSSSUUUUUNNNNNN ''''

• anal yapmak istiyo seninle:)) tööbe yaa... arkadaşım bazı kızlar erkeğin poposuna bakar... şekilli olan ilgisini çeker... anladın?

• :))ne alaka kardeş götümüzemi sulanıyor sende yani lütfen daha iyi yorumların vardı senin nerde onlar :)

• kardeşim ciddiyim benim yüzüme bunu söyleyenler oldu... ben erkeğin poposuna bakarım diyenler oldu... ya kadının erkeksi tarafı... götüne sulandığı yok... şu var tahta gibi olsa hoş görünmüyor çoğuna göre... anladın?

Yükleniyor...