Bir kız erkeğin poposunu neden eller?

Evinde oturuyorduk ben mutfaktan su almaya giderken kıçımı elledi, sağlam kasa var dedi :)Sapık mı bu nasıl bi iş bu ya akadaşlar bu kız ne istiyor yorumlarınıza göre bir şey yapacam ona göre :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kaslıysa ellenilensi bulmuştur niye uzatıosun bu kadar:D

• ya varya bizi siz yoldan çıkartıyonuz normalde bn temiz aile uşağıydım ama bu ısrarlarla zıvanadan çıkacam gibi RABBİM AFFET BNİ BEN BİR ŞEHVET GURBANIYIM hahahaha :))

• Allah kolaylık versin kardeş bu kadın milletine pes yani:D

• yokda sonra ortada ne kemer ne pantolon kalmayacak ''''' YETTTTİMMMM GAAARRRRİİİİ UULLEEENNNN '''

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• Siz bize yaparsanız bizde size yaparız tabi.

Kızız diye poponuzu elleyemiyecek miyiz ?

Her kız sever şekli güzel popoyu. Her kız degil HERKES diyelim :D

Abartılcak bir sey yok yani.

Sende ona yap :D

• böyle cıvık cıvık sıkıcan orayı :D şaka bi yana kız işini biliyor :)

• Maaş bağla ahahah :D

• işini biliyorsa napmam lazım :)

• Tacıze ugramışsın hemen kurtar kendını :))))))

• Ne var bunda :))) kalite kontrol yapmış

• bir şey yapmana gerek yok ,bır erkek popona dokunmadığı sürece panık yapma

• hee zaten kasa sağlam dediydi korkuyom annee :))

• aynen :))

• garip bişey değil ki bu ben de severim avuçlamayı :)

• örneğin ben bir erkeğin poposuna çok dikkat ederim tahta gibi düz olanınıda hiç sevmem hafif çıkıntılı olucak çok hafif allahım bakar durrürüm sapıklıkla ilgiside yok sadece hoşumuza gidior.

• bence bıl :)

en aşağıda adamgibi adam nıcklı bır bey var o işi iyi bılıor bak :D sende kıymetını ıyı bılmelısın

• vallamı ya bak bunu bilmezdim götümün kıymetini bilyim o zaman :))

Erkekler Ne Diyor 6

• benide çok elliyor kızlar takma kafana. alışırsın zamanla. dik ve kaslı popolu erkek olmanın sonucu bu. olmadı sende onunkin elle. kızarsa eğer hani nerde kadın-erkek eşitiği minvalinde bir nutuk çekersin.

• bazı kadınların erkek kalçasını sexy buldukları bilinen bi şey ki zaten:)

• Kizlar yapar bunu, normaldir takılacak birsey yok yani :)

• haydaa

• ben de yaşıyorum arada onu. kaslı filan da değil. ama seni ellemiş bana genelde şaplak şeklinde oluyor :(

• yok ya aynen şaplağı attı valla yani '''BİRİ BENİİİİ DURDURRRRSSSSUUUUUNNNNNN ''''

• anal yapmak istiyo seninle:))

tööbe yaa... arkadaşım bazı kızlar erkeğin poposuna bakar... şekilli olan ilgisini çeker... anladın?

• kardeşim ciddiyim benim yüzüme bunu söyleyenler oldu... ben erkeğin poposuna bakarım diyenler oldu... ya kadının erkeksi tarafı... götüne sulandığı yok... şu var tahta gibi olsa hoş görünmüyor çoğuna göre... anladın?

• :))ne alaka kardeş götümüzemi sulanıyor sende yani lütfen daha iyi yorumların vardı senin nerde onlar :)

Yükleniyor...