• Sor
  • Bence

Eski sevgili ile seks..

ayrıldığınız eski sevgilinizle görüştüğünzde tekrar seviştiğiniz oldu mu hiç? Alışkanlık midir nedir biz yaptık..sonrasında kendimi kötü de... Daha Fazla

En İyi Görüş

• ben hala görüşüyorum arada sevişiyoruz. hiç de fena olmuyor. amaaannn benim eskim elin eskisinden iyidir. değil mi ama?

• sevişmek zaten tene duyulan bi haz olduğundandır. tanıdığın bi teni istediğin içindir kutluyorum :)

Erkekler Ne Diyor 15

• eski sevgili ile sevişmek çok sık rastlanılan bir durumdur kafanı yorma

• hiçbir sey eskisi olmamaz ,ayrıldığımla beraber olmadım

• bence baska bırısındense en azından tanıdıgın bı bedenı el yordamıyla yenıden gezmek cok daha guzeldır

• sevişmenin bile adabı olur bence ..eski sevgili eskide kalmıs bıtmıs gıtmıs ..ben olsam aynı seyı yapmazdım ..

• çok abartıyo millet bu işleri ferkez aynı fikirde lakın iyi düşünemiyorlar

• Bana göre sevgiliyken bile severek değilde daha çok cinsel açıdan sevmişiniz birbirinizi o yüzden bırakamıyonuz..

• çok üflemişler yaa :D

• yav sıkıntılı bi durum. ahlaki gelmiyo ilk bakışta ama insanın başına gelmese iyi olur denecek bi durum. şeytan doldurur hesabı

• ilişki zamnında da Zaten sex üzerine kurulu olduğunu belli eder eğer devam ederse ...

• alışkanlık, denenmişlik ister insan..

• o an sevişmek istersin sevişirsin...eski yeni sevgili o an farketmiyor ama eski sevgiliyle sevişmek harikadır

• fuck buddy olmus sizinki :)))

• sanırım evet

• devam edersiniz yine pehh :))

• degişik gen merakınız varmı :))

• evet oldu

• Ben eski sevgililerimle gorusuyorum hala daha aralarinda sex yaptiklarimda var yana sonucta birbirimizi iyi taniyoruz bu guzel birsey.Yanliz degilsin yani

• alıştığın bi beden sonuçta..olaya biraz erkek gibi yaklaşıyorum farkındayım :)

• Öncekileri Göster
    • hayat kötü güvenme cidden :D

• Cocuk kizi yeterince mutlu edemiyorsa mutlu eden birini arar ve ondan ayrilir bunu herkes bilir.

• Evet yaptım bunu.Bir süre seviştik.Sonra sevgilisi oldu ben tabi ki çıktım hayatından hemen.

• İstedim buluştum görüştüüm ama vermedi...

• tüh :)

• :D senin gibisi yokki olsa ah ah

Kızlar Ne Diyor 6

• Keyif almam.

• Eski eskide kalmıştır kişi isteyerek eskisi ile birlikte oluyorsa içinde ona karşı kalanlardandır

• güzel cevap
      +1

• cinsel çekim apayrı bişey bence :)

• iste tam bu sebepten dolayi kizlar ve erkeklerin yeni sevgilileri eski sevgilileriyle gorusmelerini istemez cunku en sacma sey sexle sonuclandigi gibi suclulukta hissetmezler tanidiklik hissinden dolayi...

• çok haklısın :)

• 2 ayda bir başıma geliyor bu adamla benim 1 yılım geçti ilkimdi ondan başka kimseylede olmadı. Alışmış kudurmuştan beterdir derler ya sevgilim değil ama yanında çok rahatım onun tenine bağımlılık bu kaç kere yaptık bir fikrim yok.. Yalnız değilsin.

• bende yaptım ama buluştuk özlemiş beni tekrar başladık çıkmaya 2 hafta çıktık tekrar ayrıldık o hafta içinde seviştik sonra ayrıldık

• hasret giderdiniz yani :) bi de hala "sevgili" resmiyetinde devam etmişsiniz, bu güzel :)

• Öncekileri Göster
    • o zaman 2 hafta daha çıkıp sevişirsiniz , sonrası malum :)

• biliyorum olacakları insan sonunu bile bile acı çekermi ben çekiyorum okadar kıymetim yok kendi gözümde demekki benim asla yapmam dediğim şeyleri yapar oldum kendime şaşırıyorum fazlasıyla

Yükleniyor...