Eski sevgili ile seks..

ayrıldığınız eski sevgilinizle görüştüğünzde tekrar seviştiğiniz oldu mu hiç? Alışkanlık midir nedir biz yaptık..sonrasında kendimi kötü de hissetmedim..öyle yeniden barışma hayalleri falan da kurmadım..(istemiyorum da)merak ediyorum benim durumumda olan var mı? eski sevgilin ama zaman zaman hala sevişmek falan? :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben hala görüşüyorum arada sevişiyoruz. hiç de fena olmuyor. amaaannn benim eskim elin eskisinden iyidir. değil mi ama?

• sevişmek zaten tene duyulan bi haz olduğundandır. tanıdığın bi teni istediğin içindir kutluyorum :)

Erkekler Ne Diyor 15

• alışkanlık, denenmişlik ister insan..

• Bana göre sevgiliyken bile severek değilde daha çok cinsel açıdan sevmişiniz birbirinizi o yüzden bırakamıyonuz..

• o an sevişmek istersin sevişirsin...eski yeni sevgili o an farketmiyor ama eski sevgiliyle sevişmek harikadır

• bence baska bırısındense en azından tanıdıgın bı bedenı el yordamıyla yenıden gezmek cok daha guzeldır

• çok üflemişler yaa :D

• ilişki zamnında da Zaten sex üzerine kurulu olduğunu belli eder eğer devam ederse ...

• eski sevgili ile sevişmek çok sık rastlanılan bir durumdur kafanı yorma

• yav sıkıntılı bi durum. ahlaki gelmiyo ilk bakışta ama insanın başına gelmese iyi olur denecek bi durum. şeytan doldurur hesabı

• fuck buddy olmus sizinki :)))

• degişik gen merakınız varmı :))

• devam edersiniz yine pehh :))

• sanırım evet

• evet oldu

• Ben eski sevgililerimle gorusuyorum hala daha aralarinda sex yaptiklarimda var yana sonucta birbirimizi iyi taniyoruz bu guzel birsey.Yanliz degilsin yani

• Cocuk kizi yeterince mutlu edemiyorsa mutlu eden birini arar ve ondan ayrilir bunu herkes bilir.

• hayat kötü güvenme cidden :D

• oha tatmin etmiyor o yüzden birlikte yapıyoruzz kimseye güvenmem len ben neler duyuyoruz yaa

• Öncekileri Göster
  • Evet yaptım bunu.Bir süre seviştik.Sonra sevgilisi oldu ben tabi ki çıktım hayatından hemen.

• hiçbir sey eskisi olmamaz ,ayrıldığımla beraber olmadım

• sevişmenin bile adabı olur bence ..eski sevgili eskide kalmıs bıtmıs gıtmıs ..ben olsam aynı seyı yapmazdım ..

• çok abartıyo millet bu işleri ferkez aynı fikirde lakın iyi düşünemiyorlar

• İstedim buluştum görüştüüm ama vermedi...

• :D senin gibisi yokki olsa ah ah

• tüh :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Keyif almam.

• iste tam bu sebepten dolayi kizlar ve erkeklerin yeni sevgilileri eski sevgilileriyle gorusmelerini istemez cunku en sacma sey sexle sonuclandigi gibi suclulukta hissetmezler tanidiklik hissinden dolayi...

• çok haklısın :)

• bende yaptım ama buluştuk özlemiş beni tekrar başladık çıkmaya 2 hafta çıktık tekrar ayrıldık o hafta içinde seviştik sonra ayrıldık

• biliyorum olacakları insan sonunu bile bile acı çekermi ben çekiyorum okadar kıymetim yok kendi gözümde demekki benim asla yapmam dediğim şeyleri yapar oldum kendime şaşırıyorum fazlasıyla

• o zaman 2 hafta daha çıkıp sevişirsiniz , sonrası malum :)

• çok emin dönünce reddetmek istiyorum ama yapamamki onu hala severken defol git diyemem o cesaret yok bende

• Öncekileri Göster
  • Eski eskide kalmıştır kişi isteyerek eskisi ile birlikte oluyorsa içinde ona karşı kalanlardandır

• cinsel çekim apayrı bişey bence :)

• güzel cevap
      +1

Yükleniyor...