Eski sevgili ile seks..

ayrıldığınız eski sevgilinizle görüştüğünzde tekrar seviştiğiniz oldu mu hiç? Alışkanlık midir nedir biz yaptık..sonrasında kendimi kötü de hissetmedim..öyle yeniden barışma hayalleri falan da kurmadım..(istemiyorum da)merak ediyorum benim durumumda olan var mı? eski sevgilin ama zaman zaman hala sevişmek falan? :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben hala görüşüyorum arada sevişiyoruz. hiç de fena olmuyor. amaaannn benim eskim elin eskisinden iyidir. değil mi ama?

• sevişmek zaten tene duyulan bi haz olduğundandır. tanıdığın bi teni istediğin içindir kutluyorum :)

Erkekler Ne Diyor 15

• eski sevgili ile sevişmek çok sık rastlanılan bir durumdur kafanı yorma

• hiçbir sey eskisi olmamaz ,ayrıldığımla beraber olmadım

• sevişmenin bile adabı olur bence ..eski sevgili eskide kalmıs bıtmıs gıtmıs ..ben olsam aynı seyı yapmazdım ..

• çok abartıyo millet bu işleri ferkez aynı fikirde lakın iyi düşünemiyorlar

• bence baska bırısındense en azından tanıdıgın bı bedenı el yordamıyla yenıden gezmek cok daha guzeldır

• çok üflemişler yaa :D

• yav sıkıntılı bi durum. ahlaki gelmiyo ilk bakışta ama insanın başına gelmese iyi olur denecek bi durum. şeytan doldurur hesabı

• Bana göre sevgiliyken bile severek değilde daha çok cinsel açıdan sevmişiniz birbirinizi o yüzden bırakamıyonuz..

• ilişki zamnında da Zaten sex üzerine kurulu olduğunu belli eder eğer devam ederse ...

• alışkanlık, denenmişlik ister insan..

• o an sevişmek istersin sevişirsin...eski yeni sevgili o an farketmiyor ama eski sevgiliyle sevişmek harikadır

• fuck buddy olmus sizinki :)))

• sanırım evet

• devam edersiniz yine pehh :))

• degişik gen merakınız varmı :))

• evet oldu

• Ben eski sevgililerimle gorusuyorum hala daha aralarinda sex yaptiklarimda var yana sonucta birbirimizi iyi taniyoruz bu guzel birsey.Yanliz degilsin yani

• alıştığın bi beden sonuçta..olaya biraz erkek gibi yaklaşıyorum farkındayım :)

• Öncekileri Göster
    • hayat kötü güvenme cidden :D

• Cocuk kizi yeterince mutlu edemiyorsa mutlu eden birini arar ve ondan ayrilir bunu herkes bilir.

• Evet yaptım bunu.Bir süre seviştik.Sonra sevgilisi oldu ben tabi ki çıktım hayatından hemen.

• İstedim buluştum görüştüüm ama vermedi...

• tüh :)

• :D senin gibisi yokki olsa ah ah

Kızlar Ne Diyor 4

• Eski eskide kalmıştır kişi isteyerek eskisi ile birlikte oluyorsa içinde ona karşı kalanlardandır

• güzel cevap
      +1

• cinsel çekim apayrı bişey bence :)

• Keyif almam.

• iste tam bu sebepten dolayi kizlar ve erkeklerin yeni sevgilileri eski sevgilileriyle gorusmelerini istemez cunku en sacma sey sexle sonuclandigi gibi suclulukta hissetmezler tanidiklik hissinden dolayi...

• çok haklısın :)

• bende yaptım ama buluştuk özlemiş beni tekrar başladık çıkmaya 2 hafta çıktık tekrar ayrıldık o hafta içinde seviştik sonra ayrıldık

• hasret giderdiniz yani :) bi de hala "sevgili" resmiyetinde devam etmişsiniz, bu güzel :)

• Öncekileri Göster
    • o zaman 2 hafta daha çıkıp sevişirsiniz , sonrası malum :)

• biliyorum olacakları insan sonunu bile bile acı çekermi ben çekiyorum okadar kıymetim yok kendi gözümde demekki benim asla yapmam dediğim şeyleri yapar oldum kendime şaşırıyorum fazlasıyla

Yükleniyor...