Peçeteye boşalan erkek?

sözlümle sevişmeden önce içime boşalamadığı için yanında peçete bulunduruyor ve boşalma anında eline peçeteyi alıyo içimden çıkıp peçeteye boşalıyor. Bu normalmidir bu şekilde dışarı boşalan erkekler varmıdır? Yoksa nezaketen yapılan birşeymidir bana karşı yaptığı bir kibarlıkmıdır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• nazik olmaya çalışıyor, üstüne boşalırsa sana ayıp olur , iğrenç olur vs diye düşünüyor. temiz çocuk, dışarıya, halıya , yatağa vs de bırakmıyor . ama ilişkiye bakınca, sevdiğin insana iyi yapmış gibi gözüküyor ama özünde sevimsiz bir hareket ... al condomu , rahat rahat boşal, zirveye var

• bende ilk deneyimimde partnerime ayıp olmasın diye hemen wc ye gidip temizlenmiştim, ben iyi niyetlice gittim, ama partnerim işimi gördümde gittim sandı , dumur olmuştum, ve hak vermiştim.

Erkekler Ne Diyor 43

• hamile bırakmamak için

• 10 yıldır peçeteye boşalıyorum, yoksa istenmeyen gebelik riski var

• kirletmesin ortalığı diye bence

• gaza gelip önlem almadan sevişip, boşaldıktan sonra lan neye silineceğim demekten iyidir..

• ortalık kirlenmesin diye

• ben direk dışarı boşalırım valla hic ugrasamam :D

halıya falan :D

• Yinede hamile kalabilirsin amma condom taktır rahat ol kasmaya gerek yok ama çocukta haklı condom zevki öldürüyor bu kötü yanı condomla ise geç gelmeye faydalı halkası sıkıyor ya

• ağzına,içine boşalamadığı için öyle bir yol bulmuş

vücudunun üstünde bir yere de boşalabilir

normaldir.bende bazen mastürbasyon yapıp peçeteye yada beze boşalıyorum

nezaketle alakası yok

kafana takma fazla...

• ben göbeğine boşlaıyordum...çok hoşuna gidiyodu

• saygı

• çok kibar bir beyefendiymiş maşallah evlenmeden işini gör peçeteye boşal,hahaha bide önlük taksaymış eldiven galoş falan hijyen şart arkadaş :))

• ya ciddiyetten değilde herkes çok güzel cevap vermişte benim cevabımı beğenmemişler..yazık vallaha cevabımı beğenmeyenleri kınıyorum kızsanız sevgiliniz peçeteye boşalsın,erkekseniz boşaldığınız peçete yapışsında çekince acısın :)))

• Ciddi olamazsın :)

• aranızda iletişim eksikliği var senin iğreneceğini düşündüğü için yapmış ola bilir

• korunma yöntemidir,sen hamile kalma diye

• desenli avatarın aynısı yorumuyla seni kutluyorum beyefendi :D

• Hahaha ne demek görevimiz falan dermişim :)))

• sadece ortalığı batırmamak ve seni zor durumda bırakmamak için yapılmış bir şey. kibarlık denmez.

• bu kızlar kadar saf yok . sözlün evlenmeden önce seninle bırlıkte oluyo . hertürlü kıyıyo sana :) nasıl nezaket

• @Pinkezzz senin derdin ne güzelim kuyruk acınmı var?

• Zorunamı gitti :))

• aynen yaa :) sozlu diye de kandiriyordur Allah bilir aldigi da bir yuzuktur haa.a

• bu konuda senin fikrini almamış olması tuhaf bence...belki sen vücuduna boşalmasından zevk alıyor olabilirsin...belkide başka bir durum ama senle bu anın devamını payllaşması gerekir...kendi halinde biri demekki sadece nezaket değil...biraz fazla benmerkezli...

• ziyan etmeyin ya sen bari söyle bunu ona ziyan oluyo die ikizleri sevindirin fenamı...

• Evet nezaket çerçevesinde peçeteye boşalıyor.. :D

• lol lar...

• Sen korunuyormusun canim?

Eger korunmuyorsan dogru yapiyor sonucta daha sozlun o senin

Korunuyorsan neden icine bosalmiyor onu sormak lazim.

Benim kizarkadaslarimin hepsi korunuyor benim oyle sorunum yok

• Temiz çocuk kıymetini bil :D

• e yani kibar abi kafana gösüne attırmıyor oran buran batmasın diye savurmuyor duvara çarşafa

• belli ki bu olaylarda cok tecruben yok bilmek istiyorsun. ustune yapmaktan cekindiği için bunu yapıyordur ya nereye yapacaktı. Uygun bulıuyorsan ustume yapabilirsin de oyle devam edin...

• yok merak etme normali boyle. en azından peçeteye silince duşa girmeden biraz daha yanında yatabilir bu guzel. sarılıp keyfini yaşarsınız. bana gore uste boşalmak daha haz verici ama herkes hoşlanmadığı için karşındaki ustume boşal demeden birşey diyemezsin. sevişirken daha cok konusun her zman soramadığın şeyleri o anda sorabiliyorsun benden tavsiye:)

• Evet aynen öyle fazla tecrübem olmadığı için normalde böylemidir diye merak ettim yoksa benim için hiçbir sorun yok

• içine boşamalıyorsa adama bir güzellik yapmalısın

• İstense senin vücudunun üstüne de boşalabilir, Sanırım hem temizlik açısında, senin rahatsız olmaman açısından ve gereksiz risklere girmemek açısından böyle bir yol izliyor. Bu durumdan rahatsız değilsen gayet normal bir durum.

Benim tavsiyem Prezervatif kullansın veya siz bayan olarak doğum kontrol hapı, ilişki sonrası hapı veya en güvenli ve uzun süreli etkisi olan hamile kalma riskini en aza indiren iğne yöntemini kullanırsanız. İçinize veya vajinal bölge etrafına rahatça boşalabilir.

• Doğum yapmamış kadınların spiral kullanması mümkündür.Ancak onlarda kanama ve ağrı görülme oranı biraz yüksek rahmi küçük olanlarda bu duruma daha sık rastlanıyor.Doktorunuzla görüşün eğer bir sakınca görmez ise pekala spiral kullanabilirsiniz yeni kuşak doğum kontrol haplarının içinde hormon miktarları olabildiği kadar zaten düşürülmüştür.Önemli olan öncelikle doktorunuzla buna karar vermelisiniz.

• Spiral dogumdan once taktiramazsin peki ne olak simdi

• Korunma yöntemi olarak spiral taktırıcam zaten şuan için henüz erken

• Sözlün tam bir salon erkeği.

• super olmus bu yorum ben de acaba sevisirken kravat filan takiyor mu pecete yerine kolali gomleginin cebinden oyali mendil cikartiyor mu die merak ettim ;D

• Sen mutluysan bize söz düşmez zaten @soran

• Yani tam olarak öyle değilde öyle olsaydı aramızda kültür farklılığı oluşabilirdi o zamanda kendimi onun yanında ondan aşağı kalmış gibi hissederdim haliyle anlaşamazdık ya:)) yok böyle iyi..

• Öncekileri Göster
  • senn kı ıyıymıs ya ben sutyenlerıne bosalan biliorum :)

• İlaç ile korunuyorsan bunu ona söylemelisin oda rahat rahat içine boşalabilir çocukda rahat eder

• ne güzel işte peçeteye boşalıyo oturup bardağa boşalsa dahamı iyi:)

• önemli olan senin boşalabildiğin eğer sende boşalabiliyorsan gerisi önemli değil,isterse duvara boşalarak ne mutlu türküm diyene yazsın:)

• Güleyimde boşa gitmesin :)

• kısaca baba olmak ve yerleri kirletmek istemiyor

• ben direk goguslerine veya göbegine bosalıyorum daha güzel :))

• :))) bundan sonra yaninda bir adet cop poseti bulundursun ona bosalsin nezaketen bosalmak diye bir tabirde ilk defa duyuyorum:)sozlunu cok seviyosun ozel hayatinizi ne kadarda guzel anlatmisin:)

• İşte bende onu diyorum fantezilerimi nerde nasıl paylaşıp paylaşmamam gerektiğini sanamı sorucam yavrucuğum? Zekanda problem var anlaşılan yada sinyal seviyen zayıf hoşçakal..

• burda en yukarida sorduysan bana sormus oluyorsun ona sormus oluyorsun:))) bu sitenin amacini bilmeden cinsel pecete fantezilerini paylasmamani tavsiye ederim yoksa pecete dogurur:)))

• Evet kendimden bile çok seviyorum ama bu seni ilgilendirmez . Kendimi deşifre etmediğim sürece ister burda yazarım ister başka bir yerde sanamı sorucam?

• bende peçeteye boşalıyorum yazık kıza yük olmak istemem bulaştırmayı sevmiyom üstüne

• çok kötü bi his

• :))) pecete yada herhangi bir yer neyse ne... ne bekliyorsunki icinemi bosalsin.. yada prezervatif kullanin oda erkege onsuz verdigi hazi vermez haliyle...

• hamile bırakmamaya çalışıyor seni ama bi gün kaçırır sonra gelsin bebeler

• icine bosalsada hamile kalsan dahamı ii... sende bi garipsin

• bu erkeğin tepe noktasına ulaştığında hamile kalma diye yaptıgı bir harekettir.yoksa bi görgü kuralı filan değildir yani.bildiğin öküzce yaparız bunu nezaketten değil.

• seni hamile bırakıp başına bela almamaya çalışıyo ama sperm kadının hakkıdır

• Ona söyle pecete kullanmasın üstüne boşalsın degişik bir fantazi olur :)

• koptum ya senin yanında peçeteye ne gerek vargöbişine ağzına ayağına vs. yapsa ya:)peçete sinemalarda dağıtılıyr

• daha ne üstünü kirletmemiş :D

• genelde mastürbasyondada kullanılan bir şey.Ki bana görede sevgilinin üstüne yada orasına burasına boşalmak , onu aşağılamak gibi geliyor.Gayet normal , temiz ve titiz bir hareket.

Kızlar Ne Diyor 9

• tercihtir,kibarlıktır,düşünceli kişilikte düyebiliriz. bizde öyle yapıoruz

• Ne kibarlığı yaa. İçine boşalırsa başında kalmasın diye yapıyordur.

• Kaç yıldır birliktesiniz?

• 4 yıldır birlikte olduğum kıza çoğu kez bende böyle yaptım yılla ne alakası var ki

• sen bence çok safsın nezaket felan yok içine veya üstüne boşalsa gebe kalma riski var korkusundan ve zekasndan dışarı boşalır

• Ciddi olamazsın :)

• Yanında peçete bulunduran gıbta edilesi birisi tüylerim diken diken oldu

• en azından teni siler :D hem de ıslak mendil wooooooooow :D

• peçeteyi ben de severim..göbeğine boşalmasından iyi...ama içine boşalmasının zevki apayrı :)

• kolonya da olmalı yanında. ancak o zaman yeterince kibar olabilir.

• ıslak medildir belki

• bence bi teşekkür konuşması da olmalı.

• Çikolatada tutsun bari çocuk :D

• Öncekileri Göster
  • Napsin yani icine bosalip hamilemi biraksin seni? Ne dusunceli cocuk iste.

• Desenli peçete mi?

• Cok normal ve dogaldir...

• Öyleyse gerçekten şanslısın. Çünkü az bulunurlar :)

• görgü kurallarını iyi bilen, girdikleri ortam da oturup, kalkmasını, salon danslarını bilen, zarif davranışları, ütülü takımları, güzel kokularıyla dikkat çeken, asla sarhoş olmuş sapıtmış şekilde göremeyeceğiniz erkek modelidir. kadınlar kollarına takıp insan içinde bulunmaktan büyük keyf alırlar. Alıntıdır :)) ama daha iyi anlatamazdım.

Yükleniyor...