Içeri boşalmadan zevk suyu ile..

içeri boşalmadan zevk suyu ile hamile kalınabilir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kalınabilir ama ne zaman ilişkiye girildiği önemli.Yumurtlama dönemi değilse sorun olmaz.

Erkekler Ne Diyor 23

• Yok artık daha neler

• Zayıf bir ihtimal olmasına rağmen evet kalına bilinir.Çünkü zevk suyunun içinde çok azda olsa sperm bulunmakta.Unutmayın ki bir boşalmada milyonlarca siperm akar ve o milyonlarca dan sadece bir tanesi, hamile bırakır. Kadın yumurtalıkları milyonlarca sipermden bir tanesini içine aldıktan sonra kendisini diğer sipermlerin içeri girmesini engeller. İşte o tek bir tanecik siperm hamile kalmanıza neden olur.

• içeri girmesi çoook zor çok düüşüüük minicik minnacık bir ihtimal panik yok haydar dümen olucam yemin ederim burada heee :D

• şu anda bilimsel olarak mümkün görünmüyor ;)

• Kalinmaz

• demek lazım bılmıyorum:)))

• böle bi riske girmektense tak korumayı sabaha kadar ilişkiye gir en azından kafanız rahat olsun

• kalınır

• İhtimal var, çünkü zevk suyu az da olsa sperm içerir.

• hayır kalınmaz

• 1000/1 de olsa var

• evet kalınıyor ama ilişkiye girdiğin erkeğin yaşı 35 in üstünde ise hamileliğin ihtimali cok zor

• yine başladılar :(

• mujde hamilesin

• orda yaptım yazıyo mu bilader?

• Öncekileri Göster
    • bilader değil imla hastaları birader erkek kardeş anlamı taşır bide bilmişçe yazmıyorlar mı şunu

• oglum bak git...

• evet kalınır...zevk suyunun içinde sperm bulunma ihtimali de vardır...

• ihtimal ver elbette...

• Hayır kalınmaz.

• Çok düşük ihtimal.Ama %00000000000,1 bile ihtimaldir sonuçta.

• o zevk suyundaki spermler daha saglıklı ve canlı olup hamilelik riski daha yüksektir

• Çok zayıf bir ihtimalde olsa olasılık dahilinde,yani o zevk suyundada sperm hüçresi çok zazda olsa alabilir.

• 35 defa denedim olmuyor korkma

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet hamile kalınır. hemde ona karışan sperm daha fazla hareketli olacağından hamile kalınma olasılığı daha yüksektir.

• kesinlikle evet.ihtimal var yani öyle çok çokta düşük bir ihtimal değil bilmeden konuşanlara aldırış etme kesinlikle riskli

• e tecrübe konuşuyor dinlemelisin

• KALINABILIR..! bunu doktorlarda soyluyor...bazı kısılerın bura dedıgı gıbı ıcınde sperm mevcut oluyo onunda... biraz googlede bakarsan ne demek ıstedıgımı anlıcaksın :)

• düşük bi ihtimalde olsa kalınabilir

• evet.

• kalınır diye biliyorum.

• Öncekileri Göster
    • hmmmm..

• evet,kalınabilir.çünkü zevk suyu da testislerde üretilir ve sperm gibi döl ile gelişir hormonel dengeyi içine aldığı için spermden hücre gelebilir zevk suyu ile birlikte.zevk suyunda 10.000 de 1 sprm hücresi mevcuttur,buda hamile kalmaya bir risk tir,zevk suyu akarken vücutta anlık hareketlerde boşalıyormuş gibi olmaktan kaynaklanıyor...bu riske değmez yani :)

• onunla hamile kalanın üstüne ceket atsan yine hamile kalır bence.

• o kadar diyorsun...

• e yani.

Yükleniyor...