Mastürbasyon yaparken ne tür hayaller kurarsınız?

kibarzorba
Sorum kızlara. Biz erkekler mastürbasyon yaparken çeşitli hayaller kurarız, bu hayaller bazen yolda gördüğümüz bir kız, bazen izlediğimiz bir filmin sahnesi, bazen sevgilimiz, bazen de hiç umulmadık birileri. Bizde hal böyleyken peki sizde nasıl? Siz mastürbasyon yaparken ne tür hayaller kurarsınız, kimi hayal edersiniz? Sevgiliniz varken yabancı bir erkeği hayal eder misiniz?
Güncellemeler
+1 yıl
Peki sevgilinizin size mastırbasyon yapıyormu?yada yapmasını istermisiniz?
Mastürbasyon yaparken ne tür hayaller kurarsınız?