Deli gibi istekli bir şekilde direkt poziyona girmek mi, yoksa romantik ön sevişme mi sizi delirtir?

Deli gibi istekli bir şekilde direkt poziyona girmek mi, yoksa romantik ön sevişme mi sizi delirtir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İkisi de.Diyelim dışarıdasınız, yemekte filan. Bütün akşam karşılıklı beslendi istek. Evin kapısına geldiğinizde o kadar istiyorsunuz ki birbirinizi dar attınız kendinizi içeri. İşte orada "ille de ön sevişme yapacam ben dergiler öyle yazıyo" derseniz anın tüm tadı kaçabilir.Bazen karşılıklı yemek, iki kadeh şarap, ya da bir dans, ya da beraber geçirilen bir günün tamamı, hatta ayrı geçirilmiş bir hafta bir çeşit önsevişme olabilir. Asıl olan karşılıklı tutkunun tavana vurmasıdır.Yani önsevişme olmadan seks olmaz ama önsevişme denen şey illaki o bahsettiğiniz şey olmayabilir.

Erkekler Ne Diyor 15

• Duruma göre değişir ama ön sevişme oluncada yemekten sonra sigara gibi daha bi zevkli oluyo:)

• Sertlik yanlısı bir insanımdır.

• sevişmek daha delicedir

• Öpülmek koklanmak elbette güzel olandır ama etki tepki meselesi bazen bir an önce olsun istiyorsun hatta bir kadının istekli tavırları beni daha da delirtir

• direk gir olaya madem deli gibi istiyorsun...sonrasında onun ikincisi ücüncüsü gelir...o zaman sevişilir işte istesende istemesende

• Sevişmeden başlandığı zaman amaçsız bir hareket olur. Direk pozisyona girmektense ön sevişme ile partnerimi ver kendimi hazırladıktan sonra zevk doruklarına partnerimle birlikte çıkarım...

• romantik sevişme beni çıldırtmaya yetebiliyor fakat deli gibi saldırılara hayır diyemiyorum şahsen ben :)

• tabiki romantik ön sevişme

• Yemeği görürsün koklarsın sonra tadarsın...!

• Tabiki ön sevişme olmadan o işin zevki kalmaz ki!

• 18-30 arası direkt :)+30 deli gibi bir önsevişmeyle başlayan pozisyondan pozisyona girilen sevişme diyorum :))

• kadının baştan çıkartıcı vücudu önümde ellerimde iken direk birleşmeği seçmem...dudak dudağa öpüşmek varken ..kadının göğüslerini yoğurmak doya doya öpmek yalamak varken kadına oral yapmak ve yaptırmak varken...direk birleşme ııı tercihim değil...

• ön şevişme olmadan ilişki olmaz hayvanlar bile önce koklaşıyor sonra iş başı yapıyor

• ''Hadi önce romantik ön sevişme yapalım'', ya da ''hadi direkt başlayalım'' gibi abuk soruların sorulmasını bırak, belli dahi ediliyorsa ortada bir arıza var demektir..Çünkü yeterince ''tahrik'' olmuş bir anatomi bu tür şeylere takılmaz..

• önce ön sevişme romantik sonra yatak..tabiki bazı anlardada herseyın pat dıye olmasıda gzel birden gelisiyo bı bkmısın oda ıyı

Kızlar Ne Diyor 8

• sexi zaten zevk almak için yapıoruz tak fişi bitir işi hiç de hoş olmaz bence...

• hafif bir ön sevişme daha sonra pozisyon

• Direkt işi bitirmek karşındakinin kendini hafif hissetmesine neden olabilir.

• Eğer sevişelim mi önerisi, iki tarafin da imzasini gerektiren bir kararnameyle saglama alinmis ve yataga girme eylemi tören eşliğinde gerçekleşmişse, mecburen önsevişeceksiniz. isterseniz yansevişin. Ama bazen bazı sponton şeyler oluvermeli. Olup bitmeli yani oracıkta, o yüzden duruma göre değişir

• Deli gibi istiyorsan zaten yeterince uyarılmışsındır...Ama romantizme ihtiyaç duyuyorsan zaten o an önemli olan sevişmedir.

• bence güzel bi sevişmeden sonra ilişki daha hoş oluyor. direkt pozisyon pek tercihim değildir. bazen insanın canını bile yakabiliyor kuru kuru bırakın biraz uyarılın biraz sulanın sonra pozisyona geçin

• romantik değil arzulayarak olsa ve uzun olsa iyi olur:) ana bağlı

• duruma göre değişir uyarılmışsan direkt olabilir ama normalde ön sevişme şart.

Yükleniyor...