Küçük gögüslü kadınlar :)

küçük göguslerin büyümesi için ne yapmak lazım ılla silikon mu sızce ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Maalesef evet,

Aslında başka bir yöntem daha var yalnız bunun etkisi beklendiği kadar çok olmaz. Bu yöntem her gün belli aralıklarla göğüs jimnastiği yapılması. Yalnız bunda fazla bir şey beklemek yanlış olur.

En iyi büyütme yöntemi silikon, yalnız şunu da unutma silikon göğüsler baktığında güzeldir, dokunduğunda ve cinselliği bilen biri için çekici bir şey değildir.

Benim tavsiyem olduğu gibi kalması, doğal olan her şey güzeldir ve emin ol, büyük göğüs seven erkek olduğu kadar küçük göğüs seven erkekte çoktur.

Erkekler Ne Diyor 23

• ver onları sen bana, büyüme gör :-)

• Kremleri varmış arada bir reklamlarda görüyorum.

• çok küçük göğüslü birisiyle ilişkiye girmem çokta büyük olmucak tabi

• ellendikce buyur masaj faydalı oluyor. erkeklerin %60ı buyuk diyorsa %40ı da avcunu kapatacak kadar kucuk olmasını sever. buyumek için cok can atma buyuk gogus sarkar ama cok cok kucuk biraz ideal olcuye buyusun diyorsan elleyerek masajla buyutebilirsin tabi bu uzun vadede sonuc verecektir hızlı cozum silikon ki ben doğallığı silikonlu bir goguse dokunmuş biri olarak tavsiye etmem. hamile kalıncada oldukca buyuyecekler ve bu kalıcı olacak onuda hesaba katmalısın.

75-80 e b yada c kupsa bence gayet iyidir

• erkeklerinde aletleriyle ilgili buyukluk fobisi var. işlevi dememe gerek yok sanırım :)

• :)

• hatta bir donem yakın bir arkadaşımdan etkileniyordum ve gogusleri nispeten daha kucuktu o aralar kucuk olması hoşuma gtmeye başlamıştı cok takılma yani :)

• Öncekileri Göster
  • küçük daha çekici boşver canım.

• yalattır emdir çekip sündürt bak seyret :)

• çocuk doğurman lazım :)

• herşeyin orjinali iyidir

• küçük göğüs iyidr arkadaşım neden sıkıntı yapyosun ki

• küçük derken kaç?

• 80b

• Asiri kucuk degilse dogal olan daha iyidir.

• yaw ne gerek var cerrahi müdehaleye benim gibi meme okşayıp öpüp yalamaktan somurmaktan hoşlana bir sevgilin eşin oldumu bir kaç ayda iki katına çıkar. Hemde gayet doğal bir yol. Ayrıca öyle minicik olması da güzel olabilir erkek açısından alıp kendin büyüteceksin :):)

• Göğüs pompaları var , ne kadar işe yarıyor bilmiyorum ama araştır derim.

• yağ ile masaj yaparak büyüyebilir gögüs

• büyütme küçük göğüs seven birisiyim mesela büyük sevmem ne o yağlı yağlı

• ben zaman zaman limon memeyi daha çok seviyorum, tüm vücuduna bak yakışıyosa elleme

• oldugu gıbı kabullen

• kendin memnunsan başkasına güzel görünmek için çabalama yarın öbür gün zaten çocuğun olduğunda normal boyutlarda olacaklardır..

• ya ne gerek var böyle şeylere bırak küçük kalsın seni seven öyle sever

• Ya aslında bi yolu var ama söyleyince de hemen sapık yaftasını yapıştırıyorsunuz. Söylemiyorum işte. :))

• Ekle söyleyeyim yine silersin olacaktı :)

• Ekle söyleyeyim yine dilerdim burdan soletme. Yanlış düşünülmek istemiyorum şeker

• söylee

• Öncekileri Göster
  • gerek yok aşırı belirgin olduğunda sorun dahada büyük oluyor

• İlla silikon lazım. Pompayla hava basıcak halin yok canım.

Kızlar Ne Diyor 4

• Slikonu boş ver ya,ileriyi düşün.Süt bezlerin zarar görmesin.Hem ne gerek var.

• Üzüm çekirdeği büyütüyormuş

• B cuptan küçükse boşver uğraşma

• Canım küçükse daha ne istiyorsun büyük olunca dahada dert olur başına. Hem ilerde zaten elledikçe büyücektir o .

• tesekkurler

Yükleniyor...