• Sor
  • Bence

Bu sıcakta tayt giyilir mi? Nasıl rahat ediyorsunuz?

malum havalar ısındı..ve halen tayt giyen kızlar var ortalıkta..tamam erkekler tarafından ilgi çektiğinin farkındasınız bunu biliyoruz..tayt... Daha Fazla

Güncellemeler:
bir de tayt giyip de kalçasını kapatmayanlar var, hatta içine çamaşır giymeyenler var..bilerek mi yapılıyor yoksa rahat ettiği için mi?

En İyi Görüş

• Sen yi,ne kalçasını kapatmayanını görmüşsün , arkadaş az daha edepli giyinilmesi taraftarıyım ...

• haklısın bence de

• kot pantur giymekten inan daha rahat ve ince çok terlemiyorsun .. ergonomik bir kıyafet :))

• bence de öyle gibi ama sorun rahatlığında değil..görüntüde..

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu sıcakta kot giyinmek kadar normal tayt giymek.Bildiğin dar kotu düşün.Tayt daha rahat ama.edeplice giyinilidği zman abartılcak birşey olmaıdnı anlarsın

• sorun da orada ya..güncellemeyi okudun sanırım

• Onların yüzünden zaten her tayt giyene oyle diye bakıyorlar bön bön

• evet ben de öyle gözlemledim..bir erkek olarak benim gözlerim bile takılıyor..kendimi sapık gibi hissediyorum ama herkes bakınca normal olduğumu düşünüyorum

• BİR BAYAN OLARAK HİÇ ANLAYAMAYACAĞIM BUNLARI

• bir erkek olarak benimle alakalı değil herhalde bu durum

• bilerek yapıyor bence, çok da kötü bir görüntü çıplak gezilse daha iyi yani...

• göze güzel göründüğü gerçek.ama bizler erkek olarak takılıp kalıyoruz..giydiysen eğer bilirsin

• Öncekileri Göster
    • ben kızmıyorum bakan erkeklere :) ama derli toplu kızlara yapanlara kızıyorum sadece..

• haklısın..bence de kızmayın

• taytı usturuplu giyerseniz hiç de sorun olmaz efenim. pantolondan rahat sonuçta. etek giysek ilginizi çekiyo, şort giysek bakıyosunuz, bari tayta karışmayın be!

• karışmadık..güncellemeyi okumamışsın sanırım..

Erkekler Ne Diyor 1

• bence o şekilde giyiniceklerine çırılçıplak gezsin bayanlar daha iyi daha rahat olur

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...