• Sor
  • Bence

Bu sıcakta tayt giyilir mi? Nasıl rahat ediyorsunuz?

malum havalar ısındı..ve halen tayt giyen kızlar var ortalıkta..tamam erkekler tarafından ilgi çektiğinin farkındasınız bunu biliyoruz..tayt giyildiğinde kendinize bakılması da hoşunuza gidiyor olabilir..ama bu sıcakta tayt sizi terletmiyor mu..nasıl rahat ediyorsunuz ve tayt giymenizdeki amaç nedir çok merak ediyorum?

Güncellemeler:
bir de tayt giyip de kalçasını kapatmayanlar var, hatta içine çamaşır giymeyenler var..bilerek mi yapılıyor yoksa rahat ettiği için mi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sen yi,ne kalçasını kapatmayanını görmüşsün , arkadaş az daha edepli giyinilmesi taraftarıyım ...

• haklısın bence de

• kot pantur giymekten inan daha rahat ve ince çok terlemiyorsun .. ergonomik bir kıyafet :))

• bence de öyle gibi ama sorun rahatlığında değil..görüntüde..

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu sıcakta kot giyinmek kadar normal tayt giymek.Bildiğin dar kotu düşün.Tayt daha rahat ama.edeplice giyinilidği zman abartılcak birşey olmaıdnı anlarsın

• sorun da orada ya..güncellemeyi okudun sanırım

• Onların yüzünden zaten her tayt giyene oyle diye bakıyorlar bön bön

• evet ben de öyle gözlemledim..bir erkek olarak benim gözlerim bile takılıyor..kendimi sapık gibi hissediyorum ama herkes bakınca normal olduğumu düşünüyorum

• BİR BAYAN OLARAK HİÇ ANLAYAMAYACAĞIM BUNLARI

• bir erkek olarak benimle alakalı değil herhalde bu durum

• bilerek yapıyor bence, çok da kötü bir görüntü çıplak gezilse daha iyi yani...

• göze güzel göründüğü gerçek.ama bizler erkek olarak takılıp kalıyoruz..giydiysen eğer bilirsin

• Öncekileri Göster
    • ben kızmıyorum bakan erkeklere :) ama derli toplu kızlara yapanlara kızıyorum sadece..

• haklısın..bence de kızmayın

• taytı usturuplu giyerseniz hiç de sorun olmaz efenim. pantolondan rahat sonuçta. etek giysek ilginizi çekiyo, şort giysek bakıyosunuz, bari tayta karışmayın be!

• karışmadık..güncellemeyi okumamışsın sanırım..

Erkekler Ne Diyor 1

• bence o şekilde giyiniceklerine çırılçıplak gezsin bayanlar daha iyi daha rahat olur

Yükleniyor...