Oral yaparken penisin tamamını almak için pratik çözümleri olan var mı acaba?

oral yaparken penisin tamamını almak için pratik çözümleri olan varmı acaba?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Nefesini kaç saniye tutabiliyosun, yada yüzerken dal dibe doğru ne kadar kalıcan nefesinle.

Erkekler Ne Diyor 25

• O senin zevkine kalmış,hepsini almak zorunda değilsin,

• mide bulantısı yapar,parmağınla deneme yapabilirsin

• iyi fikir teşekkürler

• rica ederim.

• Sen tamamını ağzına al sonra bana getir ben alcam:P töbe töbe

• bunun için konuşmaman lazım :)şaka şaka...neden alınmasın ki..penis ufaksa olabilir..maalesef öyle bir şansım olmadı :(

• acemiysen öğürürsün

• hepsini alınca nolcak basın göğe mi erecek bu iş dipsiz kuyudur dibini bulamazsın ama derine inebilirsin onun için fazla zorlama yanii...

• boğazındaki yutkunma refleksini baskılaman lazım, kılıç yutma sırlarını araştır.. pratikler vardır orada

• yaratıcı çözüm bakayım yarın

• her yerde bulamazsın :)

• tamamını sokmana gerek yok başını yalasan zati zevk verir :D :D

• dedikoduya devam ceneyi calistirir...

• çok hoştu:)

• vaaov bana bunu yapmak için plan yapan bi hatun olmuşmudur acep

• Tamamen almana gerek yok. Deep-throat sadece erotik film fantezilerinden ibaret.

• nedense bayanlar tamamını alamıyor :) niye acaba isteseler alamazlar mı :)))

• shee sen bu tür soruları sorarmıydın şaşırdım :)))

• Öncekileri Göster
    • penis büyüktür kızım alamazsın belki

• bir filmde görmüştüm mayonezden bir kaşık ağzına alıp sonra tamamını alıyordu.dene istersen denemek bedava hemde ilginç bir tecrübe olur

• miden bulanabilir ama çok zorlarsan arkadaşım

• kusmakla sonuçlanan bir oral düşünemiyorum

• çok mu büyükki alamıyormusun

• Çok önemli bir durum tamamını alabilecek veya almış tecrübeli bayanlara ihtiyaç var

• Bizimki dilini çıkarıyor ve boynunu ağzına dik tutarak öğüre öğüre tamamını alıyordenemelisin.

• cinsellikte cinsel soru sormayı kadınları o kadar tabu olarak görüyorlarki...hemen erkek damgası vuruyorlar...deep troth için bazı p*rnoları izlersen taktikleri uygulamalı görürsün...

• boşver Nedim çokta önemli değil zaten.önerin için teşekkürler

• rica ederim kanka...deep troth diye bir şey yok diyenler bile var..inanamıyorum...burundan nefes alınıyor diyeyim şimdilik bu kadar ipucu vereyim...

• Kusabilirsin ağzın küçükse.

• testıslerden tutup agzına almayı dene

• nasıl yani?

• penısın dıbınden tutucagına testıslerı avuclayıp alttan agzına al

• zorlarsan alırsın

• kahlo vardı salatalık falan pratik yapardı :D

• :))

• Zevk vermek için düşünüyorsan yumurtalıkları emmek penisin tamamını almaktan daha çok zevk verir. 10 cm üzeri bir penis sanırım p*rno yıldızları dışında kimse tarafında tamamı ağza alınmaz.

• yani haklısında neden olmuyor diye düşünmedn edemiyorum

• Öncekileri Göster
    • yeni çıkmadı 32 yaşındayım yaklaşık 19 yaşımdan beri emdirmeyi seviyorum. ama sadece bende mi bilmiyorum ama en çok zevki ve uyarılmayı yumurtalıklarımdan alıyorum.

• travestilerin kadınlara öğrettiği çok gizli bir bilgi. zira tra lar eskiden erkek oldukları için nerelerden zevk aldıklarını biliyorlardı. ve bu sırrı kimseye söylememek şartıyla bir kadına öğrettiler. bzk i*ne bilgenin hatıralar sy 342

• Yine kız nickli erkek ısır ozman azar azar girer

• erkeğim ben erkek :))

• Bence gaysın :D neyi alcan ağzına

• neyim karar ver ama:)

• yok öyle bir dünya

• ağzın ufak yada alet ağzına göre büyük geliyor ağzını genişlet en iyisi :)

• küçük penisli biri ile yapmak

• ereksiyon halide değilken al inikken en basiti bu:))

Kızlar Ne Diyor 7

• kafanın arkasından bi delik açarsan tamamını alırsın çok pratik bence tam beyin olan kısımdan del muhtemelen pek lazım diil

• penisin tamamini almak istiyorsan, zor iş ama yapa bilirsin. Fakat kendini zorlamicaksin, yoksa güzel giden bir oral sexi, berbat edebilirsin. O yüzden yataga yat, kafan yatagin kenarindan aşagi dogru sarksin. bu posizyonda kafan aşagi dogru sarktigi icin girdak ve nefes borusu ayriliyor ve bogazin genişliyor. Ama dedigim gibi zorlama kendini, yapamiyorsan ögmeye başlarsin felan... gerci dibine degdikleri zaman ögsen de adamlarin o ses bile hoşlarina gidiyor ama... yine de olmamasi gereken birşey.

• süper bir açıklama tek kelimeyle olmaz bu kadar profluk

• ikiye böle ayrı ayrı al.

• siz ona kıyabilir misiniz yaa :)

• çok akıllıca. sonrada yarısını öne yarısnı arkaya takıl işte

• senin bayan olduguna inanmıyorum

• bu yorumu tek gecerim.

• katılıyorum...

• Ağzını yırtarsın demedi deme

• düşünürken bile midem bulanıyo

• önce ucunu emeceksin rtestisleri uyaracaksın hepsini alman imkansız bence yavas yavas alman gerek

Yükleniyor...