Sevgilimi telefonda neler söyleyerek tahrik edebilirim?

Arkadaşlar dalga geçmeyin lütfen. Ayrı şehirlerdeyiz bende böyle birşey istiyorum neler demeliyim nasıl konular açmalıyım ?

Güncellemeler:
Mesajla nasıl tahrik ederim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Konuyla hiç alakası olmayan bir yerde hiç olmadık bir şey söyle. Açık saçık bir şey. "Ya işte bugün de böyle böyle (cinsellik içeren) bir şey oldu" ya da "Dur iki dakika üstümü çıkarayım çok sıcak oldu burası" gibi. Telefonda derin nefes al, ona duyur. Zaten hemen tahrik olur bir şeyler sorar şakaya vurup. Sen iyice aç konuyu, şaka maka derken hooop konu sekse gelir.

Erkekler Ne Diyor 24

• internetten bak.

• aşkım de şuan cıplagım bacaklarımı actım senı beklıorum de gerısı gelır zaten :))

• şu anda yanımda olsan çavuşunu yutmayı çok isterdim kasketinden başlayarak diye vs vs vs biraz yaratıcı ol :)

• mesaj atarsan ipuçlarını veririm...

• kapa gözlerini, telefonun kulağında olduğunu unut... sevgilin yanındaymış gibi hisset... ona dokunuyomuş gibi okşa vücudunu, ama yaşıyomuş hissini vererek... normal bir sevişmede neler oluyosa aynılarını diline dök! detaylar çok önemlidir ve mutlaka detaycı ol... sadece hisset ve sadece yaşa... şöyle de, böyle de, demek yanlış olur... tek yapman gereken YAŞAMAK

• dıkkat et telefonlar dınlenıyo:):):)

• seni ve sıcaklığını içimde hissetmek istiyorum.kalp atışlarında ağzımda dinlemek istiyorum de...

de işte bişiler..hayal gücünü kullan biraz:D

• Doğaçlama yap ;) İçinden geldiği gibi. Daha ayrıntılı yazılmaz ayıp :)

• bence sen onu at gitsin...hayret bisi ya,yazik kiza valla.kiz neler düsünüyo ama herif demekki tiss ! ulen bizide böyle düsünen varmidir acaba.nerdeee

• Sansür kullanma, açık açık küfür kullan diyorum sadece. Aksi takdirde cok etkileyici olmadigi bi gercek.

• söyle yalamak istiyorum şunu emmek istiyorum vs

• Aleni bi şekilde konuş.Sansür kullanıp itici olma.Konuya girdikten sonra yukarıdan aşağıya başla işte. Örneğin kulak memelerini emerdim vs...gibi.Sonrasını getirirsin zaten.

• canım senı istıyor gibi cumleler opücüklerle nefesını tahrık edercesıne hıssettırmek

• Aklına gelen ne varsa en açık şekilde ona söyle...Beni böyle öpmeni isitiyorum. Böyle yapacaksın de..Çıldırır...İstediğin şekilde daha müstehcen cümleler kur..Bende sana bunları yapacağım...Zevkten geberceksin de...Yanına gelince ne yapacaksın ? Hadi gel uygulamaya başlayalım diyecek..Onuda düşün..

• direk konuya gir . penisin napıyor de :)

• "Küveti doldurdum bekliyorum"

• tostumu yedim bekliyorum

• üstünde ne var de

• mesaj at!

• hay allahım akıl fikir versin. webcam diye birşey var arkadaşım. ha yok ben utandım mı diyorsun. sevişirken ne yapıyorsan onu söyle. boynunu emiyorum göğüslerindeyim kasıklarındayım vs.vs.vs...

• hehh

hehhh

hehhhh...

..

bu şekilde

• arkasından ' i see dead people..' da desin tam olsun :)))

• mesajla tahrik edebilirsin!

• şarj soketin olim şarja tak beni erkekekim :P

• ara beni boya beni

Kızlar Ne Diyor 7

• bu gece yanlız uyumak istemiyorum uzaktasın evet ama ben yastiğa sen diye sarıldım falan de ilk böyle basla :)

• Imhhh selam erkeğim de

kIhh kıhkıh hkhıhıkhıhkkh

• kız oldugmdan utandım ıgrencsın:D

• ucak bileti al.

• Mesaj attın tahrik ettik şuh konuştun ürperdi , peki sonra .Ayrı şehirlerdesiniz değil mi durabilir mi dersin o şekilde .Sonra başkasıyla birlikte olduğunu öğrenince yıkılma .

• bence hiç yapma öyle bişey bazı erkeklerin hoşuna gitmiyo

• Ben bunu ayrılmadan önce erkek arkadaşıma çok yapardım. biz de ayrı şehirlerde oturuyoruz.

Çok basit tatlım, önce normal günlük sohbetinizi ediceksiniz, daha sonra, o sana hararetli hararetli bir şeyler anlatırken araya girip, adı her neyse(diyelim ki mehmet)

mehmet... diye bir hafiften inliyceksin, aldığın cevap büyük ihtimal soru olacak "efendim hayatım ya da iyi misin, ne oldu " vs gibi.

"seni çok istiyorum ben" diyceksin yine aynı tonda, "dayanamıyorum, artık kendime dokunmaktan çok yoruldum." gerisi gelir.

• onun verdiği sınavı sen versen delirirdin :D haha

• bu bahsettiğim sevgilimle iki sene çıktık.

• Biz de kızı zamanla açıcaz, elini tutucaz, öpücez, dokunucaz diye uğraşıyoruz. Böyle bi tane denk gelmez ki :}

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...