Erkekler azınca neden çok komik oluyorlar? Ne söylediklerini bile bilmiyorlar...

Şimdi burada da örneklerini görüyoruz, kızın biri soruya cevap verir, erkekte o cevabın altına kızın özeli ile alakalı sorular sorar.Cinsellik sorusu, "hiç seks yaptınız mı?" dır mesela.Kız "evet" yazar, bin tane abaza gelir altına inanılmaz derece rezil ve komik cevaplar yazar, sevgili abaza takımı, daha doğrusu sevgili azdığında beyin hücrelerini yitiren takım, siz ne kadar komik göründüğünüzün farkında mısınız? :d

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ne kadar gerizekalı bir millet ki, hala senin bu soruyu ilgi istediğini düşündükleri için sorduğunu sanıyorlar... :)

• hehe malesef... :D

• Öncekileri Göster
    • bıktım şu kıllı egoist kendini beğenmiş göbekli kezbanlardan ya türk kızlarının hepsi aynı ne sanıyon sen kendini de milleti aşağılıyosun ! türk erkeği olmasa sen şuan burda olmazdın lan nankör ! hep çok değer veriyoruz size ondan oluyo bunlar o fazla değer verenlerin ben ta..!

• kıllı egoist göbekli kendini beğenmiş olan malumunuz türk erkeğidir.

Erkekler Ne Diyor 12

• en güzel kız bile bizim olsa, 30 dakka sonra yine abazayıkyaşasın abazik hareketbir abazanın kalbine hitap etmeyi bilen kızın sırtı yerden kalkmaz :)

• Bu sorunun cevabını en iyi bir gün bir erkeği çok arzuladığında ve onunla yatmak için yanıp tutuştuğunda anlaya bilirsin diyeceğim ama sanırım sen o kızlardan olmadığını söyleyeceksin.Nedense hep aynı nakaratlar, O gün geldiğinde aklına ilk bu soru gelsin ve ne kadar komik bir halde olduğunu anlarsın o zaman.yeme, içme, soluma ve seks bir bütündür, tabi bunu anlamak için hayatta bazı şeyleri yaşaman lazım. Ben sana ne kadar anlatsam, gün gelecek ve sen o duyguyu yaşayacaksın. O gün geldiğinde de bu duyguyu yaşayan ne ilk kız olacaksın nede sonuncu. Çünkü sağlıklı her tür bunu yaşar.Doğayı incelersen ne demek istediğimi anlarsın.

• lan varya hep bu size bu kadar değer verdiğimizden oluyo. bencede çoğu zeki değil erkeklerin anlamıyonuzmu lan sevişmekten erkeklerden iğrenen erkek seven lezbiyen bunlar ! birbirlerine iltifat edip arkaları kalkıyo bunların o iltifatlarla kendini tatmin ediyolar bize onun için yüz vermiyolar ! ne kadar acayip tuhaf iğrenç bi çeşitsiniz siz ya ! tıraşlıların tuzağına düşüyo saf hemcinslerim güzel bişey sanıyo bunları kılsız halini görünce sırf dışı için içini çekiyo herşeye katlanıyo ama kız istemediği için oynuyo tabi sizinle farketmiyosunuz ki !

• De mi Böyle Mutlu oluyolar Bi Kızın yorum Attığını görünce :) Bende Anlamıyorum Onları :)

• Şuku panpa.

• peki ya siz abaza kızlar ? azdığınızda neler yaptığınızı biliyormusunuz ? hadi git yat sen kızım takma kafana böyle şeyleri... açtırma kutuyu söyletme kötüyü.

• Verdim şukunu reyiz. :D

• her erkek bir değildir. ben o hataya düşmeyenlerdenim. :-)

• ya su KIZLARIN erkeklere ABAZA die seslenmesınden İFRİT OLUYORUMYa sizi Allah kız olarak yarattı dıe kednızı neden Kralıce sanıyonuz kı Sıze o tacı kım verdıde cınsel anlamda GEREGINDEN FAZLA özguveniniz var? ben bunu ya ergenlıgınıze yada deneyımszlıgınıze werıyorumsonunda zamanında ABAZA dedıgınız bı TURK ERKEGI ıle ewleneceksınız cogunuz..nedır bu arkadasım bı kendınıze gelın ya

• sorduğun sorudan bi b*k anlamadım ne demek istiyosun sorumu soruyosun cözemedim cok şifreli oldu be.

• madem ilgi istiyordun gizli sormayaydın ilginin kralı gelirdi valla :D

• Verdim şukunu panpa...

• bazı kızlarda eksilemiş. dogrular heo canlarını sıkıyor bunların :)

• seninle pek ilgilenmyor galiba abazalar anladığım kadarıyla dkat çekmeye çalışmısın :)

• @1 verdim şukunu.

• asksdfghjkl he.

• şukulayın arkadaşlar erkekler olarak dayanışma içinde olalım hehehe :)

• burdaki herkeste biliyor ki kızlardaki abazalık oranı daha fazla. biz sadece biraz daha içimz neyse dışımız da oduruz :) kızlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanırmış ya hani senide güldürdüyse abazalar ne mutlu onlaraaa kalbine giden yolu bulmuşlarrr :)

• ben öyle bişi yapmadım :D

Kızlar Ne Diyor 0

Yükleniyor...