Bir bayanın bir çok erkekle cinsel ilişki yaşadığını nasıl anlarsınız?

Bir bayanın bir çok erkekle birlikte olduğunu vajina genişliği dışında başka nasıl anlarsınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• direk ellemez utanır sıkılır erkeğin rahatlatma surecine göre alışkanlıgı artar ama pat küt eller isterse tecrübesini belli eder , öpüşürken bile dil yalamaya kalkıyorsa ısırıyorsa daha önce öpüştüğünü belli ederamatorce davrandığında öpüyorum da öpmüyorum gibi davranır bir kız cilve yapabilir erkeği o an azdırabilir bu daha önce yaşamış oldugunu göstermez kızların genel özellikleri budur zaten ama dediğim gibi diğer özellikleri ele verdiğinde anlaşılan bir durumdur

• Anlamadım tam olarak direk ellemez utanır sıkılır diyosun ve bu tecrübeli olduğu anlamınamı geliyo? Yanlışmı anladım yoksa?

• hayır o an tecrübesiz oldugunu gösterir, hayatında hiç yaşmadıgı birşeyle yaşıyacagı bir insan her zaman öyle davranır bu tek seks konularında değildir heyecanlanır panik yapar vs..

Erkekler Ne Diyor 19

• Alnında yazar.

• müneccimle ilişki yaşayarak...

• bir tane ile 1000 tane arasında fark yok anlasılmaz sadece yattıkların arasında hangisinin iyi oldugunu karsılastırırsın

• Hiç bir şekilde anlaşılmaz, sadece kadının yataktaki tecrübesinden ve yataktaki hareketlerinden tahmin çıkartılır.Bir kere veya defalarca ilişkiye girmiş bir bayanla, hiç cinsellik yaşamamış bir bayanın arasında sadece olaylara yaklaşım şekli vardır ve buradan tahmin edilir. Yoksa başka yerden anlaşılmaz.Bir kadının vajinası bir kasenin içindeki bal gibidir. Kasenin ortasından çorba kaşığıyla bir parça bal alın ve bekleyin. Bir süre sonra, kasenin ortasındaki yarık kapanacaktır. Afedersiniz ama doğum yapan kadının vajinası devasa bir şey olması gerekirken zaman içinde tekrar eski halini alır.Biraz araştırın ve öğrenin

• klitoristin sarkıklığıdan

• ay bilmem ki, utandım ayaklarıyla başlayıp oral sexin en ince ayrıntısıyla yapar, ilişki sırasında üstteyken içindeki penisi kasmasından tutuşundan orgazmı dolu dolu yaşamasına kadar her şeyi büyük bir zevk ve tecrübeyle yapar.

• Peki oral sexi yapamaması ne anlama gelir?

• eğer sexte tecrübeliyse oral sex yapmaktan zevk almadığını, sexte tecrübesiz ise öğrenmek isterse önünde uzun bir yol olduğunu...

• halinden belli olur. Paketi açmaya gerek yok

• kürdan gibi karıştırırsan içinde ordanda anlarsın bir çok erkeklerle beraber oldugunnu

• Nasıl yani? Anlamadım biraz daha açıklayıcı yazabilirmisin

• Öncekileri Göster
    • sacmaladık işte :)

• :)) anladım ya sorun değil

• tecrübeli davranışlarından

• Öpüşem stilinden birrr bi r kaç kez normal sevişme yaşamadan daha elini alete atıyorsa ikiii ağzına alıyorken dişleri değmiyosaa üççç

• tecrübesinden

• vala genelde hepsi yaşamış hangi kzı olsa neysede erkeklerin %90 nı yapmıştır adamlar 13 yaşında başlıyolar :D

• Sex de ki davranislari rahatligi yok sa bunlari sen yapmayacaksin..diye sordun kurnaz..

• ya tipine bakarım anlarım ha:)

• Sorarak anlaşılabilir. Dürüstse tabii :)

• kadınları anlamayı yıllar önce bıraktım bizimkisi sadece duyguları köreltmek ;)

• Şimdi penisi bir korkarak tutması var :) birde yiyeckmiş gibi tutmaısı var :D

• davranışlarından, konuşmasından, penisi tutuşundan, ağzına alışından.. herşeyinden belli eder kendini =)

• bu tarz sorular sormasından ...

• :)))))))))))))))

Kızlar Ne Diyor 3

• Vajina genişliğinden anlaşılmaz. Vajinalar elastiktir. Yoksa doğum yapan kadınların bir bebek büyüklüğünde vajina ile gezmesi gerekir. Vajinanın darlığı genişliği kişinin fiziki yapısı ile ilgilidir. Anladığım kadarı ile tecrübesiz görünmek istiyorsun. Şöyle bir önerim olabilir sevişme esnasında odun gibi dur. Hiç bişi yapma tepki verme bir de aralarda korkuyorum filan de inanır...

• :))))))))))))

• Öncekileri Göster
    • sen kocanı böyle mi kandıracaksın?

• Benim birini kandırmaya ihtiyacım yok. Çünkü hiç bir zaman bunu dert edecek kadar alt düzeyden kişilerle birlikte olmadım. Ayrıca bir kocam zaten mevcut :))

• anlaşılmaz rol yeteneği olan bir kadın kolayca masum olabilir

• Tecrubeli davranislaindan anlasilir heralde nasil Olacak.

Yükleniyor...