İlişkiye girmeden zevk alma yöntemleri nelerdir?

İlişkiye girmeden sevişmenin zevk almanın yöntemleri var mıdır? Deneyimleriniz, bildikleriniz?

Güncellemeler:
tensel yaklaşım dahil.. tek ınır ilişkiye girmemek..
temiz pak kız olmakla ne ilgisi var?! hazır olma, psikoloji meselesi.. evlendikten sonra bile günlerce haftalarca ilişkiye giremeyenler var bunlardan haberiniz yok sanırım? ayrıca bu benim tercihim, keyfim bilir... ister ilişkiye girerim ister girmem kimseyi ilgilendirmez..

her çıktığı çocuğun altına giren kızlara tepki verilmeyip de bakire olup sevgilisiyle sevişenlere tepki verilmesi gerçekten güldürüyor beni :)) bu ne perhiz bu ne lahana turşusu, tutarlı olun biraz.. :)
Sevismek ruhların dansı, aşkın bedene yansımasıdır (kadehteki yakamoz)
Sevgili namus bekçileri lütfen bi aynanın karşısına geçip kendinize bakarmısınız.. namusuna dil uzattığın ben ve benim gibiler hepinizden daha temiziz emin olun :))

bu arada merak edenler; ilişkimden zevk almak istediğim adamla zaten 7 sülalem tanışmış nişanlanmışız evimiz herşeyimiz hazırlanıyor.. ilk gecenin gerçekten ilk gece olması hayalime saygı duyup kendini tutan, bana kendinden çok değer veren bi adamla yaşıyorum ben bunları.. çekemeyenler çatlasınnnnn :))

En İyi Erkek Görüşü

• Birleşmek zevk icin gerekli birsey degil zaten Birleşme olmadan öyle cok zevk alınıp bambaşka dünyalara dalınabilir

Sevismek tutkulu olunca, birleşme amaç olmayinca tadi damağında kalacak hisler tenini gıdıklar Parmaklarin, dilin, nefesin bir fırça olur onun bedenine zevkleri aşkı motif motif işler Boynunu kulağını öpmek, kulağını emmek, ense, omuzları öpmek, sırtına dudaklarınla masaj yapmak, kızın gögüslerinde dakikalar dolusu hayat bulmak, tüm teni dudaklarla tatmak, karnına dilinle yazılar yazip tahmin etmeye çalışmak cok eglenceli. Gıda boyalarıyla birbirinizi boyayıp, seçtiğiniz rengin oldugu bölgeyi uyarmak da farkli bi eglence:) eller ve dudaklar, birleşmeden cok daha güzel seyler yaratabiliyor.

Oral yapmak, yine dudaklarla partnere baska sekilde yaşatılamayacak güzellikler verirken dili kıvrak kullanmanin ustalığı sevgilinin kalbini sana bağlıyor.

Mesela birbirinize masaj yağları ile masaj yapabilir, ister dinlendirebilir, ister zevkten kendinden geçirebilirsiniz Onemli olan parmakların yumusak ve seri hareketleri.

Isteseniz birbirinize mastürbasyon da yaptırabilir yada birlikte dusa girip dus başlığıyla su masajida deneyebilirsnz. Veya birbirinizin teninden dondurma yada taze meyveler tadabilir, dudaklara farkli tatlar katabilirsiniz

Sevismek birleşmek degildir ki.. Zevk en büyük tende yasanir, öncesinde tutku ile ruha ulaşılmışsa.. Eller ve dudaklarla birbirinizi yeniden keşfedin Zevk yoninin icinde degil, önündedir Insan bedeniyle degil beyniyle orgazm olur ;), kulağını emmek, ense, omuzları öpmek, sırtına dudaklarınla masaj yapmak, kızın gögüslerinde dakikalar dolusu hayat bulmak, tüm teni dudaklarla tatmak, karnına dilinle yazılar yazip tahmin etmeye çalışmak cok eglenceli. Gıda boyalarıyla birbirinizi boyayıp, seçtiğiniz rengin oldugu bölgeyi uyarmak da farkli bi eglence:) eller ve dudaklar, birleşmeden cok daha güzel seyler yaratabiliyor.

Oral yapmak, yine dudaklarla partnere baska sekilde yaşatılamayacak güzellikler verirken dili kıvrak kullanmanin ustalığı sevgilinin kalbini sana bağlıyor.

Mesela birbirinize masaj yağları ile masaj yapabilir, ister dinlendirebilir, ister zevkten kendinden geçirebilirsiniz Onemli olan parmakların yumusak ve seri hareketleri.

Isteseniz birbirinize mastürbasyon da yaptırabilir yada birlikte dusa girip dus başlığıyla su masajida deneyebilirsnz. Veya birbirinizin teninden dondurma yada taze meyveler tadabilir, dudaklara farkli tatlar katabilirsiniz

Sevismek birleşmek degildir ki.. Zevk en büyük tende yasanir, öncesinde tutku ile ruha ulaşılmışsa.. Eller ve dudaklarla birbirinizi yeniden keşfedin Zevk yoninin icinde degil, önündedir Insan bedeniyle degil beyniyle orgazm olur ;)

Soran beğendi
    • daha ne söylenebilir ki.. işte aşk, işte gerçek ilişki bu!

• Öncekileri Göster
    • daha iyi olmuş sevişmeyi önemsemeyenler iki kere okuyup anlarlar artık :)) son cümleyi izninle kopyalıyorum :)

• Bu yazdıkların doğru olsaydı dünya nüfusu yokolurdu demek ki penetrasyonsuz olmuyor bu işler :)