İlişkiye girmeden zevk alma yöntemleri nelerdir?

İlişkiye girmeden sevişmenin zevk almanın yöntemleri var mıdır? Deneyimleriniz, bildikleriniz?

Güncellemeler:
tensel yaklaşım dahil.. tek ınır ilişkiye girmemek..
temiz pak kız olmakla ne ilgisi var?! hazır olma, psikoloji meselesi.. evlendikten sonra bile günlerce haftalarca ilişkiye giremeyenler var bunlardan haberiniz yok sanırım? ayrıca bu benim tercihim, keyfim bilir... ister ilişkiye girerim ister girmem kimseyi ilgilendirmez..

her çıktığı çocuğun altına giren kızlara tepki verilmeyip de bakire olup sevgilisiyle sevişenlere tepki verilmesi gerçekten güldürüyor beni :)) bu ne perhiz bu ne lahana turşusu, tutarlı olun biraz.. :)
Sevismek ruhların dansı, aşkın bedene yansımasıdır (kadehteki yakamoz)
Sevgili namus bekçileri lütfen bi aynanın karşısına geçip kendinize bakarmısınız.. namusuna dil uzattığın ben ve benim gibiler hepinizden daha temiziz emin olun :))

bu arada merak edenler; ilişkimden zevk almak istediğim adamla zaten 7 sülalem tanışmış nişanlanmışız evimiz herşeyimiz hazırlanıyor.. ilk gecenin gerçekten ilk gece olması hayalime saygı duyup kendini tutan, bana kendinden çok değer veren bi adamla yaşıyorum ben bunları.. çekemeyenler çatlasınnnnn :))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Birleşmek zevk icin gerekli birsey degil zaten Birleşme olmadan öyle cok zevk alınıp bambaşka dünyalara dalınabilirSevismek tutkulu olunca, birleşme amaç olmayinca tadi damağında kalacak hisler tenini gıdıklar Parmaklarin, dilin, nefesin bir fırça olur onun bedenine zevkleri aşkı motif motif işler Boynunu kulağını öpmek, kulağını emmek, ense, omuzları öpmek, sırtına dudaklarınla masaj yapmak, kızın gögüslerinde dakikalar dolusu hayat bulmak, tüm teni dudaklarla tatmak, karnına dilinle yazılar yazip tahmin etmeye çalışmak cok eglenceli. Gıda boyalarıyla birbirinizi boyayıp, seçtiğiniz rengin oldugu bölgeyi uyarmak da farkli bi eglence:) eller ve dudaklar, birleşmeden cok daha güzel seyler yaratabiliyor.Oral yapmak, yine dudaklarla partnere baska sekilde yaşatılamayacak güzellikler verirken dili kıvrak kullanmanin ustalığı sevgilinin kalbini sana bağlıyor.Mesela birbirinize masaj yağları ile masaj yapabilir, ister dinlendirebilir, ister zevkten kendinden geçirebilirsiniz Onemli olan parmakların yumusak ve seri hareketleri.Isteseniz birbirinize mastürbasyon da yaptırabilir yada birlikte dusa girip dus başlığıyla su masajida deneyebilirsnz. Veya birbirinizin teninden dondurma yada taze meyveler tadabilir, dudaklara farkli tatlar katabilirsinizSevismek birleşmek degildir ki.. Zevk en büyük tende yasanir, öncesinde tutku ile ruha ulaşılmışsa.. Eller ve dudaklarla birbirinizi yeniden keşfedin Zevk yoninin icinde degil, önündedir Insan bedeniyle degil beyniyle orgazm olur ;), kulağını emmek, ense, omuzları öpmek, sırtına dudaklarınla masaj yapmak, kızın gögüslerinde dakikalar dolusu hayat bulmak, tüm teni dudaklarla tatmak, karnına dilinle yazılar yazip tahmin etmeye çalışmak cok eglenceli. Gıda boyalarıyla birbirinizi boyayıp, seçtiğiniz rengin oldugu bölgeyi uyarmak da farkli bi eglence:) eller ve dudaklar, birleşmeden cok daha güzel seyler yaratabiliyor.Oral yapmak, yine dudaklarla partnere baska sekilde yaşatılamayacak güzellikler verirken dili kıvrak kullanmanin ustalığı sevgilinin kalbini sana bağlıyor.Mesela birbirinize masaj yağları ile masaj yapabilir, ister dinlendirebilir, ister zevkten kendinden geçirebilirsiniz Onemli olan parmakların yumusak ve seri hareketleri.Isteseniz birbirinize mastürbasyon da yaptırabilir yada birlikte dusa girip dus başlığıyla su masajida deneyebilirsnz. Veya birbirinizin teninden dondurma yada taze meyveler tadabilir, dudaklara farkli tatlar katabilirsinizSevismek birleşmek degildir ki.. Zevk en büyük tende yasanir, öncesinde tutku ile ruha ulaşılmışsa.. Eller ve dudaklarla birbirinizi yeniden keşfedin Zevk yoninin icinde degil, önündedir Insan bedeniyle degil beyniyle orgazm olur ;)

• daha ne söylenebilir ki.. işte aşk, işte gerçek ilişki bu!

• Öncekileri Göster
    • daha iyi olmuş sevişmeyi önemsemeyenler iki kere okuyup anlarlar artık :)) son cümleyi izninle kopyalıyorum :)

• Bu yazdıkların doğru olsaydı dünya nüfusu yokolurdu demek ki penetrasyonsuz olmuyor bu işler :)

Erkekler Ne Diyor 17

• çikolata yemek daha zevkli olur, yapıyorsanız ya tam yapın ya da yapmayın.

• Allah aşkına güncelleyip durma şu soruyu her cevap yazana soru güncelliyorsun tek sevişen kız sen değilsin hoşuna gidiyor belli ama yeter.

• fazla ileri gitmene gerek yok kızların boyun ve kulak memeleri hassas bölgelerdir oralardan bile orgazm olabilir kadınlartabi iş dilde bitiyor dilini iyi kullanacaksın hem muhabbette hem tende.

• ya o kadar yaşadıktan sonra kızlık zarının orda olmasının ne önemi var?yapacaksan tam olarak yap işte

• Yani sevdiğim kolumu atacağım kadar yakınımda olsun, o bile yeter ;) Bacağı bacağıma, kolu koluma değsin. Zevkin en güzeli, daha da üstü zevk arama yani ;)

• way be var mı senin gibi erkek şu memlekette...

• Azla yetinmeyi bilmeyen çoğu bulamaz güzelim. Ben akıllı kızları severim, Akıllı kadınlar da her dala binmez yani ;) Aza kanaat etmek lazım ;)

• 69 yapın o zaman

• karşılıklı oral seks elle boşaltma ve penetrasyon olmadan sürtünme ile ilişkiye girme. sonuncusu türk icadı bile olabilir :)

• Eğer çok fazla tabuların yoksa sana en etkili yolun oral sex olduğunu söyleyebilirim. Çünkü bu iki tarafı da memnun edip rahatlatabilir. Ayrıca risksizdir. Erkeğin kadının klitoris bölgesine penisini sürttürmesi de senin için çok zevkli bir deneyim olabilir ama bu çok risklidir. Bu şekilde bekaretini kaybeden çok insan duydum.

• Kilitoris e penisin sürtünmesiyle kendini tatmin edebilirsin...Veya oral yoldan yapabilir bunu erkek arkadaşın...Açıklayıcı olmuştur umarım ?

• saol..

• Rica ederim...

• ''her çıktığı çocuğun altına giren kızlara tepki verilmeyip de bakire olup sevgilisiyle sevişenlere tepki verilmesi gerçekten güldürüyor beni :)) bu ne perhiz bu ne lahana turşusu, tutarlı olun biraz.. :) ''Yukarıda yazdığın yazıya istinaden yazıyorum :hiç olmassa o kızlar ileride evlenecekleri erkeği kandırmaya çalışmıyorlar. sende yaptığın şeyin arkasında durabilmelisin. peki birşey sormak istiyorum ; ilerde evlendiğinde eşine daha önceki sevgillierimle sürtünerek yada oral, anal yolla ilişkiye girdim diye söyleyebilecek cesarete sahip misin?

• o kişiyle nişanlıyım, evleniyorum..

• okşamak ve okşanmak öpüşmek kısaca ön sevişme..

• karşılıklı mastürbasyon yapılabilir birbirinizi tatmin ederek ellerinizle veya ağız kullanmayı seviyosanız oral aynı andada yapılabilir veya sıraylada olabilir bu heryerde dudaklar gezdirilerek.

• uğraşmayın boşuna sevişin gitsin

• güldürdün hafız :))

• ben şu ana kadar cok fazla ilişkiye girmedim ama girdiğim ilişkilerde hep partnerimi birleşme konusunda yalvartmışımdır... şahsen söyleyeyim partnerimle en az 30-40 dk ön sevişmede bulunurum... bunun da en az 10 dakikası muhabbetle geçer... hazırlarım yani sonra ön sevişmeye girerim... sevişmenin zevk alma yöntemi tektir... BEYNEN HAZIRLAMAK... hazırlayabilirsen diz kapağından bile zevk alır:)

• Aferin sana :)

• partnerimin bi kaçı da böyle demişti :D:D

• telepati yöntemiyle :P :)))

• ilginç

• ilişkiye girmeden alınacak zevk bişeye benzemez. ama yine de öpüşmek, vücudun özel noktalarını (vajina, göğüs, boyun, dudak, bacakların içi, kalçalar, saç, vb.) gibi yerlerine dokunmak, öpmek, okşamak gibi temassal şeylerle zevk alabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 5

• Nolucak sonra temız ak pak kız mı olackasan .. yalanını sevsınler yalansız dönmuyor dunyaa

• E tabi ya kızoğlan kız :)

• Öncekileri Göster
    • ++++++++100 arkdaşım tebrik ederim acıkca belirttigin için işte böyle insanlr temiz digerleri namuzsuz oluyr malesef...

• tebrikler :))

• seni çok iyi anlıyorum.. bende bakireyim , ama karşımdaki kişiye ilersi icin guvenım yok olsa bekarete ön em veren birsii değilim.. o yuzden ilişkiye girmeden nası yapılabiliyorsa deniyoruz... özelden anlatabilirm yaşadıklarımı.. ayrıca namuusu bi et parcasında arayan bir kız değilim, ama her onune gelenle de yatıcam die bekaretimi veremem

• bende bakireyim ve evleneceğim erkekle bunu paylaşmak istiyorum.Şu anki sevgilim ilişkiye girmeyi çok istiyor ama ben hayır diyorum.Zaman zaman sevişmelerimiz oluyor ama zevk aldığımı söyleyemem.sen neler yaşadın bilmiyorum ama ben ilişkiye girmeden nasıl mümkün olduğunca zevk alabileceğimizi bilmiyorum ve çekingen kalıyorum.Tabi bu durum en çok erkek arkadaşımı rahatsız ediyor:(

• bizde aynı durumdayız.. bende ilk gecenin gerçekten ilk gece olmasını istiyorum, gelinliğimi o çıkarsın fln :) o büyüyü bozmak istemediğini söyledim o da kabul etti saygı duyuyorum dedi.. bizimde ufak sevişmelerimiz oluyo.. bende istiyorum tabiki o kadar gaza geliyosun fln ama tut kendini diyorum herşey hayal ettiğin gibi olsun diyorum.. bende senin gibi bu şekilde zevk aldığım söylenemez o yüzden sormak istedim..

• aynen benim gibi dusunuyosun

• 69 pozisyonunda birbirinize oral seks deneyebilirsiniz...oral seks yaparken arada ellerini kullanıp mastürbasyonda yapabilirsin..sürtünme yoluyla ilişkiye girebilirsiniz vb...

• 69 nedir?

• google görsellere 69 yaz yardımıı olur :D

• Madem söylenenler zoruna gidicek neden soruyorsun arkadaşım herkes seni poh pohlicak mı sandın afern mi dicekler ne yani.Google diye bişey var git yaz oraya en azndan sinir yapmazsın kimsede senin yüzene gerçekleri vurmaz madem görüşlere saygı duymuyorsun :)

• sinir fln yaptığım yok ben gayet rahatım.. bana saygı duymayan insanların görüşlerine saygılı olmam beklenemez değil mi? sorduğum soruya cevao verecekseniz verin onun dışında yarası olanlar gocunmasın, yorum kalabalığı olmasın.

• sürtünme yoluyla ilişkiyi öneririm.ama erkek arkadaşın heran kendini kaybedip içine girebilir.aman dikkatli ol

• aynı sorun ben de de var.içime girmesini nasıl engeleyeceğim?

• bu onun insafına kalmış..kişiden kişiye değişir..sana kıyamayıp içine girmeyebilir..ama kıyabilirde unutma.bnm eski sevglm bu şekilde girdi içine farkında bile olmadım.hepsini sokmuyodu bnmde zarım esnek galiba hiç kanamamda olmadı.biz sürtünüyoruz zannederken meğer sex yapıyormuşuz köküne kadar sokunca anladım :D

Yükleniyor...