Otobüste kadın tarafından fortlanmak :// sizin başınıza geldi mi baylar bayanlar?

Gizli Üye
evet arkadaşlar bu sabah 45 yaşkalrında bir kadın tarafından fortlandım ilk başlarda otobüsün hareketlerinden kaynaklandığını sandım taki elleyene kadar istem dışı erekte oldun 7 8 dakika oynadı ama çok utandım lann çokta güzeldi :)
sizin başınıza geldi mi? geldiyse ne düşündünüz/hissettiniz.
Otobüste kadın tarafından fortlanmak :// sizin başınıza geldi mi baylar bayanlar?