• Sor
  • Bence

Erkekleri yatakta çıldırtmanın yolları nelerdir? Erkekleri etkileyecek cinsel fanteziler?

Erkekleri yatakta çıldırtma tüyoları istiyorum. Ya da kapalı bir mekanda (ofis,sinema vs.) Ön sevişme teknikleri de olabilir.

En İyi Görüş

• Beraber sinemaya gidin mümkünse kalabalık olmayan bir matineye. film başlamadan çok sıkıştım de izin iste tuvalete git döndüğünde elini tut avcunu aç ve gstringini adamın avucuna koy. Sonra gelsin 2 film birden :)

• Güzeldi +1

Erkekler Ne Diyor 7

• Sinir düğüm noktaları önemli. Sinirlere oynayacaksın

• Çok teknik varda yazılmıyorki burada :)Siliyorlar hemen

• kulağıma fısıldasa yeter hani :D

• bu soruyu okuyunca aklıma gelenleri yazıyorum direk...oturttur bi sandalyeye asla kıpırdadamasını söyle...üstünde askılı eteği geniş dizlerinin üstünde bir elbise olsun sütyen takma ama g-string giy mutlaka...ve basla etrafında dönmeye delirt onu kaldır eteğini dön arkanı kücük kücük değdir poponu yüzüne...diye devam edersem silerle mesajımı o yüzden devamı sana kalıyor:)

• azcık naz yapmak yeterli. yani iki adım atacaksın, bi adım geri çekileceksin. öpüşüyorken mesela bi yaklaşacaksın bi uzaklaşacaksın. ama bunu kararında yapman lazım. bunutüm sevişmeye yayarsan karşındakini çok rahat tahrik edersin.

• gözlerinin içine bak gözlerini kısarak. arkan dönük olsa bile:)

• o erkekler için çok tahrik edici :)

Kızlar Ne Diyor 2

• ona minik sürprizler yap

• ne gibi sürprizler?:)

• bol bol çığlık at bol bol inle..çookk acıyo..mükemmelsin.sakınn durmaa gibi şeyler söyle :D bunları söyleyince daha çok hızlanıyo :D

• Prof seni :)

• Öncekileri Göster
    • sonra komşular kapıya dayansın..
      :)

• haha :D ev erkek arkdşmn olduğundan bi problem yok :D :D komşu onun komşusu snuçta :D

Yükleniyor...