Evlliliğin temeli cinsel ilişki. Eşim cinsel ilişkiye girmek istemiyor. Doktor nedenin psikolojik olduğunu söyledi. Ne yapabilirim?

10 yıllık evliyim. Evlenmeden önce hiç deneyimim olmadı. Yani herşeyi eşimde gördüm. Uzun zamandır eşimle cinsel ilişkimiz kalmadı denecek kadar az. Beni aldatmıyor çünkü benimle dahil cinsel ilişki istemiyor. Doktora gitmeye zorladım ve gittik. Doktor herşeyin normal olduğunu ve psikolojik olduğunu söyledi. Psikoloğa götüremedim, gitmem diyor. İlişkiye girdiğimiz zamanlarda sertleşme oluyor ama hemen sönüyor. Bu yüzden sanırım ilişkiye girmek istemiyor. Ne yapmam lazım bilemedim. Daha fazla dayanacak gücüm kalmadı. Akıl verin lütfen.


0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

  • Kızma ama seninle sevişmekten sıkılmış olabilir. Evliliğin ve evlilikteki seksin sorunları bu. Hep aynı kadın hep aynı adam hep aynı sevişme pozisyonları..

    Fantezileri devreye sokmanın zamanı. bi de adamı sıkma sıkboğaz etme. isterse viagra kullanabilir cinsel isteğini arttırmak için afrodizyaklar ve eğer tansiyonu yoksa harnup pekmezi kullanabilir. sevişmeyelim ama birlikte erotik film izleyelim diyebilirsin filmi de sen seç. kendine bak saçını değiştir giyimine özen göster seksi çamaşırlar giy biraz dişini sık devamlı tanga giymeye çalış en çirkin kadını bile daha seksi gösterebiliyor tanga bence. bunlar da olmuyorsa sevişirken gözlerinizi kapatıp size çekici gelen birilerini düşünün. veya sex shoplarda satılan oyuncakları kullanabilirsiniz. Erkek sertleşme sorunu yaşıyorsa vibratör kullanabilirsiniz. Seni o halde görünce kesin onda da hareketlenme olacaktır.

    Bunlar da işe yaramazsa açıkça konuş başka kadınları mı çekici bulduğunu. Belki daha uç çözümler geliştirebilirsiniz burada yazmam hoş olmaz bu kısımları...

    1|2