Oral ve anal yapan bir kızın tecrübeli olup olmadığı nasıl anlaşılır?

sevgilinizin daha önce oral yada anal yapıp yapmadığı nasıl anlaşılır? tecrübeli olup olmadığını anlamanın yolu var mıdır? hareketlerinden yada nasıl yaptığından falan anlaşılabilir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• anlayamassın heralde şahsen ben hiç yapmadım görmedim halde profesyonellere taş çıkartırım diye düşünüyorum videolardan öğreniyoz sonuçta nasıl yapıldını :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Yani bana sorarsan hareketlerinden degerlendirmek yanlis olur. Neticede bazi insanlarin dogal yetenekleri vardir=). Bazi kizlarin da kendi aralarinda oral seks pratigi yaptiklarini biliyorum, tanidiklarim var yani.

• biliyorum tabi, kiz arkadasima bende almistim klitoris vibratoru, elinden hic dusurmuyor :D

• Sadece erkekler icin midir yani bu? Gayet normal bir sey=).

• oyuncakta mi aliyor sunuz ? :D sex toys

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 10

• arkadasım anlasılır tabı

daha once tutmamıs veya gormemıs bır kız anlasılmazmı ya !

sen arabayı ılk denemede mı kullanmaya basladın ılk seferlerde hıcmı stop ettırmedın kullanırken

buda buna benzer daha once yapmamıs kız ılk defa yapcagı ıcın hem hareketlerınden hemde tavrından bellı eder ya

• oral sex yapan anlaşılmayabilir belki ama anal sex yapan anlaşılıyor..eğer erkek önceden anal sex yaptığıysa bunu bilebilir

• bunu anlamak zor biraz. helen arkadaşıma katılıyorum.. bazı kızların doğal yetenekleri oluyo . ayrıca gerçekten oral sex pratiği yapıyolar kendi aralarında :)

• ilk yapışta boşaltabiliyosa tecrübelidir :)

• Tabiki anlaşılır oraldaki yapış şeklinden kendini belli eder analda tecrübesi varsa zaten zorlanmamak için konuşturur...:))

• analına bak, delik açıksa tecrübelidir.:D

• Ahahahahah XD

• muhabbete bak ya sus artık:D bokunu cıkardın :D

• ama o delikten disariya baska seylerde cikiyor ve onlarinda boyutu penis kadar sonucta, bence analda anlamak zor, delik acik durmaz :P tabi sokup cikardiktan hemen sonra acilir ama oncesinde kapalidir ... kerhane o*su olmasi gerek acik olmasi icin :D

• Oral yapmış kız anlaşılıyor.Bana ilkimsin deyip de hiç tatmadığım şeyleri yaşatan kızın geçmişini şıp diye çözmüştüm.İtiraf etti zaten.Anal da deliğin genişliği ve sıkılığından anlaşılır.

Kilit nokta: Oral yaparken dişi bir an bile değerse tecrübesizdir.

• Çıkar bi konuşcaz! der kaçarım ahaha :D

• sucuk sanıp yiyenler olmasın da:D

• evet eski sevgililerimden biri surekli disini degdiriyordu , tecrubesizmis demek, tuhh kacirdik :) digerleri, dislerinden cok dillerini kullaniyorlardi :D

• Emin olamazsın. Ama eski kız arkadaşım oral yaparken çok hoşuma gidiyordu herseyi ilk benle yasamıstı guya tabi o zamanlar bu bana garip gelmemişti. Daha başka bir kızla birlikte oldum. O kız için gerçekten ilktim buna eminim çünkü kızı cocuklugumdan beri tanıyordum. Neyse o kız oral yaparken zevkten çok canım acıyordu dişleri çarpıyordu. Buda tecrübesizlikten tabi. Zamanla nasıl yapcagını öğrendi. Burdan şu sonuc cıkıyor eski sevgilim daha önce baya bir tecrübe sahibiymiş :)

• içtenlikle kendisi söylemedikten sonra anlaşılmaz bence. ilk denemede mükemmel sonuçlar alan arkadaşlarım oldu.

• Tam olarak asla anlayamazsın bence.Çünkü, p*rno izliyordur ve oradan öğrenmiştir belki de.

• Yok, içgüdüsel olarak oral yapan insanın hataları olur.Yani, oral yaparken dişi değdirmek gibi.

• evet buyuk ihtimalle, her kiz izliyordur ve ordan ogrenir, eger izlemediyse bile, icgudusel olarak, yapmayi ogrenir :)

Yükleniyor...