Erkekleri azdıran sözler nelerdir?

Sevgılıme bazı seyler soyluyorum ama daha farklı azdır dyo.ne dıyeblrm mesela :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• - Üstümde birşey yok Ahmet ...* Hayatım niye çıplak geziyorsun bak üşütüceksin ama - Hayvansın sen Ahmet !Yani kısacası karşındaki odun olursa hiç şansın yok . Diğer türlü cilveli bir meraba bile yeter.

Erkekler Ne Diyor 24

• astala vista beybiii :))

• "Gizli Kullanıcı"

• beni soyup yalasanahaydi batır dayanamıyorum derinlerime dal beni boşaltsanaemziğini istiyorumay çok ateşliyim mahvederim karıyı 7 gü n 24 saat ilişki

• vajinam cok dar genişletsene, g*tum çok dark, beni becersene, sert şeyini istiyorum falan filan :D

• seni istiyorum tatlım de

• mümkünse p*rno filmlerindeki o fuck mak kelimelerini demesin.

• onun cinsel organını tutup büyük çilek reçelinin tanesine benzet başını ve dilinle o tatlılığı yakalamak istediğini söyle emerek dudaklarımla .. çook mest olacaktır kız arkadaşımm dimişti bunu ve mest olmuştumm ben .. ve o çileği çiğ gül petallerimin(yaptaklarının) içine sokmanı istiyorum .. diyebilirsin ...kulağına söyle ama fısıldayarak :D

• Ne diyorsun da beğenmiyor :)

• elini onun göğsüne koy aşağıya doğru in :D :D ama söz olarak diyosun ne bilim çok çekicisin çok sexisin döşünü yerim içimde gezdir :D :D tabiki son 2 si şakaydı :D :D işte güzel şeyler bul yada direk kucağına otur seviş :D :D çok hoşlanır

• cevaplar cok yaratici ne alem milletiz :)

• çıkar malı dolayayım boynuma :D

• bu ne ya.boşalanlar çıksın hacılar sistem kasıyor.

• alıcaksın kucağa onu bak o zaman zevki gör sen

• Köpürt beni Pakize.

• Doldur içimi deyince benim hoşuma gidiyor.

• söz çok ama davranışlarla birlikte daha etkili olur ;)

• Annesine küfret, emin ol bir daha bişey demez.

• Espri olsun diye yazmıştım yorumu, ciddiye mi aldın bide

• onun annesı benim annemdır.

• kocam ve erkeğim. ikisi de çok etkilidir.

• o motor olmuş artık onu da dütecek biri lazım

• kocacim.her erkek etkilenir ;)

• ah oh..

• hıc gulcegım yoktu :))

• parçala beni behçet kemerin yap beni.

• yeah baby harder harder

Kızlar Ne Diyor 4

• valla sözu felan bılememde eve geldıgınde yada musayıt ortama gırdıgımızde kemerınden tutar hızlıca kendıme cekerım o an zaten iptal olur o :)) telefonda felanda özledım ben senı derım anlar o

• oo yeeaahhh fuck me fuck me uhhh! gibi şeyler demelisin. Sonuçta hepsi seksi p*rnolardan öğreniyorlar.

• Senden ayrılıyorum de

• buda iyimis :)

• azacak diyorsun yani o zaman...

• Duydunmu benim iki tanede daha dudagim varmiş ve bir ağzim daha, sende de 11 inci kocaman bir parmak varmiş şimdi sen 11inci parmaginla benim ikince agzimdaki dişlerime bakarmisin? Sor umarim anlar hahaha

• Vay be işte geldim burdayım ben bu işte uzmanım dıyorsun :D yakısır helal

• Hahahaha sapiklar ve cakallar hemen anlar :)

• bunu 2 saat düşünür ya :) ortada sex filan kalmaz naptın bacım sen :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...